Conor McGregor bol ,,mimo akcie'' od svojej neslávnej prehry s Khabibom Nurmagomedovom z roku 2018. Teraz sa však vracia. Proti komu sa postaví vo veľkom návrate do MMA?
17.10. 16:34

Návrat Connora McGregora do UFC: Toto sú jeho potenciálni súperi

Conor McGregor (31) bol ,,mimo akcie'' od svojej neslávnej prehry s Khabibom Nurmagomedovom (31) z roku 2018. Teraz sa však vracia. Proti komu sa postaví vo veľkom návrate do MMA?

merického profesionálneho boxera Errola Spencea obvinili z jazdy pod vplyvom. Dvadsaťdeväťročný šampión organizácii WBC a IBF vo welterovej váhe havaroval minulý týždeň v Texase.
17.10. 11:31

Prevrátil svoje Ferrari a skončil v nemocnici: Teraz čelí obvineniu jazdy pod vplyvom

Dallas - Amerického profesionálneho boxera Errola Spencea obvinili z jazdy pod vplyvom. Dvadsaťdeväťročný šampión organizácii WBC a IBF vo welterovej váhe havaroval minulý týždeň v Texase.

Patricka Daya odnášali z ringu na nosidlách.
17.10. 8:32

Boxer Patrick Day po víkendovom KO prehral aj svoj boj o život

Chicago - Americký profesionálny boxer Patrick Day zomrel vo veku 27 rokov na následky zranení, ktoré utrpel vo víkendovom zápase s Charlesom Conwellom. V stredu o tom informoval jeho promotér Lou DiBella.

Chorvátsky MMA bojovník Zoran Djodj (31) utrpel pri zbieraní kukurice škaredé zranenie.
16.10. 21:00

Desivé zranenie chorvátskeho MMA bojovníka: Kombajn mu odsekol kus prsta!

Len pre silné žalúdky! Chorvátsky MMA bojovník Zoran Djodj (31) utrpel pri zbieraní kukurice škaredé zranenie. Zápasník sa pokúšal vypnúť kombajn, ktorý mu odsekol časť malíčka na pravej ruke.

Vítajte vo Vémolandu. Český kráľ MMA Karlos „Terminátor“ Vémola (34) si vydobyl status veľkej celebrity, ale aj uznávaného športovca. Vďačiť môže za to aj svojmu životnému štýlu, ktorý pripomína skôr Hollywood ako život Čechov s ponožkami v sandáloch.
16.10. 13:08

Český MMA kráľ a slovenská playmate žijú ako v Amerike: Žraloky, krokodíl aj telka vo vani

Vítajte vo Vémolandu. Český kráľ MMA Karlos „Terminátor“ Vémola (34) si vydobyl status veľkej celebrity, ale aj uznávaného športovca. Vďačiť môže za to aj svojmu životnému štýlu, ktorý pripomína skôr Hollywood ako život Čechov s ponožkami v sandáloch.

Bojovníčky a taktiež členovia štábu z reality show OKTAGON Výzva 4 boli v nedeľu večer účastníkmi tragickej dopravnej nehody na D1, pri ktorej zahynul jeden človek.
14.10. 19:30

Hrozivá nehoda na diaľnici: Slovenské bojovníčky takmer zhoreli v aute. Skončili v nemocnici!

Prešli si peklom! Bojovníčky a taktiež členovia štábu z reality show OKTAGON Výzva 4 boli v nedeľu večer účastníkmi tragickej dopravnej nehody na D1, pri ktorej zhorel jeden človek.

Americký profesionálny boxer Patrick Day je v kritickom stave po tom, ako ho v noci na nedeľu v Chicagu knokautoval Charles Conwell.
14.10. 11:33

Americký profesionálny boxer jej po knouckate v extrémne kritickom stave v kóme

Chicago - Americký profesionálny boxer Patrick Day je v kritickom stave po tom, ako ho v noci na nedeľu v Chicagu knokautoval Charles Conwell. Dvadsaťsedemročný pästiar inkasoval v 10. kole sériu tvrdých úderov a nekontrolovane spadol, pričom si udrel hlavu.

Patricka Daya odnášali z ringu na nosidlách.
13.10. 19:01

VIDEO Brutálne K.O.! Jedna rana a koniec: Mŕtvica, kóma a operácia mozgu!

