Víťaz Tipsport ligy je jasný. Ako vždy.
4.5. 5:30

SATIRÉN Koronavírus spustil lavínu vtipov: Športové zúfalstvo v karanténe vás pobaví!

Športový svet sa kvôli koronavírusu vo väčšine sveta zastavil, pandémia poslala športovcov aj fanúšikov do karantény. A práve odtiaľ vznikajú vtipy, ktoré v týchto náročných chvíľach bavia (nielen) športových nadšencov. Tie najlepšie (aj) z dielne Šport24.sk vám prinášame v najnovšej vtipno-satirickej rubrike SATIRÉN.

Luka Modrič alias Sajfa naspäť vo Fun radiu.
17.4. 8:15

SATIRÉN Delfíny sa vrátili do Benátok?! Športové hoaxy zahanbia talianske klebety!

O hoaxe, že sa do Benátok počas pandémie koronavírusu vrátili delfíny, písal celý svet. Ako by však koronavírusové návraty vyzerali v športovom svete?

Obrovská zmena.
15.4. 0:05

SATIRÉN Veľká noc naruby. Športové vtipy pobavia za hranicou okresu aj zdvihnú Matovičovi tlak!

Takúto Veľkú noc sme ešte nezažili. Šibať mimo okres je nemožné a keby to aj tak nebolo, kvôli pandémii koronavírusu si človek nemôže byť ničím istý. Ako by vyzerala šibačka v podaní športovcov? Pozrite si v novom SATIRÉNE.

Nedopadlo to podľa jej predstáv. Odvážna a obnažená fotka Dominiky Cibulkovej priniesla okrem tisícov lajkov a srdiečok na sociálnej sieti aj lavínu vtipov, ktoré poslali do kolien celé Slovensko a aj samotnú Domču.
12.4. 14:20

SATIRÉN Cibulkovej divoká FOTO spustila lavínu vtipov: Tieto pobavili aj samotnú Dominiku!

Nedopadlo to podľa jej predstáv. Odvážna a obnažená fotka Dominiky Cibulkovej priniesla okrem tisícov lajkov a srdiečok na sociálnej sieti aj vtipné reakcie.

Matovič predviedol počas volieb kop, ktorý Fico už nerozdýchal.
4.3. 17:30

SATIRÉN Šokujúce odhalenie Matoviča proti Ficovi: Po tomto víťaza volieb diskvalifikujú!

SATIRÉN - Celé Slovensko už pár dní nehovorí o ničom inom ako o víťazstve Igora Matoviča, resp. jeho strany v parlamentných voľbách a prehre Roberta Fica. V najnovšej rubrike Satirén opäť prinášame odhalenia, ktoré mnohých šokujú.

Nadvláda Petry Vlhovej. Tak vyzerá január 2020 v ženskom lyžovaní. Slovenka dáva svojej veľkej rivalke Mikaele Shiffrinovej na frak nielen na svahu, ale aj v zákulisí. Odhalenia SATIRÉNU o veľkých súperkách vás šokujú.
21.1. 7:01

SATIRÉN Šokujúce odhalenia zo zákulisia vojny Vlhovej so Shiffrinovou: Ako z mafiánskeho filmu!

SATIRÉN - Nadvláda Petry Vlhovej. Tak vyzerá január 2020 v ženskom lyžovaní. Slovenka dáva svojej veľkej rivalke Mikaele Shiffrinovej na frak nielen na svahu, ale aj v zákulisí. Odhalenia SATIRÉNU o veľkých súperkách vás šokujú.

Prezidentské voľby ponúkli poriadne vyostrený súboj so šťastným koncom pre Zuzanu Čaputovú...
25.12. 2019 7:01

SATIRÉN EXTRA Šokujúce odhalenia v športe v roku 2019: Čaputovej K.O. a hokejový kapitán CHSKYM

Rok 2019 bol v športe plný veľkých zápasov, víťazstiev, ale aj škandálov, afér a a šokujúcich odhalení v našej satirickej relácii SATIRÉN.

Slovensko nezvládlo extrémne dôležitý zápas na pôde Chorvátska a prehralo 1:3. V najnovšej časti SATIRÉNU vám ukážeme nečakané odhalenia, ktoré ukazujú, ako to naozaj vyzeralo na ihrisku!
18.11. 2019 13:30

SATIRÉN Odhalenie zo zápasu Chorvátsko – Slovensko: Padali tvrdé päste aj rany bejzbalkou!

SATIRÉN – Slovensko nezvládlo extrémne dôležitý zápas na pôde Chorvátska a prehralo 1:3. V najnovšej časti SATIRÉNU vám ukážeme nečakané odhalenia, ktoré ukazujú, ako to naozaj vyzeralo na ihrisku!

Attila Végh.
11.11. 2019 10:30

SATIRÉN Organizátori zostali v šoku. Čo sa skutočne stalo v klietke v zápase Végh – Vémola?!

SATIRÉN - „Lvi žerou první.“ Tak znie výrok českého bojovníka Karlosa Vémolu, ktorý pozná celé Česko aj Slovensko. Po zápase si však z týchto troch slov robia ľudia v oboch krajinách akurát tak srandu. V najnovšom vydaní Satirénu máme opäť v rukách dôkazy, ktoré odhaľujú, čo sa skutočne stalo v klietke.

