menu

Zimné olympijské hry Peking 2022

Oslava bronzových medailí slovenských hokejistov bola poriadne divoká a nemohli pri tom chýbať ani ich najbližší.
24.2. 2022 0:01

EXKLUZÍVNE FOTO Čo sa dialo po oslave hokejistov: Pozrite sa, čo niesla sexi frajerka Daňa!

BRATISLAVA - Konečne si mohli vydýchnuť! Slovenskí hokejisti po návrate s bronzovými medailami z olympiády v Pekingu zakončili náročné týždne veľkolepou oslavou v uliciach Bratislavy. Značne vyšťavení zverenci Craiga Ramsayho sa po príjemnom programe už v pokoji mohli venovať aj svojim najbližším.

Ohňostroj exploduje nad olympijským štadiónom počas záverečného ceremoniálu zimných olympijských hier ZOH 2022 v Pekingu.
23.2. 2022 22:33

Hry v Pekingu sú sklamaním pre televíziu v USA. Mali najnižšiu sledovanosť v histórií

Washington - V Spojených štátoch panuje sklamanie nie len zo zlyhaní Mikaely Shiffrinovej, ale aj z veľmi malého záujmu divákov o pekinskú olympiádu.

Michal Čajkovský si oslavy s fanúšikmi poriadne užíval.
23.2. 2022 15:30

VIDEO Čajkovský rozbúracal davy: Pozrite sa, čo počas osláv spustil robustný obranca

Bronzové oslavy slovenských hokejistov si užili všetci naplno, no poriadne sa odviazal aj robustný obranca Michal Čajkovský. Ten si jazdu ulicami Bratislavy užíval naplno a burcoval fanúšikov pokrikom „Kto neskáče, nie je Slovák, hej, he, hej“.

Libor Hudáček znova potvrdil, že je rodený zabávač.
23.2. 2022 13:30

VIDEO Libor Hudáček na oslavách opäť perlil: Pozrite sa, ako zotrel známeho politika

PEKING - Bronzoví medailisti z olympijského hokejového turnaja v Pekingu sa v utorok vrátili domov na Slovensko, kde ich čakalo veľkolepé privítanie. Libor Hudáček (31) opäť raz ukázal, že patrí medzi najväčších zabávačov a z ničoho si nerobí ťažkú hlavu, pretože si vystrelil z politika Richarda Rašiho (50).

Bronzoví medailisti z olympijského hokejového turnaja v Pekingu sa v utorok vrátili domov na Slovensko, kde ich čakalo veľkolepé privítanie. Následne autobus s hráčmi zamieril do Bratislavy, kde ich najprv čakali mediálne povinnosti a následne sa vydali na okružnú jazdu kabrioautobusom po meste. Na snímke kabrioautobus s bronzovými hokejovými medailistami prichádza na Námestie SNP v Bratislave 22. februára 2022. FOTO TASR - FOTO TASR - Pavel Neubauer
23.2. 2022 12:57

FOTO Prežili to s nimi: Neuveríte, kto sa VOTREL do autobusu hokejistov počas ich cesty mestom!

Zážitok na celý život. Aj týmito slovami opísali Adam (31) a Andreas (28) Žampovci utorňajšiu víťaznú jazdu otvoreným autobusom ulicami nášho hlavného mesta. Bratské duo našich reprezentantov v alpskom lyžovaní totiž zobrali slovenskí hokejisti so sebou na oslavy olympijského bronzu na bratislavskom námestí SNP.

Remi Lindholm nebude na olympiádu v Pekingu spomínať v najlepšom. V posledných pretekoch mu zamrzol penis.
23.2. 2022 12:01

Neuveriteľné, ako trpel v Pekingu fínsky bežec: Zamrzol mi penis, najhoršie však iba prišlo!

PEKING - Olympiádu v Pekingu si mnohí budú pamätať aj vďaka krutým mrazom, ktoré bičovali najmä bežcov na lyžiach a biatlonistov. Svoje o tom vie aj Fín Remi Lindholm (24), ktorému počas posledných pretekov v samom závere podujatia doslova zamrzli intímne partie.

VIDEO Fíni sú už tiež doma: Zlatí hokejisti si užili oslavy na zasneženom futbalovom štadióne!
23.2. 2022 11:28

VIDEO Fíni sú už tiež doma: Zlatí hokejisti si užili oslavy na zasneženom futbalovom štadióne!

Po škandalóznych oslavách v Pekingu sa s radosťou zo zisku olympijského zlata podelili fínski hokejisti s fanúšikmi aj po prílete do vlasti. Tí svojich hrdinov vítali na zaplnenom futbalovom štadióne, kde nechýbala kopa snehu, vyvolávanie na slávu a bujará nálada.

VIDEO Slafkovský bude najdlhšie spomínať na gól
23.2. 2022 10:30

VIDEO Slafkovský bude najdlhšie spomínať na gól "z bufetu"

Zdroj videa: TASR Juraj Slafkovský si podľa vlastných slov musí dávať pozor, aby mu po ZOH 2022 nestúpla sláva do hlavy.

