Daniela Hantuchová

Daniela Hantuchová

Martin Rickett

Daniela Hantuchová je bývalá slovenská tenistka. Viac ako štyri roky ju trénoval anglický tréner Nigel Sears a skúšobne Harold Solomon. Od roku 2006 patrila do najslávnejšej tenisovej školy v Európe, barcelonskej akadémie Casala a Sancheza a jej trénermi boli o.i. Angel Gimenéz a Claudio Pistolesi. V programe Partners for Success bola jej mentorkou Martina Navrátilová, s ktorou krátky čas na začiatku roka 2005 hrala štvorhru. V roku 2001 dostala cenu WTA Nováčik roka, v roku 2002 cenu WTA Najlepšie zlepšenie roka a v roku 2005 cenu o Najobľúbenejšiu dvojicu vo štvorhre spolu s Ai Sugijamovou. Počas svojej kariéry vyhrala sedem turnajov WTA v dvojhre. Svoje najväčšie úspechy zaznamenala v zmiešanej štvorhre. V roku 2001 vyhrala Wimbledon spolu s Leošom Friedlom, v roku 2002 Australian Open s Kevinom Ullyettom, v roku 2005 Roland Garros s Fabrice Santorom a US Open s Maheshom Bhupathim.  8. júla 2017 oznámila Daniela ukončenie svojej profesionálnej kariéry počas turnaja vo Wimbledone. 

Z bývalej hráčky Daniely Hantuchovej (36) sa stala uznávaná moderátorka.
Tenis 17.8. 10:00

Hantuchová dáva do pozoru tenisové hviezdy: Čo na ne bonzla?

Svojou vášňou žije naďalej! Slovenská tenistka Daniela Hantuchová (36) síce ukončila pred dvomi rokmi aktívnu kariéru, ale okolo kurtov sa stále motá. Zamestnáva ju totiž pozícia tenisovej expertky a televíznej moderátorky. Z kolotoča turnajov tak nevypadla a neustále sa stretáva s najväčšími hviezdami a spovedá ich. Čo na nich natrela?

Šport spája. Niekedy až tak, že sa dvaja do seba zamilujú. Pozreli sme sa na najslávnejšie páry vo svete športu, v rámci ktorých nechýbajú ani Slováci a Slovenky. Vedeli ste, že Dominika Cibulková chodila až s tromi tenistami? Hokejista Gáborík zase mal mať románik s inou slovenskou tenistkou a najväčšia športová nevernica pochádza taktiež zo Slovenska. Pozrite si najslávnejšie športové páry v GALÉRII.
Ostatné 14.8. 5:01

Najslávnejšie športové páry: Nevernica zo Slovenska. Cibulková vystriedala viacero tenistov!

Šport spája. Niekedy až tak, že sa dvaja do seba zamilujú. Pozreli sme sa na najslávnejšie páry vo svete športu, v rámci ktorých nechýbajú ani Slováci a Slovenky.

Toto si veru za tvrdú drinu a skvelé výsledky nezaslúžili. Reč je o slovenských športových hviezdach, ktoré schytali nečakané trapasy na celej čiare. Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková, Petra Vlhová, ale aj Peter Sagan a ďalšie hviezdy museli byť v poriadnom šoku a z radosti z úspechov a víťazstiev tak nakoniec bola len kolosálna hanba.
Ostatné 13.8. 7:30

Po úspechoch megahanba. Schytali to Kuzminová, Vlhová aj Sagan: Taký trapas si nezaslúžili!

Toto si veru za tvrdú drinu a skvelé výsledky nezaslúžili. Reč je o slovenských športových hviezdach, ktoré schytali nečakané trapasy na celej čiare.

Na 12. ročníku Charity Golf Cup najviac žiarila bývalá tenistka Daniela Hantuchová, ktorá opäť dokázala, že je sexi pri každej príležitosti.
Ostatné 5.8. 7:40

Golf pre charitu nabitý celebritami: Sexi Hantuchová, herci a zjavil sa tam aj tento hokejista!

