Danka Barteková

Danka Barteková

Lars Baron

Barteková je slovenská reprezentantka v streleckej disciplíne skeet. So streľbou na hlinené holuby (skeetom), začala ako 13-ročná. Je držiteľkou svetového rekordu s 99 bodmi vo finále a bronzovou medailistkou z letných olympijských hier v roku 2012. Zúčastnila sa aj letných olympijských hier 2016 v Rio de Janeiro kde bola vlajkonosičkou slovenskej výpravy. V auguste 2018 sa po tretí krát stala majsterkou Európy v skeete. V septembri 2018 si na Majstrovstvách sveta vybojovala miestenku na Letné olympijské hry 2020.  Členkou Medzinárodného olympijského výboru za komisiu športovcov sa oficiálne stala 3. júla 2013. Do funkcie bola zvolená už počas olympiády v Londýne. Barteková je najmladšou členkou a zároveň dostala najviac bodov, 75 z 80. 

Šport spája. Niekedy až tak, že sa dvaja do seba zamilujú. Pozreli sme sa na najslávnejšie páry vo svete športu, v rámci ktorých nechýbajú ani Slováci a Slovenky. Vedeli ste, že Dominika Cibulková chodila až s tromi tenistami? Hokejista Gáborík zase mal mať románik s inou slovenskou tenistkou a najväčšia športová nevernica pochádza taktiež zo Slovenska. Pozrite si najslávnejšie športové páry v GALÉRII.
Ostatné 14.8. 5:01

Najslávnejšie športové páry: Nevernica zo Slovenska. Cibulková vystriedala viacero tenistov!

Šport spája. Niekedy až tak, že sa dvaja do seba zamilujú. Pozreli sme sa na najslávnejšie páry vo svete športu, v rámci ktorých nechýbajú ani Slováci a Slovenky.

Ministerstvo schválilo finančné príspevky športovcom na rok 2019 a mnohé hviezdy zostanú určite prekvapené. Rozdelenie peňazí nepotešilo ani manžela Anastasie Kuzminovej Daniela.
Ostatné 11.4. 7:00

Rozdelenie peňazí pre šport zaskočilo slovenské hviezdy: Viac ako Kuzminová dostanú rybári!

BRATISLAVA – Ministerstvo školstva schválilo finančné príspevky športovcom na rok 2019 a mnohé hviezdy zostanú určite prekvapené. Rozdelenie peňazí nepotešilo ani manžela Anastasie Kuzminovej Daniela.

Štrnásty ročník ČSOB Bratislava Marathonu priniesol okrem kvalitných výkonov bežcov aj prehliadku známych tvárí. Jeden človek však všetky osobnosti totálne zatienil.
Atletika 8.4. 21:00

Primátora Bratislavy či Kuzminovú na maratóne zatienil jediný bežec: Keď ho zbadáte, pochopíte!

BRATISLAVA – Štrnásty ročník ČSOB Bratislava Marathonu priniesol okrem kvalitných výkonov bežcov aj prehliadku známych tvárí. Jeden človek však všetky osobnosti totálne zatienil.

Anastasia Kuzminova získala prvé miesto.
Lyžovanie 24.3. 17:00

Športové osobnosti reagujú na koniec kariéry Kuzminovej: Fenomén svetového športu!

Reakcie slovenských športových osobností na koniec kariéry slovenskej biatlonistky Anastasie Kuzminovej v individuálnych súťažiach:

Ďalšia skvelá správa pre slovenský šport! Danka Barteková zviťazila na podujatí Katar Open.
Streľba 2.3. 17:09

Skvelá správa pre slovenský šport: Barteková zvíťazila na podujatí Katar Open

Dauha - Slovenská reprezentantka v športovej streľbe Danka Barteková zvíťazila v skeete na pretekoch Katar Open 2019 v Dauhe. Vo finále dosiahla 55 bodov.

Už 16. marca nás čaká prvé kolo prezidentských volieb. V súvislosti s tým sme u našich športovcov zisťovali, či majú medzi politikmi aj svojich favoritov. Komu dajú svoj hlas Sagan, Višňovský, Karhan a spol.? Vyjadrenia niektorých z nich vás poriadne prekvapia!
Ostatné 1.3. 10:00

Veľká anketa športovcov pred voľbami: Koho chcú za prezidenta Sagan, Višňovský či šéf nášho futbalu?

BRATISLAVA - Už 16. marca nás čaká prvé kolo prezidentských volieb. V súvislosti s tým sme u našich športovcov zisťovali, či majú medzi politikmi aj svojich favoritov. Komu dajú svoj hlas Sagan, Višňovský, Karhan a spol.? Vyjadrenia niektorých z nich vás poriadne prekvapia!

Petra Vlhová na záverečnom ceremoniáli.
Lyžovanie 18.2. 11:00

Reakcie slovenských športovcov na úspechy Vlhovej: Golonka a Cibulková to povedali bez servítky!

Fantastické výsledky Petry Vlhovej zarezonovali aj medzi jej kolegami-športovcami. Vďaka podpore svojej rodiny a sponzorov sa dostala na absolútny vrchol, hoci štát jej nikdy nepomohol a podľa jej otca jej skôr kládol vždy polená pod nohy. Čo si o celej téme myslia esá ako Dominika Cibulková, Matej Tóth a ďalší?