Hokejisti sa nestretli s Hegerom ani Čaputovou.
Plus JEDEN DEŇ 23.2. 2022 9:55

PREČO sa hokejisti NESTRETLI s Hegerom a Čaputovou? Z TÝCHTO vyjadrení budete poriadne v ŠOKU

Prečo sa v skutočnosti nestretli bronzoví hokejisti s najvyššími slovenskými predstaviteľmi? Je skutočným dôvodom zlý vzťah medzi hokejovým zväzom a vládou?

Rovnako ako v roku 2012 po striebre z majstrovstiev sveta aj po olympijskom bronze brázdili naši hokejoví reprezentanti ulice na otvorenom autobuse. A stálo to za to.
23.2. 2022 8:30

Divoká oslava na autobuse. Rybár to počas okružnej jazdy zaklincoval: Aha, čo vyviedol!

Rovnako ako v roku 2012 po striebre z majstrovstiev sveta aj po olympijskom bronze brázdili naši hokejoví reprezentanti ulice na otvorenom autobuse. A stálo to za to.

Bronzoví medailisti z olympijského hokejového turnaja v Pekingu sa v utorok vrátili domov na Slovensko, kde ich čakalo veľkolepé privítanie. Následne autobus s hráčmi zamieril do Bratislavy, kde ich najprv čakali mediálne povinnosti a následne sa vydali na okružnú jazdu kabrioautobusom po meste. Na snímke slovenský hokejista Juraj Slafkovský počas osláv na Námestí SNP v Bratislave 22. februára 2022. FOTO TASR - FOTO TASR - Jakub Kotian
23.2. 2022 7:40

FOTO Slafkovský prekvapil na letisku: Fanúšika s prosbou odignoroval

Viedeň – Na letisku vo Schwechate čakalo na slovenských hokejistov niekoľko desiatok fanúšikov, medzi nimi lovci fotiek a aj zberatelia autogramov. V príletovej hale poctivo čakali na okamih, keď okolo nich prejdú ich športové idoly, aby sa s nimi mohli zvečniť, prípadne požiadať o autogram. Pri Jurajovi Slafkovskom (17) však mali smolu. Každú žiadosť odignoroval.

Sexi polovička Marka Daňa Petra Poláková. Takto si pokecala s manželkou Martina Marinčina Viktóriou a ich synom.
23.2. 2022 0:01

FOTO Na bronzových hokejistov čakali ich sexi polovičky: Prekvapenie prišlo už na letisku

BRATISLAVA - Konečne sa mohli zvítať aj s najbližšími! Slovenskí hokejisti si po včerajšom prílete z olympiády neužili bronzové medaily len s fanúšikmi v uliciach Bratislavy, ale najmä so svojimi rodinnými príslušníkmi. Tí sa ich dočkali po niekoľkých týždňoch čakania a nečudo, že všetci mali dôvod na radosť a rozdávali široké úsmevy.

Bronzoví slovenskí hokejoví reprezentanti zo ZOH 2022 v Pekingu sa v utorok vrátili na Slovensko. Na snímke sprava brankár Patrik Rybár, Pavol Regenda a Martin Marinčin pózujú s bronzovými medailami na tlačovej konferencii 22. februára 2022 v Bratislave. FOTO TASR - Pavel Neubauer
22.2. 2022 21:33

Z hokejového Olympu späť do reality. No bronzový úspech môže Slovákom zmeniť kariéry

Bratislava - Už o pár dní sa musia slovenskí hrdinovia hlásiť v kluboch, kde ich čoskoro čakajú play-off súboje v zahraničných aj domácej súťaži.

Mislav Rosandič sa na olympiádu dostal na poslednú chvíľu.
22.2. 2022 19:33

Obrancu Mislava Rosandiča šokovala veľkosť čakajúceho davu na námestí: "Až mi slzy vyhŕkli"

Bratislava - Slovenskí hokejisti oslávili zisk bronzových medailí na ZOH v Pekingu slávnostnou jazdou ulicami Bratislavy. Ukončili ju na Námestí SNP, kde ich privítalo niekoľko tisíc fanúšikov.

Eufória na námestí bola veľká. Fanúšikovia hokejistom nedali dýchať.
22.2. 2022 18:01

FOTO Oslavy hokejistov: Slafkovský šokoval už na letisku. Ženy pišťali, Ramsayho takmer udupali

Na olympijskom turnaji odohrali plný počet zápasov a nakoniec privezú slovenskí hokejisti z Pekingu bronz. Celú púť od pristátia na letisku vo Schwechate až po stretnutie s fanúšikmi sledujeme naživo.

Radosť slovenských hokejistov po zisku bronzu na olympiáde v Pekingu.
22.2. 2022 16:45

Šatňa našich hokejistov mala viacero DJ-ov. Reprezentáciu hnal za bronzom Duchoňov hit

S bronzovými medailami na krku sa postavili pred novinárov a na brífingu odpovedali na otázky. Netrval však dlho, pretože naši hokejisti krátko na to nasadli do autobusu a užívali si okružnú jazdu Bratislavou.