VEĽKÁ LOMNICA– Hokejky vymenili za golfové palice. Na 12. ročníku Charity Golf Cup sa predstavili slovenské hokejové legendy, ale aj celebrity zo sveta šoubiznisu. Najviac však žiarila bývalá tenistka Daniela Hantuchová (36), ktorá opäť dokázala, že je sexi pri každej príležitosti.

Daniela Hantuchová celé roky patrí medzi najkrajšie tenistky na svete.
Ostatné 30.7. 7:40

FOTO Pohľad pre Bohov: Daniela Hantuchová zhodila na dovolenke oblečenie

Čas letných dovoleniek zasiahol aj bývalú tenistku Danielu Hantuchovú. Bývala svetová sedmička miluje Taliansko a oddych v ňom hľadá aj počas tohto leta.

Daniela Hantuchová i Barbara Schettová sa predviedli vo vynikajúcej forme.
Wimbledon 16.7. 7:40

FOTOGALÉRIA z wimbledonskej párty: Megavýstrih svetovej jednotky, všetkých zatienila Hantuchová

Nablýskaný grandslam. Po poslednom hracom dni sa vo Wimbledone uskutočňuje wimbledonská večera s víťazmi všetkých kategórii a pozvanými hosťami. Ani tento rok nebol výnimkou.

Daniela Hantuchová
Wimbledon 12.7. 17:00

Stále to vie. Hantuchová na Wimbledone predviedla úder ako z ríše snov

WIMBLEDON – Stále to vie. Hoci Daniela Hantuchová dnes pracuje na tenisových turnajoch ako komentátorka, nejde jej to len s mikrofónom, ale stále aj s raketou, čo potvrdila na prebiehajúcom Wimbledone. Hantuchová sa na turnaji legiend predstavila vo štvorhre po boku Marion Bartoliovej a v jednom zo zápasov vykúzlila úder z ríše snov. Kim Clijstersová na druhej strane kurtu síce chcela Hantuchovej prekaziť radosť, jastrabie oko však dalo za pravdu slovenskej tenistke.

Tomu sa povie náhrada. Bývalý hviezdny futbalista David Beckham si nenechal ujsť tenisový grandslam Wimbledon.
Wimbledon 12.7. 12:00

David Beckham sa na Wimbledone objavil bez manželky: V zákulisí ulovil slovenskú hviezdu!

WIMBLEDON – Tomu sa povie náhrada. Bývalý hviezdny futbalista David Beckham si nenechal ujsť tenisový grandslam Wimbledon.

Slovenský tenista Filip Polášek dosiahol na grandslamovom turnaji vo Wimbledone životný úspech.
Tenis 10.7. 9:50

Filip Polášek môže na Wimbledone napodobniť Danielu Hantuchovú

Wimbledon  - Vlani pri reštarte kariéry po päťročnej prestávke nemal veľké oči a nedával si konkrétne ciele. Chcel opäť nasať turnajovú atmosféru a baviť sa tenisom. Vo štvrtok si zahrá Filip Polášek po boku Chorváta Ivana Dodiga semifinále na najslávnejšom grandslame.

Zatienila aj oveľa mladšie tenistky. Daniela Hantuchová už síce nehviezdi na kurte, o to viac žiari v televíznom štúdiu ako komentátorka, čo potvrdila na nedávno skončenom turnaji v Queense.
Tenis 27.6. 14:00

Hantuchová na tráve zatienila mladšie tenistky: V štúdiu žiari viac ako kedykoľvek predtým!

LONDÝN – Zatienila aj oveľa mladšie tenistky. Daniela Hantuchová už síce nehviezdi na kurte, o to viac žiari v televíznom štúdiu ako komentátorka, čo potvrdila na nedávno skončenom turnaji v Queense.

 Je to deň, ktorý oslavujú najmä muži. Medzinárodný deň bez nohavičiek totiž znamená, že si pripomíname ženy, ktoré to dali „naostro“. V tomto roku pripadol na 22. jún, práve dnes.
Ostatné 22.6. 8:00

FOTO Najsexi svetový deň dostáva mužov do kolien. Spodnú bielizeň zhodili aj Slovenky: Cibulková aj Hantuchová bez nohavičiek!

BRATISLAVA – Je to deň, ktorý oslavujú najmä muži. Medzinárodný deň bez nohavičiek totiž znamená, že si pripomíname ženy, ktoré to dali „naostro“. V tomto roku pripadol na 22. jún, práve dnes.

Sexi tenistkám sa počas zápolenia na kurte často stane, že pri prudkých pohyboch príde nehoda. V spojení s úbormi, ktoré už tak viac odkrývajú ako zakrývajú, to má za následok doživotné zvečnenie intímnych polôh.
Tenis 15.6. 17:31

Tenisová erotika na kurtoch:Vypadnuté prsia aj rozkroky.Slovenská hviezda odhalila úplne VŠETKO

BRATISLAVA – Tenis, to nie sú len lahodné výmeny, esá a smeče. Najmä u žien prichádza počas zápasov k zaujímavým situáciám.

Odvaha jej rozhodne nechýba! Slovenská tenistka Daniela Hantuchová je už dlhé roky označovaná za jednu z najkrajších športovkýň a s pribúdajúcim vekom to len utvrdzuje. O tom, že okrem tenisu sa mohla pokojne živiť aj modelingom, svedčia jej mnohé profesionálne zábery, na ktorých sa dokonca nebála ukázať aj tak, ako ju Pán Boh stvoril! Daniela sa tak predviedla na titulke časopisu úplne nahá, no aj na kurte často odhalila, čo skrýva v rozkroku. Presvedčte sa v GALÉRII.
Ostatné 7.6. 7:01

Najpikantnejšie FOTO Daniely Hantuchovej: Úplne holá na titulke, kompletne hore bez či presvitajúci rozkrok!

Odvaha jej rozhodne nechýba! Slovenská tenistka Daniela Hantuchová (35) je už dlhé roky označovaná za jednu z najkrajších športovkýň a s pribúdajúcim vekom to len utvrdzuje. O tom, že okrem tenisu sa mohla pokojne živiť aj modelingom, svedčia jej mnohé profesionálne zábery, na ktorých sa dokonca nebála ukázať aj tak, ako ju Pán Boh stvoril!

Bývalá svetová päťka singlového poradia WTA Daniela Hantuchová (36) ukončila pred dvoma rokmi bohatú športovú kariéru, no bez tenisu stále nedokáže existovať.
Tenis 4.6. 9:30

FOTO Daniela Hantuchová sexi ako nikdy: Wau, nebudete vedieť, kam skôr pozerať!

PARÍŽ - Bývalá svetová päťka singlového poradia WTA Daniela Hantuchová (36) ukončila pred dvoma rokmi bohatú športovú kariéru, no bez tenisu stále nedokáže existovať. Napriek tomu, že už aktívne nehrá, stále púta obrovskú pozornosť. Za všetko hovoria jej najnovšie fotografie, ktoré vznikli na prestížnom tenisovom podujatí Roland Garros, kde sexi Popradčanka dráždila prítomných odhalenými ženskými zbraňami.

Tenisový Roland Garros ponúka okrem zápasov aj prehliadku celebrít a známych tvárí na tribúne. Okrem lyžiarky Lindsey Vonnovej na seba najviac upozornili Slovenky.
Tenis 31.5. 14:25

Roland Garros ovládli Slovenky: Gáboríkova žena a Hantuchová? Pozrite, v čom prišla do Paríža

PARÍŽ – Tenisový Roland Garros ponúka okrem zápasov aj prehliadku celebrít a známych tvárí na tribúne. Okrem lyžiarky Lindsey Vonnovej na seba najviac upozornili Slovenky.