Na prestížnom galavečeri Krištáľové krídlo 2019 sa to hemžilo hviezdnymi slovenskými športovcami. Nechýbal chodec Matej Tóth (35) s manželkou, Zuzana Rehák Ščefečeková (35) s manželom, ale aj generálny manažér slovenskej hokejovej ligy Richard Lintner (41) s dcérou. Prekvapila sexi strelkyňa Danka Barteková (34), ktorá ukázala novú lásku.
Streľba 29.1. 10:30

FOTO Danka Barteková šokovala na Krištáľovom krídle: Zažiarila po boku nového priateľa!

Na prestížnom galavečeri Krištáľové krídlo 2019 sa to hemžilo hviezdnymi slovenskými športovcami. Nechýbal chodec Matej Tóth (35) s manželkou, Zuzana Rehák Ščefečeková (35) s manželom, ale aj generálny manažér slovenskej hokejovej ligy Richard Lintner (41) s dcérou. Prekvapila sexi strelkyňa Danka Barteková (34), ktorá ukázala novú lásku.

Bola to prehliadka úspešných osobností, ale aj zaujímavých outfitov. Na odovzdávaní ocenenia Krištáľové krídlo za rok 2018 sa predviedli aj slovenskí športovci. Kto zažiaril a kto pohorel? Ich outfity hodnotila naša módna odborníčka Dominika Valachová.
Ostatné 29.1. 6:00

MÓDNA POLÍCIA z Krištáľového krídla: Celebrity totálne zatienila strelkyňa. Wau, pozrite na ňu!

BRATISLAVA – Bola to prehliadka úspešných osobností, ale aj zaujímavých outfitov. Na odovzdávaní ocenenia Krištáľové krídlo za rok 2018 sa predviedli aj slovenskí športovci. Kto zažiaril a kto pohorel? Ich outfity hodnotila naša módna odborníčka Dominika Valachová.

Strelkyňa Danka Barteková patrí k tým ženám, ktoré sa na verejnosti v príliš odvážnych pózach neprezentujú.
Ostatné 12.1. 9:00

FOTO Danka Barteková sexi ako nikdy predtým: Objavila sa na titulke pánskeho časopisu!

Reprezentantka v streľbe Danka Barteková (34) patrí k najkrajším slovenským športovkyniam. O tom, že vie byť aj poriadne sexi svedčí jej najnovší záber, ktorý sa objavil na titulke pánskeho časopisu. Wau, to je ale šupa!

Športovci s mentálnym postihnutím dostali od svojich hrdinov sumu 10-tisíc eur.
Ostatné 22.12. 2018 23:00

Krásne gesto Sagana a ďalších slovenských hviezd: Deťom s mentálnym postihnutím venovali 10-tisíc!

BRATISLAVA - Desiatka najlepších športovcov podľa tradičnej ankety Športovec roka 2018 sa rozhodla podporiť Špeciálne olympiády Slovensko, ktoré zastrešujú športovcov s mentálnym postihnutím, a venovali im sumu 10 000 eur.

Organizácie Špeciálne olympiády Slovensko oslávili 25. výročie a na galavečeri predstavili aj nové oblečenie.
Ostatné 4.12. 2018 13:00

FOTO Pozrite sa: Takto nahodení pôjdu naši športovci na špeciálnu olympiádu!

Bratislava – Pristane im to! V pondelok sme si pripomenuli 25. výročie založenia organizácie Špeciálne olympiády Slovensko. Ide o združenie športovcov s mentálnym postihnutím, ich rodiny, trénerov, dobrovoľníkov a podporovateľov. Na galavečeri predstavili aj oblečenie, v ktorom budú reprezentovať našu krajinu na olympiáde v Abu Dhabí, ktorá začína za 99 dní!

FOTO Barteková zdvihla sukňu: Pozrite sa na TIETO hriešne zábery našej strelkyne!
Ostatné 15.11. 2018 10:30

FOTO Barteková zdvihla sukňu: Pozrite sa na TIETO hriešne zábery našej strelkyne!

Fotky, z ktorých dýcha umenie. Slovenská strelkyňa Danka Barteková (34) nafotila snímky, na ktorých je zobrazená v elegantnom oblečení a propaguje módnu kampaň. Na záberoch je však badať aj odvážnejší nádych. Veď posúďte sami.

Tatar ešte v drese Las Vegas.
Ostatné 26.9. 2018 16:00

Po svetových hviezdach sa už opičia aj naši športovci: Tatar ukázal baranicu, Barteková to radšej nechcela vidieť!

Na svete je nová aplikácia, ktorá konkuruje iným komunikačným kanálom na sociálnych sieťach. A stoja za ňou slovenskí vývojári, ktorí vsadili na originálnych smajlíkov. Niečím podobným sa prezentovali aj také hviezdy ako Loniel Messi, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos či Paul Pogba. Slovenskej „apke“ postupne prichádzajú na chuť aj Slováci. Napríklad Tomáš Tatar, Danka Barteková, či Zuzana Rehák Štefečeková.

Majsterka sveta v streľbe je sexi ženou.
Ostatné 6.9. 2018 22:00

Bartekovej súperka je bývalá tanečníčka a má slabosť na lodičky: Z TEJTO sexi strelkyne budete slintať!

Páli ostrými aj mimo strelnice! Americká strelkyňa Dania Jo Vizziová (23) je majsterkou sveta v skeete z minulého roku. Okrem toho, že na strelnici súperí s našou Dankou Bartekovou (33), je aktívna na sociálnych sieťach, kde „vešia“ šteklivé fotky. Na mnohých je v lodičkách, ktoré má v láske. Rovnako aj tanec!