Niečo im chýba? Je všeobecne známe, že športovkyne nezarábajú ani zďaleka toľko ako športovci.
dnes 18:45

FOTO Koronavírus ich dostal na dno: Aj Slovenky a Češky začali predávať svoje nahé telá

Koronavírus ich dostal na dno. Za posledný rok, keď svet ničí zákerný vírus, sa množstvo športovcov a hlavne športovkýň dostalo do existenčných problémov. Preto často musia siahnuť aj po iných formách obživy. V poslednej dobe sa ich čoraz viac registruje na „sociálnej sieti pre dospelých“.

Lukáš a Nela na lodi v Chorvátsku.
dnes 12:03

FOTO od 18 rokov Necudné polovičky športovcov: Nahé ukázali všetko aj partnerky Slovákov

Niektoré sa tým preslávili, niektoré sa na to dali neskôr. Partnerky slávnych športovcov neboli vždy len poslušné polovičky, ale aj ženy bez zábran.

Po kariére si Frida Hansdotterová buduje svoj sen.
dnes 10:05

FOTO Vlhovej rivalka sa pleskla po vrecku: Postavila si chatu ako z ríše snov!

Po kariére si buduje svoj sen. Bývalá súperka Petry Vlhovej Frida Hansdotterová (35) je už dva roky mimo súťažných a za ten čas stihla priviesť na svet synčeka. K tomu sa pustila do budovania vysnívanej chaty v švédskom lyžiarskom stredisku v Himmelfjälli.

Na verejnosti sa neukazuje. Po viac ako roku si manželka Michaela Schumachera (51) Corinna (49) vyšla do spoločnosti. V Ženeve prevzala na galavečeri Medzinárodnej automobilovej federácie (FIA) špeciálne ocenenie prezidenta pre svojho manžela.
dnes 9:04

FOTO Šokujúca premena Schumacherovej ženy: Pozrite, ako sa zmenila od nehody Michaela

Na verejnosti sa neukazuje. Po viac ako roku si manželka Michaela Schumachera (51) Corinna (49) vyšla do spoločnosti. V Ženeve prevzala na galavečeri Medzinárodnej automobilovej federácie (FIA) špeciálne ocenenie prezidenta pre svojho manžela.

Two football fans watching Tv and cheering
dnes 7:00

ŠPORTOVÉ TV TIPY na SOBOTU: Derby vo Fortuna lige, hokejové play off a aj UFC

Športové televízne tipy na sobotu 17. apríla 2021

Krásna Jovana Djordjevič sa rada chváli svojou postavou a nemá problém ani s odvážnejšími zábermi.
včera 13:04

FOTO Najkrajší zadok na svete: Fanúšikovia ho našli v Taliansku

Srbský futbalista Filip Djordjevič (33) pôsobí na talianskych trávnikoch už siedmu sezónu a zdá sa, že si pôsobenie na Apeninskom polostrove užíva. Pozornosti sa dostalo aj jeho manželke Jovane.

Sexi McKayla Maroney sa opäť vyz'vyvo prezentuje na sociálnych sieťach.
včera 12:14

FOTO Zneužívali ju, nafotila sa nahá... TAKTO dnes vyzerá provokatívna slávna gymnastka

Americká gymnastka McKayla Maroneyová (25) ukončila kariéru už ako 20-ročná. Na konte mala zlato a striebro z olympiády a aj tri tituly majsterky sveta.

Športovanie na čerstvom vzduchu je podmienené negatívnym testom na koronavírus. Potešujúce je, že už netreba pri tom nosiť rúška.
včera 11:00

Od pondelka sa otvárajú vonkajšie ihriská: Zelenú dostane len pár športov

Už nemusia obchádzať protipandemické opatrenia. Od pondelka sa totiž môžu oficiálne otvoriť vonkajšie športoviská pre kluby aj verejnosť. Podmienkou je maximálny počet osôb a tiež negatívny test na koronavírus.

Sagan si na zápach benzínu a spálených gúm naozaj potrpí.
včera 10:01

FOTO Sagan je fajnšmeker. Zo zbierky jeho áut odpadnete: Nepohrdne trabantom a ani Ferrari

Potrpí si na výstredné autá. Cyklista Peter Sagan (31) s ročným príjmom cez 5 miliónov eur nemusí šetriť pri výbere nového auta. Vozí sa preto v naozaj parádnych kúskoch od nemeckej precíznosti cez americkú silu až po taliansky superdizajn.

Čo asi tak hľadala Francesca Novello v plavkách legendárneho pretekára Valentina Rossiho? Možno to aj našla, lebo jazdec Moto GP sa slastne usmieval.
včera 0:10

FOTO Orálny sex, orgie aj nahota. TAKTO si slávni užívajú svoje jachty!

Slávni športovci to nemajú ľahké. Opak je však pravdou a aj na dovolenkách, keď sa plavia po mori sú im paparazzi za chrbtom.

Vrcholový Tím Slovakia čakajú zmeny a snaha o zefektívnenie
15.4. 14:04

Vrcholový Tím Slovakia čakajú zmeny a snaha o zefektívnenie

Bratislava - Projekt Tím Slovakia pre vrcholových športovcov prejde zmenami. Štátny tajomník Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR pre šport Ivan Husár chce zefektívniť jeho fungovanie a zostavil na to skupinu ľudí, ktorú koordinuje viceprezident Slovenskej kanoistiky pre Sekciu divokých vôd Richard Galovič.

Nikolina Cakovičová nie len úspešná, ale aj poriadne sexi.
15.4. 13:56

FOTO Balkanská kráska vyráža dych: TOTO je najsexi futbalistka na svete

Našli ju v Čiernej Hore. Na Balkáne je jedna futbalistka, ktorá so svojou krásou dokáže stáť po boku nielen najkrajších hráčok, ale dokonca aj žien sveta. Zoznámte sa s Nikolinou Cakovičovou.

Richard Galovič: Projekt Team Slovakia umožní maximálnu podporu slovenských elitných športovcov
15.4. 11:54

Richard Galovič: Projekt Team Slovakia umožní maximálnu podporu slovenských elitných športovcov

Zdroj videa: TASR Projekt Tím Slovakia pre vrcholových športovcov prejde zmenami. Štátny tajomník MŠVVaŠ SR pre šport Ivan Husár chce zefektívniť fungovanie a zostavil skupinu ľudí, ktorú koordinuje viceprezident Slovenskej kanoistiky pre Sekciu divokých vôd Richard Galovič.

...
15.4. 10:05

FOTO OD 18 ROKOV Aj ping pong je poriadne pikantný: Modelka to rozbalilo rovno pri stole!

Ak by fanúšikovia hlasovali, či viac sexi stolný tenis alebo klasický tenis. Tak viac hlasov by určite dostal biely šport. Naposledy sa však pokúsila „vyrovnať sily“ slávna modelka Laura Devushcatová.

...
15.4. 9:01

Hanba aj obrovské trapasy medzi povrazmi: Divoké bradavky, stiahnuté trenky aj holé rozkroky!

Wrestling je známy tým, že v ňom ide viac o šou ako o šport. Napriek tomu je mimoriadne obľúbený a prináša množstvo divokých momentov, ale aj nehôd a trapasov.

TV TIPY
15.4. 7:30

ŠPORTOVÉ TV TIPY na ŠTVRTOK: Odvety Európskej ligy aj play off Tipos extraligy

Športové televízne tipy na štvrtok 15. apríla: