Manchester United '99 Legends v FC Bayern Legends

David Beckham

Nathan Stirk

David Beckham, bývalý anglický futbalový záložník. Najvýraznejšiu futbalovú stopu zanechal v Manchestri United a v Reale Madrid, naposledy hral za francúzsky Paríž Saint Germain. Jeho najväčšou prednosťou boli precízne zahrávané priame kopy a centrované lopty, v ktorých využíval skvelú kopaciu techniku. Vyhral ligový titul v anglickej, španielskej, americkej aj francúzskej lige, s Manchestrom United vyhral Ligu majstrov. Jeho manželkou je bývalá speváčka Spice Girls Victoria, s ktorou má troch synov Brooklyna, Romea a Cruza a dcéru Harper.

Suzy Cortez
Ostatné 3.5. 10:01

Pikantné FOTO najhorúcejšej futbalovej fanúšičky: Messiho vymenila za Beckhama!

Nadšená fanúšička FC Barcelony modelka Suzy Cortez (30) šokovala. Milovníčka Lionela Messiho svoju futbalovú hviezdu vymenila za Davida Beckhama. Hovoria za to jej pikantné fotky!

David a Victoria Beckhamovci po štyroch mesiacoch tajne opustili Miami a uchýlili sa vo vidieckom sídle v Oxfordshire.
Ostatné 3.5. 9:00

FOTO Beckhamovci tajne utiekli z Miami: Luxusný apartmán vymenili za takúto slobodu

Beckhamovci minulý týždeň narýchlo zbalili kufre a tajne odleteli z Miami do Anglicka. Nie však do svojho luxusného domu v Londýne za 31 miliónov libier, ale na vidiek do stodoly.

Kim Kardashian sa ihneď pri príchode zavesila na Davida Beckhama. Dopriala mu niekoľko objatí a bozkov.
Ostatné 20.4. 12:03

FOTO Beckham sa oblápal a bozkával s Kardashian. Výraz Victorie, hovorí za všetko

Krásnym ženám neodolá. Bývalý futbalista David Beckham (45) je momentálne zavalený prácou pred druhou sezónou jeho futbalového klubu Inter Miami. Popritom však dokáže oddýchnuť aspoň v spoločnosti zvučných mien.

VIDEO Slávni Beckhamovci odhalili súkromie: TAKTO sa zmenili za dlhé roky vzťahu!
Ostatné 21.3. 13:00

VIDEO Slávni Beckhamovci odhalili súkromie: TAKTO sa zmenili za dlhé roky vzťahu!

Už takmer 22 rokov! David a Victoria Beckham v júli oslávia svoje 22. výročie svadby. Sú jedným z mála párov šoubiznisu, ktorý spolu vydržal dlhé roky. Podľa slov úspešnej módnej návrhárky Victorie sa stále veľmi milujú. Spoločne si tak zaspomínali na ich staré časy. AHA na ich obrovské premeny!

Slávni Beckhamovci odhalili súkromie: TAKTO sa zmenili za dlhé roky vzťahu!
Video 21.3. 9:52

Slávni Beckhamovci odhalili súkromie: TAKTO sa zmenili za dlhé roky vzťahu!

Už takmer 22 rokov! David a Victoria Beckham v júli oslávia svoje 22. výročie svadby. Sú jedným z mála párov šoubiznisu, ktorý spolu vydržal dlhé roky. Podľa slov úspešnej módnej návrhárky Victorie sa stále veľmi milujú. Spoločne si tak zaspomínali na ich staré časy. AHA na ich obrovské premeny!

...
Ostatné 10.3. 8:20

FOTO Preboha, koho bude mať Beckham v rodine? Jeho nevesta točí jednu erotickú scénu za druhou

Nie je to žiadny anjelik. Najstaršiemu synovi exfutbalistu Davidovi Beckhama Brooklynovi (22) stačilo deväť mesiacov na to, aby požiadal herečku Nicole Peltzovú (25) o ruku. Až teraz však slávni Beckhamovci zisťujú, koho si ich najstarší privedie do rodiny.