Fanúšikovia neverili vlastným očiam, žrebovanie osemfinále futbalového pohára Slovnaft Cupu sa muselo opakovať. A to nie je všetko. V najnovšej časti Satirénu odhaľujeme, čo sa dialo za oponou žrebovania. V šoku zostal aj Andrej Danko!
3.10. 2019 7:30

SATIRÉN Nečakané odhalenia z nepodareného žrebu Slovnaft Cupu: V šoku zostal aj kapitán Danko!

SATIRÉN – Fanúšikovia neverili vlastným očiam, žrebovanie osemfinále futbalového pohára Slovnaft Cupu sa muselo opakovať. A to nie je všetko. V najnovšej časti Satirénu odhaľujeme, čo sa dialo za oponou žrebovania. V šoku zostal aj Andrej Danko!

Peter Sagan o 30 rokov.
19.7. 2019 7:30

SATIRÉN Exkluzívne odhalenia športovcov z budúcnosti: Sagan, Hamšík aj Weiss šokujú Slovensko

Všetci sa zmenili, nič už nie je také, aké bolo predtým. V najnovšej časti rubriky Satirén vám prinášame šokujúce odhalenia športovcov z budúcnosti.

Celá krajina už pár dní nerieši nič iné, len šokujúci koniec hokejového Slovana v KHL a avizovaný návrat do Tipsport ligy. V tradičnom Satiréne prinášame šokujúce odhalenia zo zákulisia Slovana, ktoré ešte viac zatrasú celým hokejovým Slovenskom.
30.5. 2019 9:30

SATIRÉN Obrovské odhalenie priamo z kuchyne Slovana po konci v KHL: Šokujúce zákulisie klubu!

SATIRÉN – Celá krajina už pár dní nerieši nič iné, len šokujúci koniec hokejového Slovana v KHL a avizovaný návrat do Tipsport ligy. V tradičnom Satiréne prinášame šokujúce odhalenia zo zákulisia Slovana, ktoré ešte viac zatrasú celým hokejovým Slovenskom.

Prehra s Nemeckom znamená, že Slováci už nemajú postup do štvrťfinále vo svojich rukách a musia čakať na pomoc. Šokujúce zlyhanie našich hokejistov v závere zápasu spustilo lavínu vtipov, na ktorých to schytali najmä politici ako Andrej Danko, Štefan Harabin, Robert Fico či dokonca Marian Kotleba.
16.5. 2019 17:40

SATIRÉN Šokujúce zábery zo slovenskej šatne po prehre s Nemeckom: Padali tvrdé facky!

SATIRÉN – Hráči mali v očiach slzy, fanúšikovia neveriacky krútili hlavou. Slovensko prehralo s Nemeckom v kľúčovom zápase a internet zasypala lavína vtipov. My navyše máme k dispozícii exkluzívne zábery zo šatne Slovenska, ktoré odhaľujeme v tradičnom SATIRÉNE.

SATIRÉN Šokujúci krok kapitána Danka pred MS: Po tomto sa naši hokejisti odhlásia zo šampionátu
11.5. 2019 9:00

SATIRÉN Šokujúci krok kapitána Danka pred MS: Po tomto sa naši hokejisti odhlásia zo šampionátu

SATIRÉN – Dlhé mesiace to bola doslova vojna o hruď, resp. o to, čo na nej budú nosiť slovenskí hokejisti počas MS v hokeji. Miroslav Šatan napokon ustúpil politikom z SNS na čele s Andrejom Dankom. Ten však vyrukoval so šokujúcou reakciou, ktorú sa nám v ďalšej časti Satirénu podarilo odhaliť.

Mala to byť nevinná fotka, no má šokujúce následky. Podľa zistení našej tradičnej rubriky Satirén Tomáš Tatar nebude štartovať na domácich majstrovstvách sveta!
25.4. 2019 9:30

SATIRÉN Šokujúci zvrat. Tomáš Tatar nebude štartovať na MS: Dôvod zaskočí celé Slovensko!

PIEŠŤANY – Mala to byť nevinná fotka, no má šokujúce následky. Podľa zistení našej tradičnej rubriky Satirén Tomáš Tatar nebude štartovať na domácich majstrovstvách sveta!

Šok pre celú krajinu! Zuzana Čaputová vyhrala v 2. kole volieb a stala sa prezidentkou Slovenska. V našej tradičnej rubrike Satirén však disponujeme škandalóznymi odhaleniami, po ktorých Čaputovú určite diskvalifikujú a voľby sa budú konať odznova.
5.4. 2019 9:00

SATIRÉN Šokujúce odhalenie prezidentky Čaputovej počas volieb: Po tomto ju diskvalifikujú!

BRATISLAVA – Šok pre celú krajinu! Zuzana Čaputová vyhrala v 2. kole volieb a stala sa prezidentkou Slovenska. V našej tradičnej rubrike Satirén však disponujeme škandalóznymi odhaleniami, po ktorých Čaputovú určite diskvalifikujú a voľby sa budú konať odznova.