20.10. 22:30

Slafkovský vo finále C1 v Tokiu najrýchlejší: Pódium z toho napriek tomu nebolo

Tokio - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Alexander Slafkovský obsadil 4. priečku v nedeľňajšom finále mužov v disciplíne C1 na olympijských testovacích pretekoch v japonskom Tokiu.

Už poriadne dospela. Vodnoslalomárka Soňa Stanovská (19) by mala na divokej byť nástupkyňou zlatej medailistky Eleny Kaliskej (40). Pomaly sa začína presadzovať vo svetovom pohári a myslí aj na svojich fanúšikov na sociálnych sieťach. Pripravila si pre nich sexi fotenie pre pánsky magazín.
15.10. 10:04

Slovenská vychádzajúca hviezda sa nehanbí: Šteklivé zábery pre pánsky magazín!

Michal Martikán nás opäť bude reprezentovať na olympiáde.
7.10. 21:33

Pocta pre Michala Martikána: Odhalili mu pamätnú tabuľu!

Liptovský Mikuláš - Slovenský vodný slalomár Michal Martikán (40) má pamätnú tabuľu v Základnej škole Márie Rázusovej Martákovej v Liptovskom Mikuláši.

Slováci majú istotu účasti medzi mužmi v C1 a K1, v ženskej súťaži splnili
30.9. 18:02

Slovenskí vodnoslalomári získali na MS tri miestenky na OH: Grigar s istou účasťou v Tokiu

BRATISLAVA - Hlavným cieľom slovenských reprezentantov na MS vo vodnom slalome boli miestenky na budúcoročné olympijské hry v Tokiu. V španielskom Seu d'Urgell splnili plán na tri štvrtiny. Slováci majú istotu účasti medzi mužmi v C1 a K1, v ženskej súťaži splnili "predsavzatie" kajakárky. Singlistkám šampionát nevyšiel, ale dostanú šancu na reparát na ME 2020 v Londýne.

Jakub Grigar
29.9. 13:34

Jakub Grigar vo finále K1 nakoniec na 10. mieste: Zlato putuje do Česka

Slovenský kajakár Jakub Grigar obsadil na MS vo vodnom slalome 10. miesto. V nedeľnom finále v španielskom Seu d'Urgell zaostal za víťazom Jiřím Prskavcom z Česka o 13,33 sekundy. Druhý bol domáci David Llorente (+1,70), bronz získal jeho krajan Joan Crespo (+2,96).

Alexander Slafkovskýskončila na MS na štvrtom mieste.
28.9. 13:56

Slafkovský nakoniec na MS štvrtý: Je to taký smiech cez slzy

Seu d'Urgell - Slovenský singlista Alexander Slafkovský obsadil na MS vo vodnom slalome v španielskom Seu d'Urgell 4. miesto.

Alexander Slafkovský zabojuje vo finále.
28.9. 10:28

Do finále MS vodnom slalome C1 iba Slafkovský, Slováci majú ďalšie miesto na OH

Seu d'Urgell - Slovenskí vodní slalomári vybojovali v C1 miestenku na budúcoročné olympijské hry v Tokiu.

Jana Dukátová po dráme postúpila.
26.9. 15:35

Mamička Dukátová do semifinále MS: "Bolo to napínavé!" Kaliská nakoniec nepostúpila

Seu d'Urgell - Všetci traja slovenskí singlisti postúpili do semifinále na MS vo vodnom slalome. Najrýchlejší z nich bol vo štvrtkovej prvej rozjazde v španielskom Seu d'Urgell Alexander Slafkovský, ktorý skončil siedmy 3,41 sekundy za víťazom Davidom Florenceom z Veľkej Británie. Matej Beňuš bol na 9. mieste a Michal Martikán si zaistil postup zo 16. pozície.

Náš víťazný trojlístok - Michal Martikán, Matej Beňuš a Alexnder Slafkovský
26.9. 14:31

Všetci Slováci splnili prvý cieľ na MS: Beňušovi sa však šlo mizerne

Seu d'Urgell - Všetci traja slovenskí singlisti postúpili do semifinále na MS vo vodnom slalome.

Michal Martikán.
25.9. 10:05

Fantastický úspech z MS vo vodnom slalome: Slovensko získalo v hliadkach C1 9. zlato za sebou

SEU D'URGELL - Slovenskí singlisti po ôsmy raz za sebou obhájili na MS vo vodnom slalome zlato v súťaži hliadok. Tím v zložení Alexander Slafkovský, Michal Martikán a Matej Beňuš zdolal Španielov o 1,05 sekundy, tretí boli Rusi s mankom 2,24 s.

Jana Dukátová
18.9. 22:33

Dukátová do semifinále K1, SLovensko s prvou miestenkou na Olympiádu!

Alexander Slafkovský má pred svetovým šampionátom dobrú náladu.
16.9. 14:31

Bitka o olympiádu finišuje! Slovenskí vodní slalomári vyrazili na svetový šampionát

Bratislava - Slovenskí reprezentanti vo vodnom slalome odleteli v pondelok dopoludnia na MS do španielskeho Seu d'Urgell.

Matej Beňuš (v strede) zabil tri muchy jednou ranou.
9.9. 13:33

Slovenskí vodní slalomári v Prahe ukázali formu. Riaditeľ ich chváli: "Vynikajúce výsledky"

Praha - Slovenskí vodnoslalomári majú za sebou úspešné zavŕšenie sezóny Svetového pohára. Najviac dôvodov na radosť po finálovom 5. kole v pražskej Troji mal singlista Matej Beňuš, ktorý sa dočkal víťazstva po dvoch rokoch. Načasovanie zvolil najlepšie ako mohol. Triumfom vo finále SP, ktoré bolo dotované dvojnásobným počtom bodov, získal tretie celkové prvenstvo v kariére. Druhého Luku Božiča zo Slovinska zdolal o dva body.

Soňa Stanovská zašla najlepšiu jazdu, ale na finále to nestačilo.
8.9. 15:35

Foxová ovládla po K1 aj C1: Stanovská bola vyklepaná., Škachová pokazila náročné pasáže

Praha - Austrálčanka Jessica Foxová zvíťazila aj v nedeľnom finále C1 na záverečnom 5. podujatí Svetového pohára vo vodnom slalome. V pražskej Troji uspela už v sobotu medzi kajakárkami. Rovnako ako v K1 sa stala celkovou víťazkou hodnotenia SP aj v singli.

Peter Hochschorner a jeho polovička Majka si povedali áno v sobotu.
8.9. 5:01

EXKLUZÍVNE Legendárny slovenský olympionik sa oženil: Pozrite sa, ako to vyzeralo na svadbe!

ČUNOVO - Už je v chomúte. Trojnásobný zlatý medailista z olympijských hier Pavol Hochschorner (40) a jeho dlhoročná priateľka Majka si v sobotu povedali svoje áno. Svadba mala symbolický dátum, keďže sa konala v deň ženíchových narodenín.

Slovenský vodný slalomár Matej Beňuš zvíťazil v sobotnom finále C1 záverečného 5. kola Svetového pohára.
7.9. 16:30

Vodný slalom-SP: Beňuš ovládol celkové hodnotenie, Mintálová vylepšila svoje umiestnenie

Praha - Slovenský vodný slalomár Matej Beňuš zvíťazil v sobotnom finále C1 záverečného 5. kola Svetového pohára. V pražskej Troji predviedol čistú jazdu a suverénne triumfoval časom 100,26 sekundy.