menu
Fanúšikovia neverili vlastným očiam, žrebovanie osemfinále futbalového pohára Slovnaft Cupu sa muselo opakovať. A to nie je všetko. V najnovšej časti Satirénu odhaľujeme, čo sa dialo za oponou žrebovania. V šoku zostal aj Andrej Danko!
3.10. 2019 7:30

SATIRÉN Nečakané odhalenia z nepodareného žrebu Slovnaft Cupu: V šoku zostal aj kapitán Danko!

SATIRÉN – Fanúšikovia neverili vlastným očiam, žrebovanie osemfinále futbalového pohára Slovnaft Cupu sa muselo opakovať. A to nie je všetko. V najnovšej časti Satirénu odhaľujeme, čo sa dialo za oponou žrebovania. V šoku zostal aj Andrej Danko!

Peter Sagan o 30 rokov.
19.7. 2019 7:30

SATIRÉN Exkluzívne odhalenia športovcov z budúcnosti: Sagan, Hamšík aj Weiss šokujú Slovensko

Všetci sa zmenili, nič už nie je také, aké bolo predtým. V najnovšej časti rubriky Satirén vám prinášame šokujúce odhalenia športovcov z budúcnosti.

Celá krajina už pár dní nerieši nič iné, len šokujúci koniec hokejového Slovana v KHL a avizovaný návrat do Tipsport ligy. V tradičnom Satiréne prinášame šokujúce odhalenia zo zákulisia Slovana, ktoré ešte viac zatrasú celým hokejovým Slovenskom.
30.5. 2019 9:30

SATIRÉN Obrovské odhalenie priamo z kuchyne Slovana po konci v KHL: Šokujúce zákulisie klubu!

SATIRÉN – Celá krajina už pár dní nerieši nič iné, len šokujúci koniec hokejového Slovana v KHL a avizovaný návrat do Tipsport ligy. V tradičnom Satiréne prinášame šokujúce odhalenia zo zákulisia Slovana, ktoré ešte viac zatrasú celým hokejovým Slovenskom.

Prehra s Nemeckom znamená, že Slováci už nemajú postup do štvrťfinále vo svojich rukách a musia čakať na pomoc. Šokujúce zlyhanie našich hokejistov v závere zápasu spustilo lavínu vtipov, na ktorých to schytali najmä politici ako Andrej Danko, Štefan Harabin, Robert Fico či dokonca Marian Kotleba.
16.5. 2019 17:40

SATIRÉN Šokujúce zábery zo slovenskej šatne po prehre s Nemeckom: Padali tvrdé facky!

SATIRÉN – Hráči mali v očiach slzy, fanúšikovia neveriacky krútili hlavou. Slovensko prehralo s Nemeckom v kľúčovom zápase a internet zasypala lavína vtipov. My navyše máme k dispozícii exkluzívne zábery zo šatne Slovenska, ktoré odhaľujeme v tradičnom SATIRÉNE.

SATIRÉN Šokujúci krok kapitána Danka pred MS: Po tomto sa naši hokejisti odhlásia zo šampionátu
11.5. 2019 9:00

SATIRÉN Šokujúci krok kapitána Danka pred MS: Po tomto sa naši hokejisti odhlásia zo šampionátu

SATIRÉN – Dlhé mesiace to bola doslova vojna o hruď, resp. o to, čo na nej budú nosiť slovenskí hokejisti počas MS v hokeji. Miroslav Šatan napokon ustúpil politikom z SNS na čele s Andrejom Dankom. Ten však vyrukoval so šokujúcou reakciou, ktorú sa nám v ďalšej časti Satirénu podarilo odhaliť.

Mala to byť nevinná fotka, no má šokujúce následky. Podľa zistení našej tradičnej rubriky Satirén Tomáš Tatar nebude štartovať na domácich majstrovstvách sveta!
25.4. 2019 9:30

SATIRÉN Šokujúci zvrat. Tomáš Tatar nebude štartovať na MS: Dôvod zaskočí celé Slovensko!