David & Victoria Beckham
Ostatné 1.3. 15:34

Tajomstvá z postele slávnych: Beckham ho má ako výfuk traktora, ďalší to má rád vo vlaku

Niekedy hovoria viac, ako by mali. Čo z toho, že slávni futbalisti sa snažia strážiť si súkromie, keď ich polovičky si radi pustia ústa na špacír. V záujem dohnať slávu svojich manželov niekedy povedia aj pikošky, ktoré by mali zostať za dverami spálne.

koláž
Futbal 1.3. 11:00

Najbohatšie partnerky futbalistov: Tieto krásky nie sú závislé od svojich bohatých manželov

Pri týchto kráskach nie je bohatý manžel dôležitý!

Futbalové hviezdy svetového formátu. Poznáte matky Ronalda, Messiho či Ibrahimoviča?
Ostatné 16.11. 2020 15:50

Ani ste o nich nepočuli. Mamy slávnych futbalistov: Tieto ženy porodili najväčšie hviezdy sveta

Za každým úspechom muža treba hľadať ženu. Toto príslovie platí aj pri futbalistoch zvučného mena. V ich kariére či životných osudoch zohrali významnú úlohu tie najdôležitejšie ženy - ich mamy.

Hviezdny pár Beckhamovcov opäť vzbudil vášne.
Ostatné 2.10. 2020 10:03

FOTO Beckhamovcov majú ľudia opäť v zuboch: Pozrite sa, čo si dovolili tentokrát

Nevedia, kedy prestať! Na kontroverzie u bývalého futbalistu Davida Beckhama a jeho manželky Victorie sme si zvykli a u mnohých našli pochopenie. Lenže pochopenie s ich najnovším zámerom nenašli susedia.

David Beckham
Futbal 29.7. 2020 14:00

FOTO Legendárni futbalisti, ktorí zavesili kopačky na klinec, no stále sú vo skvelej forme!

Od veľmi mladého veku si museli dávať pozor na to, čo jedia, v akej sú kondícii a čo najlepšie vplýva na ich formu. Profesionálni futbalisti si nemôžu dovoliť stravu ako bežní ľudia, no po konci kariéry im na tom už tak nemusí záležať. Avšak niektorí nechcú stratiť svoj dokonalý imidž a udržujú sa vo forme aj roky po tom, ako ukončili profesiónalnu kariéru.

David Beckham s manželkou Victoriou.
Futbal 27.7. 2020 11:00

FOTO Beckhamová sa pochválila 14. zásnubným prsteňom: Doplnila si zbierku za 10 miliónov eur!

Niečim takým sa nemôže popýšiť hocijaká žena. Niekdajšia speváčka, v súčasnosti módna návrhárka Victoria Beckhamová (46) zverejnila na svojom instagramovom účte fotografiu svojho v poradí už 14. zásnubného prsteňa, ktorý dostala od manžela Davida (45).

Do médií prenikli informácie, že budúci mladomanželia „zacvakajú“ astronomických 4,5 milióna eur.
Ostatné 15.7. 2020 15:01

FOTO Zamilovaný Beckham bude mať so sexi herečkou rovno dve svadby: Vysolí za to ťažké milióny

LONDÝN – Povedali si, že jedna svadba stačiť nebude. Syn slávneho anglického futbalistu Davida Beckhama (45) požiadal pred dvoma týždňami zvodnú americkú herečku Nicole Peltzovú (25) o ruku. Odpadnete, koľko Brooklyn (21) zaplatí za dve svadby a koľko vysolil za zásnubnú obrúčku!

Aj keď sa neraz nechal počuť, že jeho hlavným cieľom je zotrvanie u
Futbal 12.7. 2020 20:20

Prestup hviezdy Barcelony do americkej MLS na spadnutie: Má mu volať Beckham!

Prezradil viac než chcel! Už dlho sa hovorí o odchode viacerých hráčov z FC Barcelona. Meno Ivan Rakitič (32) sa však v spojitosti s odchodom skloňovalo v poslednom čase najčastejšie. Bude jeho ďalším pôsobiskom americká MLS?

Beckhamovci oslavujú 21. výročie svadby
Ostatné 4.7. 2020 19:50

VIDEO Beckhamovci oslavujú ďalšie výročie: Victoria s dojemným odkazom!

Jeden z najdlhšie fungujúcich vzťahov svetového šoubiznisu oslavuje už 21. výročie svadby. David a Victoria Beckhamovci si už život bez seba nedokážu predstaviť. Pozrite, aké krásne slová adresovala sexi modelka a speváčka futbalovej legende.