Dve veľké osobnosti španielskeho športu, tenista Rafael Nadal a basketbalista Pau Gasol, vyzbierali na boj proti pandémii koronavírusu viac ako 14 miliónov eur. Informáciu potvrdili obaja cez víkend v rozhovore na instagrame.
7.6. 19:01

Velikáni španielskeho športu s veľkým gestom: Nadal s Gasolom vyzbierali vyše 14 miliónov eur

Madrid - Dve veľké osobnosti španielskeho športu, tenista Rafael Nadal a basketbalista Pau Gasol, vyzbierali na boj proti pandémii koronavírusu viac ako 14 miliónov eur. Informáciu potvrdili obaja cez víkend v rozhovore na instagrame.

MIK 3 Denver - Hráč Los Angeles LeBron James sa smeje potom ako ho divák chytil za dres počas zápasu zámorskej basketbalovej NBA Denver Nuggets - Los Angeles Lakers v Denveri 13. februára 2020. FOTO TASR/AP

Los Angeles Lakers forward LeBron James laughs after getting heckled by a spectator in overtime of the team's NBA basketball game against the Denver Nuggets on Wednesday, Feb. 12, 2020, in Denver. The Lakers won 120-116. (AP Photo/David Zalubowski)
31.5. 10:00

FOTO Pozrite na ten LUXUS: Basketbalista LeBron James žije doslova v paláci!

Legendárny basketbalista sa pripojil k tímu LA Lakers v roku 2018, no už rok predtým si všetko zariadil tak, aby sa hneď od začiatku mal čo najlepšie.

Rudy Gobert sa kvôli komisárom nevyspal.
2.9. 2019 17:31

NA MS v basketbale nemajú antidopingoví komisári zľutovanie: Francúzska hviezda sa sťažuje!

Peking - Francúzsky basketbalista Rudy Gobert sa posťažoval na praktiky antidopingových komisárov na prebiehajúcich MS v Číne.