Termín parlamentných volieb na Slovensku sa nezadržateľne blíži a k volebným urnám pristúpime už túto sobotu. 29. februára. Nás zaujímalo, ako sa k nim postavia slovenské športové osobnosti, ktoré sme oslovili.
dnes 13:10

ANKETA: K volebným urnám pôjdu aj hviezdni slovenskí športovci: Komu dajú svoj hlas?

BRATISLAVA - Termín parlamentných volieb na Slovensku sa nezadržateľne blíži a k volebným urnám pristúpime už túto sobotu. 29. februára. Nás zaujímalo, ako sa k nim postavia slovenské športové osobnosti, ktoré sme oslovili. Väčšina sa zhodla na jednom.

športové tv tipy
dnes 7:30

ŠPORTOVÉ TV TIPY na STREDU: Šláger Ligy majstrov, NHL, cyklistika aj tenisové turnaje

Športové televízne tipy na stredu 26. februára:

Jasné nie šikane povedali nielen športovci, ale aj iné celebrity, ktoré Quadena podporili.
včera 13:00

Quadena šikanovali deti pre rasu i postihnutie: Chcel zomrieť, no získal lepších kamarátov

Deti ho neustále šikanovali, teraz im vytrel zrak. Quadena Baylesa, deväťročného austrálskeho chlapca, pre jeho inakosť šikanovali spolužiaci aj deti zo susedstva do takej miery, že domorodé chlapča chcelo radšej umrieť, ako znášať veľkú bolesť.

športové tv tipy
včera 7:30

ŠPORTOVÉ TV TIPY na UTOROK: Liga majstrov, Tipsport liga aj tenisové turnaje

Športové televízne tipy na utorok 25. februára:

V Los Angeles sa za účasti tisícov fanúšikov uskutočnila spomienková rozlúčka za tragicky zosnulú hviezdu basketbalovej NBA Kobeho Bryanta a jeho dcéru Giannu.
24.2. 23:00

Tisíce fanúšikov spomínali na tragicky zosnulého Bryanta: Vdova po Kobem poslala dojímavý odkaz

Los Angeles - V Los Angeles sa za účasti tisícov fanúšikov uskutočnila spomienková rozlúčka za tragicky zosnulú hviezdu basketbalovej NBA Kobeho Bryanta a jeho dcéru Giannu.

Vie si užiť aj bez frajera. Partnerka slovenského hokejistu Lukáša Kozáka Nela Slováková vystavila svoje kompletne nahé telo v exotike na ostrove Maurícius a pridala aj erotické prekvapenie. Celému Česku aj Slovensku padol zrak na dolné partie, kde skrýva sexi blondína sexi trojuholník.
24.2. 7:35

Kozákova Nela si užíva aj bez frajera: Nahé telo v exotike a aha na jej trojuholník TAM DOLE!

Vie si užiť aj bez frajera. Partnerka slovenského hokejistu Lukáša Kozáka Nela Slováková vystavila svoje kompletne nahé telo v exotike na ostrove Maurícius.

športové tv tipy
24.2. 7:30

ŠPORTOVÉ TV TIPY na PONDELOK: Česká futbalová liga, dohrávka Premier League aj tenisové turnaje

Športové televízne tipy na pondelok 24. februára:

Úspešné výsledky dosiahli slovenskí triatlonisti na Ázijskom pohári v indickom Chennai, keď Richard Varga obsadil šieste a Romana Gajdošová štvrté miesto.
23.2. 21:30

Slovenským triatlonistom sa na Ázijskom pohári darilo: Varga skončil šiesty, Gajdošová štvrtá

Chennai - Úspešné výsledky dosiahli slovenskí triatlonisti na Ázijskom pohári v indickom Chennai, keď Richard Varga obsadil šieste a Romana Gajdošová štvrté miesto.

Jedna z najpopulárnejších futbalových moderátoriek mala hlavu v smútku. Dilette Leottovej totiž hackeri ukradli z mobilu zábery ako z filmu pre dospelých.
23.2. 11:25

Najsexi moderátorka sveta prehovorila o útoku hackerov: Pravda o šokujúcich FOTO z mobilu!

RÍM - Jedna z najpopulárnejších futbalových moderátoriek mala hlavu v smútku. Dilette Leottovej totiž hackeri ukradli z mobilu zábery ako z filmu pre dospelých.

športové tv tipy
23.2. 7:30

ŠPORTOVÉ TV TIPY na NEDEĽU: Fortuna liga, Vlhová v alpskej kombinácii aj slovenské biatlonistky

Športové televízne tipy na nedeľu 23. februára:

Zvláštne hobby sa im nevyplatilo. Niektorí športovci majú divokú záľubu: natáčajú si svoje sexuálne hrátky do mobilov. Nekompromisní hackeri im nielenže vykradli domáce porno či sex s prostitútkami, ale zábery dokonca uverejnili na internete.
23.2. 6:01

Divoké hobby športovcov. Hackeri im vykradli mobily: Domáce radovánky aj sex s prostitútkami!

Zvláštne hobby sa im nevyplatilo. Niektorí športovci majú divokú záľubu: natáčajú si svoje sexuálne hrátky do mobilov. Nekompromisní hackeri im ich však nielenže vykradli, ale dokonca uverejnili na internete.

Keď sa povie plážový volejbal, snáď každému napadnú sexi športovkyne v úsporných bikinách. Občas sa dokonca stane, že v zápale boja ukážu viac, ako by chceli.
23.2. 0:01

Nehoda s plavkami aj hlava medzi nohami. Bláznivé momenty plážového volejbalu: Aha na Slovenky!

Keď sa povie plážový volejbal, snáď každému napadnú sexi športovkyne v úsporných bikinách. Občas sa dokonca stane, že v zápale boja ukážu viac, ako by chceli.

Slováci ich takmer nonstop vidia v oblekoch či v slušných a reprezentatívnych šatách, naši politici však skrývajú druhú tvár.
22.2. 20:35

Takto Čaputovú, Fica, Kisku, Danka a ďalších nepoznáte: Športová tvár politikov vás dostane!

Slováci ich takmer nonstop vidia v oblekoch či v slušných a reprezentatívnych šatách, naši politici však skrývajú druhú tvár.

Na snímke olympijské kruhy pred Národným štadiónom v Tokiu, ktorý otvoril japonský premiér Šinzó Abe presne 222 dní pred štartom OH 2020.
22.2. 20:01

Organizačný výbor olympiády v Tokiu pre hrozbu koronavírusu odložil prípravu dobrovoľníkov

TOKIO - Organizačný výbor OH 2020 pre hrozbu koronavírusu odložil na sobotu plánovaný začiatok prípravy dobrovoľníkov pre hry v Tokiu.

športové tv tipy
22.2. 7:30

ŠPORTOVÉ TV TIPY na SOBOTU: Vlhová v zjazde, londýnske futbalové derby aj Fortuna liga

Športové televízne tipy na sobotu 22. januára:

Po boku viceprezidenta futbalového Slovana Bratislava Ivana Kmotríka mladšieho stojí modelka Lenka Petrovičová.
22.2. 7:15

Šokujúce FOTO Kmotríkovej frajerky Lenky: Nahota, naolejované prsia aj ruka na...

Odvaha jej veru nechýba. Po boku viceprezidenta futbalového Slovana Bratislava Ivana Kmotríka mladšieho stojí modelka Lenka Petrovičová. Sexi brunetke odvaha nikdy nechýbala a potvrdila to opäť na ďalších pikantných záberoch.