Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Gábor Jakubík, Milan Fraňa a Tibor Linka strieborná medaila radosť
14.7. 14:56

Skvelé správy z ME do 23 rokov: Slovenský štvorkajak získal striebro

RAČICE - Slovenská reprezentantka Gabriela Ladičová získala v nedeľu striebornú medailu v C1 na 500 m v kategórii do 23 rokov na ME juniorov v rýchlostnej kanoistike v Račiciach. Slovenku predstihla iba Ukrajinka Anastasia Četveriková, bronz získala Gruzínka Mariami Kerdikašviliová.

Slovenská reprezentantka Gabriela Ladičová získala v nedeľu striebornú medailu v C1 na 500 m v kategórii do 23 rokov na ME juniorov v rýchlostnej kanoistike v Račiciach.
14.7. 10:15

Ďalší úspech pre Slovensko z ME juniorov: Ladičová získala striebro v C1

Račice 14. júla - Slovenská reprezentantka Gabriela Ladičová získala v nedeľu striebornú medailu v C1 na 500 m v kategórii do 23 rokov na ME juniorov v rýchlostnej kanoistike v Račiciach. Slovenku predstihla iba Ukrajinka Anastasia Četveriková, bronz získala Gruzínka Mariami Kerdikašviliová.

Mariana Petrušová so zlatou medailou z rýchlostnej kanoistiky na ME juniorov.
13.7. 15:00

Veľký úspech z Majstrovstiev Európy: Slovensko získalo zlatú a striebornú medailu!

Ďalšia skvelá reklama pre Slovensko! Na Majstrovstvách Európy juniorov v rýchlostnej kanoistike naši reprezentanti vybojovali skvelé umiestnenia a medaily.

Ľudovít Macúš
5.7. 16:30

Fantastický úspech Slovákov vo vodnom slalome: Zlato pre kanoistov, kajakárky strieborné

Liptovský Mikuláš - Slovenská juniorská hliadka singlistov získala na majstrovstvách Európy v Liptovskom Mikuláši zlato. Tím v zložení Ľudovít Macúš, Juraj Mráz a Juraj Dieška zvíťazil časom 120,21. Druhí boli Česi, tretí Nemci.

4.7. 21:00

Obrovský škandál v kanoistike: Majsterke sveta hrozí štvorročný trest za doping

Lausanne 4. júla (TASR) - Maďarskej reprezentantke v rýchlostnej kanoistike Tamare Takácsovej hrozí štvorročný trest za pozitívny dopingový test.

Martina Kohlová.
2.7. 18:00

Kanoistom Slávie UK hrozí zánik. Kohlová reaguje: Škola má lodenicu podporovať, nie zničiť

BRATISLAVA - Kanoistom Slávie UK Bratislava hrozia vážne existenčné problémy. Tvrdia to predstavitelia jedného z najvýznamnejších kanoistických klubov na Slovensku, ktorí nie sú spokojní s prístupom Fakulty Telesnej výchovy sa športu Univerzity Komenského (FTVŠ UK).

Slovenskej kanoistike vyrastá nová hviezdička, Mariana Petrušová prekvapila na II. európskych hrách v Minsku, keď si na päťkilometrovej trati vybojovala bronzovú medailu.
28.6. 17:00

Na tréningoch naháňa Vlčeka: Pre Petrušovú limity neexistujú

Minsk - Na tréningoch naháňa Erika Vlčeka a na veľkých podujatiach už začala medaily. Slovenskej kanoistike vyrastá nová hviezdička, Mariana Petrušová prekvapila na II. európskych hrách v Minsku, keď si na päťkilometrovej trati vybojovala bronzovú medailu.

Veľký úspech pre Slovensko! Slovenská reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Mariana Petrušová získala na II. európskych hrách v Minsku bronz v K1 na 5000 m.
27.6. 20:00

Veľký úspech pre Slovensko na európskych hrách v Minsku: Petrušová s bronzom!

Peter Gelle a Adam Botek.
26.6. 22:00

Slovenské sklamanie. Gelle s Botekom chceli medailu: Zase to ušlo o maličký kúsok

MINSK - Slovenskí rýchlostní kanoisti Peter Gelle s Adamom Botekom sa zhodli, že ak by zajazdili rovnako ako v rozplavbách, v stredu by na II. európskych hrách oslavovali medailový úspech. Finálová jazda sa im však vydarila o čosi menej a nakoniec z toho bolo 5. miesto. Za pódiom pritom zaostali len o 315 tisícin sekundy.

26.6. 12:50

Zvíťazili Nemci. Slovenskí rýchlostní kanoisti skončili vo finále európskych hier piati

MINSK - Slovenskí rýchlostní kanoisti Peter Gelle s Adamom Botekom obsadili v stredajšom finále K2 na 1000 m na II. európskych hrách v Minsku piatu priečku. Zvíťazili Nemci pred Ukrajincami a Rusmi, na štvrtej pozícii skončila Litva.

Kanoisti Gelle s Botekom to na EH rozbalili hneď od začiatku: Z rozjazdy rovno do finále
25.6. 12:30

Slovenskí reprezentanti v rýchlostnej kanoistike Peter Gelle s Adamom Botekom postúpili na II. európskych hrách v Minsku priamo do finále K2 na 1000 m.