Boxer v strednej váhe Patrick Day nebude v dobrom spomínať na jeho posledný zápas, v ktorom sa stretol s Charlesom Conwellom. Ak si vôbec spomenie. Po tvrdom ataku súpera ho totiž doslova "vyplo". Brutálne K.O. mu spôsobilo mŕtvicu, po ktorej ostal v kóme. Zranenie si vypýtalo operáciu mozgu!

Jaromír Jágr, Veronika Kopřivová
13.10. 13:35

FOTO vnútri: Ex Jaromíra Jágra Veronika ošetrovala milého: Skončila v kaluži krvi

Rozhodla sa ísť fandiť svojmu vyvolenému tak, ako to roky robila popri hokejistovi Jaromírovi Jágrovi. Lenže pri jej súčasnom partnerovi Miroslavovi Dubovickom (28) sa musí Veronika Kopřivová (28) neraz doslova vykúpať v krvavom kúpeli.

Obaja rivali si na súboj poctivo pripravujú a najmä
13.10. 12:10

Vémola pred súbojom storočia s Véghom: Toho človeka nenávidím čoraz viac!

PRAHA - Poriadne to medzi nimi iskrí! Zápas storočia medzi Karlosom Vémolom (34) a Attilom Véghom (34) na turnaji OKTAGON 15 sa nezadržateľne blíži. Obaja rivali sa na súboj poctivo pripravujú a najmä "Terminátor" posiela Véghovi štipľavé odkazy.

Ukrajinský profesionálny boxer Oleksandr Usyk zvládol debut v superťažkej hmotnostnej kategórii.
13.10. 10:05

Usyk zvládol debut v superťažkej váhe: Witherspoona zdolal technickým KO

Chicago - Ukrajinský profesionálny boxer Oleksandr Usyk zvládol debut v superťažkej hmotnostnej kategórii. V noci na nedeľu v chicagskej Wintrust Arena zvíťazil v netitulovom súboji nad Američanom Chazzom Witherspoonom technickým KO v siedmom z dvanástich vypísaných kôl.

Britský boxer Tyson Fury (30) v noci na nedeľu si vychutnal nemeckého protivníka Toma Schwarza (25).
12.10. 15:00

Tyson Fury presedlal na iný šport: Bude bojovať vo wrestlingu!

Britský boxer Tyson Fury presedlá koncom októbra na profesionálny wrestling. V Saudskej Arábii sa 31. októbra stretne v rámci podujatia pod záštitou organizácie WWE s Braunom Strowmanom.

Toto McGregor prehnal
11.10. 22:05

McGregor lieta v problémoch: Môže stráviť až 6 mesiacov za mrežami!

DUBLIN - Hviezdy zápasník Conor McGregor sa dnes v ranných hodinách ocitol na súde v Dubline.

Errol Spence
10.10. 21:31

So svojim ferrari robil kotrmelce v protismere: Po ťažkej nehode skončil v nemocnici

Americký boxer Errol Spence (29) sa po ťažkej autonehode v meste Dallas nachádza na jednotke intenzívnej starostlivosti v miestnej nemocnici.

Dillian Whyte
10.10. 14:31

Miliónový boxer Dillian Whyte nezištne pomáha nádejným boxerom

LONDÝN Boxer Dillian Whyte (31) pomáha miestnej komunite. Nádejných boxerov zasväcuje do bojového športu úplne zadarmo.

Brodnicka si tiché postávanie pred súperkou spestrila, keď sa rozhodla pobozkať súperku na ústa.
To sa však nestretlou s pochopením Matthysseovej, ktorá jej bozk neopätovala, ale ju „odmenila“ fackou. Brodnickej úsmev sa razom zmenil na nahnevaný výraz a bozk s fackou spustil nervóznu strkanicu súperiek.
6.10. 11:01

Predzápasové váženie bojovníčok sa zvrtlo: Bozk na ústa, facka a strkanica

Predzápasové váženia sa občas poriadne zvrtnú, keď sa bojovníci, resp. bojovníčky postavia tvárou v tvár s vystretými päsťami. Inak tomu nebolo ani medzi Ewou Brodnickou a Edith Soledad Matthysseovou.