menu
Daniela Hantuchová

Daniela Hantuchová

Martin Rickett

Daniela Hantuchová je bývalá slovenská tenistka. Viac ako štyri roky ju trénoval anglický tréner Nigel Sears a skúšobne Harold Solomon. Od roku 2006 patrila do najslávnejšej tenisovej školy v Európe, barcelonskej akadémie Casala a Sancheza a jej trénermi boli o.i. Angel Gimenéz a Claudio Pistolesi. V programe Partners for Success bola jej mentorkou Martina Navrátilová, s ktorou krátky čas na začiatku roka 2005 hrala štvorhru. V roku 2001 dostala cenu WTA Nováčik roka, v roku 2002 cenu WTA Najlepšie zlepšenie roka a v roku 2005 cenu o Najobľúbenejšiu dvojicu vo štvorhre spolu s Ai Sugijamovou. Počas svojej kariéry vyhrala sedem turnajov WTA v dvojhre. Svoje najväčšie úspechy zaznamenala v zmiešanej štvorhre. V roku 2001 vyhrala Wimbledon spolu s Leošom Friedlom, v roku 2002 Australian Open s Kevinom Ullyettom, v roku 2005 Roland Garros s Fabrice Santorom a US Open s Maheshom Bhupathim.  8. júla 2017 oznámila Daniela ukončenie svojej profesionálnej kariéry počas turnaja vo Wimbledone. 

TOTO sú najkrajšie tenistky všetkých čias, ktoré hrali na Roland Garros.
French Open 29.5. 0:01

Začal prestížny Roland Garros: TOTO sú najkrajšie tenistky všetkých čias, ktoré na ňom hrali

PARÍŽ – Slávny parížsky grandslam Roland Garros je v plnom prúde. Fanúšikovia sa môžu tešiť okrem kvalitných výkonov hráčov aj na dokonalé figúry tenistiek, ktoré sa na ňom predstavia. Posvietili preto na to, ktoré najkrajšie tenistky v histórii "bieleho športu" sa na ňom v minulosti predstavili.

Z Hantuchovej neskutočnej krásy sa mnohým chlapom podlamujú kolená.
Tenis 9.5. 11:01

Hantuchová si našla čas na fanúšikov: Prezradila svoju vysnívanú destináciu!

Naša šarmantná tenistka Daniela Hantuchová si aj počas svojho pracovného pobytu našla čas na pár otázok. Prostredníctvom sociálnej siete Instagram prezradila zaujímavé informácie o jej cestovaní a dovolenkách.

Daniela Hantuchová už nejaký ten piatok nehrá aktívne, no na svojom Instagrame je aktívna a sleduje ju 182 tisíc followerov.
Ostatné 8.5. 8:02

Hantuchová v Madride ukázala dokonalú figúru: Daniela, ako to robíš, že tak úžasne vyzeráš?

MADRID – Prestížny tenisový antukový turnaj Madrid Open vyvrcholil včera mužským finále medzi Alcarazom a Struffom. V metropole Španielska nechýbala ani naša bývalá tenistka Daniela Hantuchová, ktorá s mikrofónom v ruke opäť dokázala, že je neskutočne sexi a všetky oči boli na nej.

FOTO Športovci v Let's Dance: Hantuchovej maniere, Golonkov trapas a kto bol vo finále?
Ostatné 6.5. 6:00

FOTO Športovci v Let's Dance: Hantuchovej maniere, Golonkov trapas a kto bol vo finále?

Ideme do finále. Na Markíze vrcholí 8. séria tanečnej šou Let's Dance, Tento rok produkcia zlákala do programu až troch bývalých športovcov, ktorí sa stali miláčikmi publika. V minulosti to bolo tiež tak.

Vybudovala si meno, ktoré všade otvára dvere. Daniela Hantuchová (37) patrila na začiatku 21. storočia medzi najlepšie tenistky. Bonusom pre fanúšikov a sponzorov bol jej výzor, s ktorým patrila medzi najsexi tenistky svojej doby.
Ostatné 25.4. 17:05

FOTO Hantuchová oslávila 40: Takto sa neuveriteľne zmenila, ale stále je krásna

Vybudovala si meno, ktoré všade otvára dvere. Daniela Hantuchová patrila na začiatku 21. storočia medzi najlepšie tenistky a v nedeľu oslávila okrúhlych 40 rokov. Bonusom pre fanúšikov a sponzorov bol jej výzor, s ktorým patrila medzi najsexi tenistky svojej doby.

Daniela a jej úsmev musí roztopiť aj ľad.
Ostatné 23.4. 7:00

Hantuchová oslavuje 40 rokov - 40 sexi FOTO: Vyzliekla sa donaha, provokuje aj na dôchodku

Kto by to o nej povedal. I keď už nejaký rok nedrží raketu v ruke, tak stále vyvoláva okolo seba ošiaľ. Jedna z najúspešnejších slovenských tenistiek Daniela Hantuchová oslavuje v nedeľu 23. apríla 40 rokov.