PIEŠŤANY – Mala to byť nevinná fotka, no má šokujúce následky. Podľa zistení našej tradičnej rubriky Satirén Tomáš Tatar nebude štartovať na domácich majstrovstvách sveta!

Šok pre celú krajinu! Zuzana Čaputová vyhrala v 2. kole volieb a stala sa prezidentkou Slovenska. V našej tradičnej rubrike Satirén však disponujeme škandalóznymi odhaleniami, po ktorých Čaputovú určite diskvalifikujú a voľby sa budú konať odznova.
5.4. 2019 9:00

SATIRÉN Šokujúce odhalenie prezidentky Čaputovej počas volieb: Po tomto ju diskvalifikujú!

BRATISLAVA – Šok pre celú krajinu! Zuzana Čaputová vyhrala v 2. kole volieb a stala sa prezidentkou Slovenska. V našej tradičnej rubrike Satirén však disponujeme škandalóznymi odhaleniami, po ktorých Čaputovú určite diskvalifikujú a voľby sa budú konať odznova.

Celé Slovensko už niekoľko dní nehovorí o ničom inom, len o zbabranom playbacku Maťa Ďurindu spred zápasu Slovana Bratislava so Spartakom Trnava. V najnovšom SATIRÉNE prinášame šokujúce informácie, ktoré odhaľujú, čo môže za spevácku hanbu v priamom prenose.
7.3. 2019 8:05

SATIRÉN Šialené odhalenie z útrob štadióna: Pozadie Ďurindovho playbacku pred zápasom šokuje!

SATIRÉN – Celé Slovensko už niekoľko dní nehovorí o ničom inom, len o zbabranom playbacku Maťa Ďurindu spred zápasu Slovana Bratislava so Spartakom Trnava. V najnovšom SATIRÉNE prinášame šokujúce informácie, ktoré odhaľujú, čo môže za spevácku hanbu v priamom prenose.

Martin Dúbravka
28.2. 2019 10:00

SATIRÉN Veľké odhalenie brankára Dúbravku: Zákroky v Premier League skrývajú šokujúce tajomstvo

SATIRÉN – Slovenský futbalový brankár Martin Dúbravka v službách anglického Newcastle United má v tejto sezóne fantastickú formu. V našej tradičnej rubrike Satirén však prinášame šokujúce odhalenie, ktoré ukazuje, čo stojí za jeho skvelými zákrokmi v zápasoch Premier League.

Toto od nej fanúšikovia nečakali. Je tu ďalšia časť Satirénu a s ňou ďalšie odhalenia zo sveta športu. Tentoraz sme si zobrali na mušku slovenskú tenistku Dominiku Cibulkovú a jej outfity.
14.2. 2019 9:00

SATIRÉN Šokujúce odhalenia Cibulkovej: Načapali sme ju v pózach, v akých ju nemal nikto vidieť!

SATIRÉN – Toto od nej fanúšikovia nečakali. Je tu ďalšia časť Satirénu a s ňou ďalšie odhalenia zo sveta športu. Tentoraz sme si zobrali na mušku slovenskú tenistku Dominiku Cibulkovú.

o víťaznom obráku šok v slalome. Petra Vlhová skončila v Maribore nečakane (a pred zrakom slovenských politikov) na 5. mieste, triumfovala Mikaela Shiffrinová. Satirén odhalil nielen šokujúci podvod Shiffrinovej, ale aj správy Vlhovej s jedným z kontroverzných politikov Slovenska.
6.2. 2019 6:00

SATIRÉN Slovákov roztrhne. Odhalili sme šokujúce správy smeráka Vlhovej: Toto Maznák nerozchodí

SATIRÉN – Po víťaznom obráku šok v slalome. Petra Vlhová skončila v Maribore nečakane (a pred zrakom slovenských politikov) na 5. mieste, triumfovala Mikaela Shiffrinová. Satirén však prináša šokujúce odhalenia, po ktorých Američanku diskvalifikujú.

