Šláger na Anfield Road rozhodol Firmino: Jeho oslava gólu baví internet

Liverpool tesne zdolal v utorok Paríž St. Germanain. Hrdinom zápasu sa stal Roberto Firmino, ktorý rozhodol o víťazstve The Reds. Väčšiu pozornosť si však získala oslava gólu, ktorá sa stala hitom internetu.

Futbalisti anglického veľkoklubu zdolali v utorok v 1.kole skupinovej fázy Ligy Majstrov Paríž St. Germain 3:2. Liverpool je zatiaľ v novej sezóne stopercentný a v Prmier Leauge ešte nestratil ani bod. „Hrali sme so srdcom, dobre sme bránili. Roberto Firmino sa necítil úplne fit, preto nehral od začiatku, no napokon bol žolíkom,“vyjadril sa po zápase tréner Liverpoolu Jurgen Klopp.

Po  víťaznom zásahu Firmino zaujal hlavne oslavou gólu. Namiesto radostných ovácií si prikryl ľavé oko, s ktorým mal problémy už od víkendového ligového zápasu. „Nevidel som niekoľko dní, ale škrabance sa stihli našťastie zahojiť. Môžem zase otvoriť oko a hrať,“uviedol pred zápasom Firmino.

Neštandartnú oslavu gólu si všimli aj fanúšikovia a po zápase zaplavili internet vtipnými fotkami. K Firminovej oslave sa vyjadril aj samotný tréner Klopp. „Milujem ako Bobby oslavuje všetky jeho góly. Vždy ma rozosmeje.“

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Je hviezdou fitness, privyrába si aj striptízom: Pozrite, ako to vyzerá, keď to táto kráska roztočí!

Marek Hamšik chýbal s Mertensom v základnej zostave: Zmorila ich strašná únava

FOTO Marek Hamšík sa nezaprel pri predstavovaní nového obleku: Elegán v kopačkách!

Autor: domi
Video
Diskusia
Ospravedlňujeme sa, ale nastala chyba pri vykonávaní komponenty season table article. Prosím, skúste to neskôr.