Hantuchová opäť nesklamala a svojou krásou a veľkým sexappealom boli častokrát všetky oči na nej.
Ostatné 5.4. 10:00

Hantuchová na Miami všetkých odrovnala svojou figúrou: Najväčší šok prišiel, keď chytila loptu

Naša bývalá tenistka Daniela Hantuchová (39) nechýbala na turnaji Masters 1000 na Miami. Slovenka tradične komentovala zápasy z pozície tenisovej expertky. Viac, ako svojimi znalosťami však pútala pozornosť ohromným pôvabom, z ktorého sa nejednému mužovi museli pri pohľade na ňu podlamovať kolená.

Odpadnete, čo vyvádzala Hantuchová s futbalovou loptou.
Video 4.4. 16:55

Hantuchová ukázala v Miami neuveriteľný talent: Odpadnete, čo vyvádzala s futbalovou loptou

Bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová bola pracovne na turnaji v Miami. Všetkým však ukázala, že je talentovaná aj na iné športy. Nikto nechápal, keď sa k nej dostala futbalová lopta a čo s ňou začala robiť.

Daniela Hantuchová
Ostatné 8.3. 11:15

FOTO Sníva sa mi? Štipnite ma! Hantuchovej sa splnil jeden z veľkých snov

Už je to takmer 6 rokov, čo Daniela Hantuchová (39) ukončila profesionálnu tenisovú kariéru. Na tenis nezanevrela, no oveľa viac si zamilovala iný šport, v ktorom si taktiež plní svoje sny.

Legendárna slovenská tenistka Daniela Hantuchová si po skončení s aktívnou hráčskou kariérou našla hobby v podobe hrania golfu.
Ostatné 24.2. 8:04

FOTO Hantuchová to brutálne roztočila na golfe: Natiahla obtiahnuté prádlo a mužom zastal tep

BRATISLAVA - Legendárna slovenská tenistka Daniela Hantuchová (39) si po skončení s aktívnou hráčskou kariérou našla hobby v podobe hrania golfu. Tento šport „pre bohatých“ hrá v pravidelných intervaloch najmä v zahraničí. Najnovšie predviedla, ako jej to ide s golfovou palicou a nielen to. Všetky oči boli na jej postave.

Vlhová a Sagan
Ostatné 13.2. 9:45

Predbehol aj Rytmusa! TOTO meno vás prekvapí: Najúspešnejší slovenskí športovci na Instagrame

Sociálna sieť Instagram je pre športovcov dôležitým nástrojom, ako sa spojiť so svojimi fanúšikmi, či zrealizovať reklamnú spoluprácu. Ktorí slovenskí športovci sú na Instagrame najúspešnejší? Niektoré mená vás prekvapia!

Fanúšikov naše sympatické športové hviezdy pozdravili širokými úsmevmi.
Lyžovanie 9.2. 22:00

Nečakané spojenie našich športových krások: Takto si užívajú luxusnú lyžovačku vo Francúzsku

BRATISLAVA – Zimná lyžiarska sezóna je v plnom prúde, čo na spoločnú lyžovačku dokonale využili legendárne slovenské športovkyne. Daniela Hantuchová (39) a Veronika Zuzulová (38) sa preháňajú po francúzskych alpách. Zaspomínali si aj na staré časy.

Luxusnú lyžovačku vo Francúzsku si užívajú naše športové ikony
Video 9.2. 13:18

Luxusnú lyžovačku vo Francúzsku si užívajú naše športové ikony

Zimná lyžiarska sezóna je v plnom prúde, čo na spoločnú lyžovačku dokonale využili legendárne slovenské športovkyne. Daniela Hantuchová (39) a Veronika Zuzulová (38) sa preháňajú po francúzskych alpách.

Hantuchová nechábala ani na Wimbledone, na ktorom pútala pozornosť skôr ohromujúcim sexappelom, ako otázkami.
Australian Open 19.1. 11:04

FOTO Daniela Hantuchová obeťou hackerov: Takto si z nej strieľajú

Slovenská bývalá tenistka Daniela Hantuchová zavesil raketu na klinec pred viac ako piatimi rokmi. Vynorili sa však správy, že ešte neskončila.

Daniela Hantuchová na tréningu pod vedením Nicka Bollettieriho.
Ostatné 7.12. 2022 11:01

Hantuchová spomína na zosnulého trénera: Šokoval ma dôverou aj rannou posilňovňou

Odišiel na večnosť. Nick Bollettieri zomrel vo veku 91 rokov a za legendárnym tenisovým trénerom smúti aj jeho bývalá zverenkyňa Daniela Hantuchová.