menu
VIDEO Sidová a Slafkovský sú najúspešnejší slovenskí kanoisti za rok 2022
1.2. 17:33

Zdroj videa: TASR - Rýchlostná kanoistka Bianka Sidová a vodný slalomár Alexander Slafkovský sú najlepší športovci Slovenskej kanoistiky za rok 2022. Výsledky ankety v utorok slávnostne vyhlásili v priestoroch Vodárenského múzea v Bratislave.

WA 14 Augsburg - Slovenský kanoista Matej Beňuš (v popredí) počas pretekov 3xC1 na MS vo vodnom slalome v nemeckom Augsburgu v stredu 27. júla 2022. FOTO TASR/DPA

27.07.2022, Bayern, Augsburg: Kanu/Slalom: Weltmeisterschaft, Canadier-Einer, Mannschaft, Herren. Das slowakische Team startet im Mannschaftswettbewerb. Sie gewinnen Silber. Foto: Angelika Warmuth/dpa +++ dpa-Bildfunk +++
4.9. 2022 14:30

Beňuš ukončil sezónu siedmym miesto, celkovo skončil tretí

Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Matej Beňuš obsadil siedme miesto vo finále C1 na záverečných pretekoch SP v španielskom Seu d'Urgell.

WA 39 Augsburg - Slovenská vodná slalomárka Zuzana Paňková
28.8. 2022 13:00

Vodná slalomárka Zuzana Paňková získala vo Francúzsku striebro

PAU - Zuzana Paňková obsadila druhé miesto vo finále C1 na podujatí Svetového pohára vo vodnom slalome vo francúzskom Pau. Mladú 17-ročnú slovenskú tínedžerku zdolala len Češka Gabriela Satková.

Samuel Krajčí získla zlato na MS juniorov.
14.8. 2022 13:31

Slovensko má zlato z MS vo vodnom slalome: Krajči predviedol bezchybnú jazdu

České Budějovice - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Samuel Krajčí získal na MEJ v Českých Budějoviciach zlatú medailu v C1 v kategórii juniorov.

Andrea a Jakub si povedali áno len pred pár týždňami a už o niekoľko dní sa z nich stanú prvýkrát rodičia.
14.8. 2022 0:02

Najodvážnejšie FOTO ich života: Náš olympionik vyzliekol pred pôrodom svoju sexi manželku!

Stihli to ešte pred pôrodom. Strieborný olympijský medailista vo vodnom slalome Jakub Grigar (25) má po zisku cenného kovu na vlaňajších OH v Tokiu za sebou rušný rok. V rámci neho sa stihol zasnúbiť i oženiť a už o pár dní sa stane prvýkrát otcom.

Na snímke slovenskí fanúšikovia počas majstrovstiev Európy  v kanoistike na divokej vode vo vodnom slalome v Areáli Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši 28. mája 2022. FOTO TASR - Ján Krošlák
13.8. 2022 16:32

Slovensko má z ME juniorov vo vodnom slalome ďalšiu medailu: Rumanský predvieodl čistú jazdu

České Budějovice - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Richard Rumanský získal na MEJ v Českých Budějoviciach bronz v K1. Na víťazného Titouana Castrycka z Francúzska stratil 1,41 sekundy.

Na snímke vodný slalomár Alexander Slafkovský
31.7. 2022 13:22

Alexander Slafkovský získal striebro v C1 na MS v Augsburgu: Ešte nepatrím do starého železa

AUGSBURG - Slovenský reprezentant Alexander Slafkovský skončil druhý vo finále C1 na MS vo vodnom slalome.

Na snímke vodný slalomár Alexander Slafkovský počas mediálneho tréningu pred druhými nominačnými pretekmi do slovenskej reprezentácie 3. júna 2021 v Areáli vodných športov Divoká voda v Čunove. FOTO TASR - Pavol Zachar
26.6. 2022 14:30

Vodný slalom: Slafkovský víťazom C1 v Tacene: Znamená to pre mňa veľa

Náš reprezentant vo vodnom slalome Alexander Slafkovský zvíťazil na podujatí Svetového pohára v slovinskom Tacene v kategórii C1. V dnešnom finále predviedol líder svetového poradia čistú jazdu a s časom 86,27 sekundy si pripísal ôsmy triumf v kariére.

Na snímke slovenský reprezentant Jakub Grigar v kategórii K1
25.6. 2022 16:48

Grígar prvýkrát v sezóne na pódiu, celkovo je štvrtý

ĽUBĽANA - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Jakub Grigar obsadil na podujatí Svetového pohára v slovinskom Tacene tretie miesto v K1. V sobotnom finále predviedol čistú jazdu a za víťazným Čechom Jiřím Prskavcom zaostal o 4,82 sekundy. Grigar dosiahol prvé pódiové umiestnenie v prebiehajúcej sezóne SP a celkovo svoje tretie v kariére (1-1-1). Na druhom mieste skončil domáci Martin Srabotnik (+1,37).

Na snímke slovenský vodný slalomár Matej Beňuš
19.6. 2022 12:58

Vodný slalom: Beňuš v Krakove tesne za pódiom, zvíťazil Gestin

KRAKOV - Slovenský vodný slalomár Matej Beňuš obsadil 4. miesto v nedeľných pretekoch Svetového pohára v Krakove v disciplíne C1. Iba tesne tak nezabezpečil pre Slovensko prvé pódiové umiestnenie v sezóne SP.

19.6. 2022 12:02

Vodný slalom: Beňuš v Krakove do finále, Slafkovský a Mirgorodský neuspeli

KRAKOV - Slovenský vodný slalom bude mať zásluhou Mateja Beňuša zastúpenie v nedeľňajšom finále na Svetovom pohári v Krakove v disciplíne C1.

Na snímke slovenská reprezentantka a víťazka Eliška Mintálová  v kategórii K1 ženy počas majstrovstiev Európy v kanoistike na divokej vode vo vodnom slalome v Aareáli Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši 28. mája 2022. FOTO TASR - Ján Krošlák
11.6. 2022 14:05

Berie to ako tréning. Mintálová vo finále K1 s 50-kou: Nemala som to hrotiť

Praha - Slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Eliška Mintálová obsadila na podujatí Svetového pohára v pražskej Troji desiate miesto v K1.

Na snímke slovenský reprezentant Jakub Grigar v kategórii K1 muži počas majstrovstiev Európy v kanoistike na divokej vode vo vodnom slalome v Areáli Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši 28. mája 2022. FOTO TASR - Ján Krošlák
11.6. 2022 13:52

Jazda na hrane rizika mu nestačila. Grigar v Prahe za stupňami pre víťazov

Praha - Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Jakub Grigar skončil v K1 mužov na podujatí Svetového pohára v pražskej Troji na šiestom mieste.

Jakub a Andrea sa pred pár dňami pochválili na sociálnych sieťach tým, že sa onedlho stanú rodičmi.
8.6. 2022 14:37

S Daňom sa ženil aj Jakub Grigar: Pozrite na ďalšiu ikonickú tehuľku vo svadobných šatách

Ďalšia svadba slovenského športovca! Oženil sa už aj náš náš vodný slalomár Jakub Grigar, ktorý získal striebornú medailu na OH. V novembri minulého roku sa zasnúbil, o dva mesiace s priateľkou Aďkou oznámili, že čakajú prírastok do rodiny a teraz už sú svoji.

Na snímkezľava slovenská reprezentantka Eliška Mintálová a jej tréner Peter Cibák sa radujú z prvého zlata v kategórii K1 ženy počas majstrovstiev Európy v kanoistike na divokej vode vo vodnom slalome.
28.5. 2022 13:05

Mintálová triumfovala na domácich ME vo vodnom slalome: Získala prvé seniorské zlato

Slovensko získalo v sobotu na majstrovstvách Európy vo vodnom slalome zlatú medailu. V K1 sa o ňu postarala Eliška Mintálová, ktorá triumfovala spoločne s Taliankou Stefanie Hornovou, pričom obe dosiahli úplne identický čas 107,24 s.

Prvé vrcholné podujatie, ktorým slovenskí vodní slalomári odštartujú sezónu, budú majstrovstvá Európy v Liptovskom Mikuláši.
25.5. 2022 16:00

Liptovský Mikuláš hostí ME vo vodnom slalome: Grigar ostáva nohami na zemi

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ -  Prvé vrcholné podujatie, ktorým slovenskí vodní slalomári odštartujú sezónu, budú majstrovstvá Európy v Liptovskom Mikuláši. Domáca špička na čele s Jakubom Grigarom sa predstaví od štvrtka do nedele v Areáli vodného slalomu Ondreja Cibáka. Pozornosť púta tiež mladá Zuzana Paňková, len 17-ročná pretekárka sa predstaví v K1, C1 aj extrémnom slalome.