Po hnusnom roku si dal slovenský kanoista Gelle na MS darček: Hovoril som si, že všetkým ukážem

SZEGED - Peter Gelle mal za sebou jedno z najťažších období v kariére. Vytrval, a na MS v rýchlostnej kanoistike v Szegede sa dočkal satisfakcie.

Denis Myšák, Ákos Gacsal, Gábor Jakubík, Juraj Tarr
24.8. 2019 8:31

Vlani za Maďarsko, tento rok ho kanoista Gascal odsunul a získal bronz: Som Slovák!

SZEGED - O prvý úspech na MS v rýchlostnej kanoistike v Szegede sa postaral štvorkajak na 1000-metrovej trati. V piatkovom finále siahol na dno síl a vybojoval bronz. Denis Myšák, Ákos Gacsal, Gábor Jakubík aj Juraj Tarr napriek tomu neskrývali rozpaky, chceli dosiahnuť viac. Nepochybne mali šancu, ako však sami priznali každá medaila má váhu.

Gabriela Ladičová.
23.8. 2019 17:30

Slovenská kanoistka Ladičová vyhrala B-finále C1 na 500 m: Obsadila 10. miesto

SZEGED - Slovenská reprezentantka Gabriela Ladičová obsadila v C1 na 500 m na MS v rýchlostnej kanoistike konečné 10. miesto.

Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Matej Rusnák.
23.8. 2019 16:32

Slovenský kanoista Rusnák stihol za 90 minút dva preteky: Na 1000 m som sa rozjazdil

SZEGED - Slovenský reprezentant v rýchlostnej kanoistike Matej Rusnák zažil v piatok na MS v Szegede pomerne rušné dopoludnie. O pol jedenástej nastúpil v olympijskej disciplíne C1 na 1000 metrov a suverénne si vybojoval postup do semifinále. Približne o deväťdesiat minút bol na štarte opäť, tentokrát bojoval o finále na polovičnej trati.

Denis Myšák, Ákos Gacsal, Gábor Jakubík, Juraj Tarr.
23.8. 2019 16:25

Skvelé správy z majstrovstiev sveta: Slovenský štvorkajak získal bronz!

SZEGED - Slovenský štvorkajak v zložení Denis Myšák, Ákos Gacsal, Gábor Jakubík, Juraj Tarr získal v piatok na MS v Szegede bronzovú medailu na neolympijskej 1000 m trati. Vo finále finišoval na tretej priečke za loďami Nemecka a Ruska.

Mariana Petrušová.
22.8. 2019 11:31

Výborný výkon slovenskej kanoistky na MS: Petrušová postúpila priamo do finále K1 na 1000 m

SZEGED - Slovenská kajakárka Mariana Petrušová sa na MS v Szegede prebojovala priamo do finále K1 na neolympijskej 1000 m trati.

21.8. 2019 22:30

Obrovská tragédia pred MS vo veslovaní: Počas prípravy zahynul telesne znevýhodnený pretekár

Ottensheim - Svetový šampionát bude v tieni veľkej tragédie bieloruského reprezentanta. V stredu počas prípravy na MS vo veslovaní v rakúskom Ottensheime zahynul pretekár.

Slovenský štvorkajak.
21.8. 2019 16:32

Slovenský štvorkajak na MS s prehľadom postúpili do finále: Zabojujeme o medailu

SZEGED - Slovenský štvorkajak v zložení Denis Myšák, Ákos Gatial, Gábor Jakubík, Juraj Tarr sa na MS v Szegede prebojoval priamo do finále na neolympijskej 1000 m trati.

Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Gábor Jakubík, Milan Fraňa a Tibor Linka strieborná medaila radosť
14.7. 2019 14:56

Skvelé správy z ME do 23 rokov: Slovenský štvorkajak získal striebro

RAČICE - Slovenská reprezentantka Gabriela Ladičová získala v nedeľu striebornú medailu v C1 na 500 m v kategórii do 23 rokov na ME juniorov v rýchlostnej kanoistike v Račiciach. Slovenku predstihla iba Ukrajinka Anastasia Četveriková, bronz získala Gruzínka Mariami Kerdikašviliová.

Slovenská reprezentantka Gabriela Ladičová získala v nedeľu striebornú medailu v C1 na 500 m v kategórii do 23 rokov na ME juniorov v rýchlostnej kanoistike v Račiciach.
14.7. 2019 10:15

Ďalší úspech pre Slovensko z ME juniorov: Ladičová získala striebro v C1

Račice 14. júla - Slovenská reprezentantka Gabriela Ladičová získala v nedeľu striebornú medailu v C1 na 500 m v kategórii do 23 rokov na ME juniorov v rýchlostnej kanoistike v Račiciach. Slovenku predstihla iba Ukrajinka Anastasia Četveriková, bronz získala Gruzínka Mariami Kerdikašviliová.

Mariana Petrušová so zlatou medailou z rýchlostnej kanoistiky na ME juniorov.
13.7. 2019 15:00

Veľký úspech z Majstrovstiev Európy: Slovensko získalo zlatú a striebornú medailu!

Ďalšia skvelá reklama pre Slovensko! Na Majstrovstvách Európy juniorov v rýchlostnej kanoistike naši reprezentanti vybojovali skvelé umiestnenia a medaily.

Ľudovít Macúš
5.7. 2019 16:30

Fantastický úspech Slovákov vo vodnom slalome: Zlato pre kanoistov, kajakárky strieborné

Liptovský Mikuláš - Slovenská juniorská hliadka singlistov získala na majstrovstvách Európy v Liptovskom Mikuláši zlato. Tím v zložení Ľudovít Macúš, Juraj Mráz a Juraj Dieška zvíťazil časom 120,21. Druhí boli Česi, tretí Nemci.

4.7. 2019 21:00

Obrovský škandál v kanoistike: Majsterke sveta hrozí štvorročný trest za doping

Lausanne 4. júla (TASR) - Maďarskej reprezentantke v rýchlostnej kanoistike Tamare Takácsovej hrozí štvorročný trest za pozitívny dopingový test.

Martina Kohlová.
2.7. 2019 18:00

Kanoistom Slávie UK hrozí zánik. Kohlová reaguje: Škola má lodenicu podporovať, nie zničiť

BRATISLAVA - Kanoistom Slávie UK Bratislava hrozia vážne existenčné problémy. Tvrdia to predstavitelia jedného z najvýznamnejších kanoistických klubov na Slovensku, ktorí nie sú spokojní s prístupom Fakulty Telesnej výchovy sa športu Univerzity Komenského (FTVŠ UK).

Slovenskej kanoistike vyrastá nová hviezdička, Mariana Petrušová prekvapila na II. európskych hrách v Minsku, keď si na päťkilometrovej trati vybojovala bronzovú medailu.
28.6. 2019 17:00

Na tréningoch naháňa Vlčeka: Pre Petrušovú limity neexistujú

Minsk - Na tréningoch naháňa Erika Vlčeka a na veľkých podujatiach už začala medaily. Slovenskej kanoistike vyrastá nová hviezdička, Mariana Petrušová prekvapila na II. európskych hrách v Minsku, keď si na päťkilometrovej trati vybojovala bronzovú medailu.

Veľký úspech pre Slovensko! Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Mariana Petrušová získala na II. európskych hrách v Minsku bronz v K1 na 5000 m.
27.6. 2019 20:00

Veľký úspech pre Slovensko na európskych hrách v Minsku: Petrušová s bronzom!