Bol to šok pre celé Slovensko. Našu krajinu, Petru Vlhovú a najmä všetkých fanúšikov hviezdnej lyžiarky pred pár dňami zaskočili správy o tom, že jej zväz neobjednal kombinézy na blížiace sa majstrovstvá sveta. Satirén prináša šokujúce odhalenia, ktoré ešte viac zatrasú celým škandálom.
25.1. 2019 10:00

SATIRÉN Šokujúce odhalenia z Vlhovej škandálu: Po týchto krokoch zväzu ľudia vyjdu do ulíc!

SATIRÉN – Bol to šok pre celé Slovensko. Našu krajinu, Petru Vlhovú a najmä všetkých fanúšikov hviezdnej lyžiarky pred pár dňami zaskočili správy o tom, že jej zväz neobjednal kombinézy na blížiace sa majstrovstvá sveta. Satirén prináša šokujúce odhalenia, ktoré ešte viac zatrasú celým škandálom.

Podľa reportáže TV Joj sa rodine Horváthovcov na východe Slovenska namiesto satana zjavil Šatan na skrini. Rodinku to však poriadne sklamalo, celý život vraj fandí viac Mariánovi Hossovi.
17.1. 2019 10:00

SATIRÉN Šokujúce odhalenie o Šatanovi na východe Slovenska: Ako to dokázal 44 rokov tajiť?!

BRATISLAVA – Celé Slovensko posledné dni nerieši nič iné, len šokujúce odhalenie Miroslava Šatana. A my máme k dispozícii exkluzívne zábery, ktoré u fanúšikov vyvolávajú jedinú otázku: Ako to Šarky dokázal 44 rokov držať v tajnosti?

Celé Slovensko už pár dní nehovorí o ničom inom, len o konflikte Ernesta Bokroša s reprezentantmi. My máme v rukách šokujúce dôkazy, ktoré zatrasú slovenským hokejom.
9.1. 2019 6:00

SATIRÉN Gigantické odhalenie. Máme v rukách šokujúce dôkazy: Tieto FOTO zlomia Bokrošovi väz!

BRATISLAVA – Celé Slovensko už pár dní nehovorí o ničom inom, len o konflikte Ernesta Bokroša s reprezentantmi. My máme v rukách šokujúce dôkazy, ktoré zatrasú slovenským hokejom.

Peter Sagan spôsobil fanúšikom na nový rok šok. Odhodlal sa totiž k zmene imidžu, po ktorej fanúšikom pripomínal kadekoho, len nie Petra Sagana. Na jeho najnovšom vzhľade sa dokonale baví internet a inak tomu nie je ani v najnovšej časti Satirénu.
8.1. 2019 8:40

SATIRÉN Sagan svojou pornozmenou šokoval fanúšikov: Internet sa baví na jeho bláznivej zmene!

BRATISLAVA – Peter Sagan spôsobil fanúšikom na nový rok šok. Odhodlal sa totiž k zmene imidžu, po ktorej fanúšikom pripomínal kadekoho, len nie Petra Sagana.

PRAHA – Rytmus verzus Marpo. Raper verzus Raper. Česko-slovenský šport v poslednom týždni nežil len lyžovaním a Petrou Vlhovou, ale najmä boxerským súbojom dvoch raperov. V pravidelnej rubrike Satirén vám prinášame šokujúce odhalenie špinavých praktík Čecha proti Rytmusovi priamo zo zápasu.
31.12. 2018 10:55

SATIRÉN Šokujúce odhalenie z Rytmusovho zápasu. Špinavé praktiky: Ako to mohli Paťovi urobiť?!

PRAHA – Rytmus verzus Marpo. Raper verzus Raper. Česko-slovenský šport v poslednom týždni nežil len lyžovaním a Petrou Vlhovou, ale najmä boxerským súbojom dvoch raperov. V pravidelnej rubrike Satirén vám prinášame šokujúce odhalenie špinavých praktík Čecha proti Rytmusovi priamo zo zápasu.