Boxer Tyson Fury si tentoraz podal svetového šampióna Andyho Ruiza. Odkázal mu, že by ho porazil jednou rukou.
Bojové športy 22.8. 15:00

Fury vysmial šampióna ťažkej váhy Ruiza: Porazil by som ťa jednou rukou

LAS VEGAS – Britský boxer Tyson Fury (31) je v skvelej fyzickej kondícii a už sa nevie dočkať zápasu s Ottom Wallinom (28). O jeho psychickej pohode naopak svedčí jedinečný zmysel pre humor, kvôli ktorému ho milujú tisíce fanúšikov po celom svete. „Cigánsky kráľ“ si tentoraz podal svetového šampióna Andyho Ruiza (29).

Ronda Rouseyová.
Bojové športy 22.8. 14:02

Zranenie, z ktorého sa prevracia žalúdok: Slávna bojovníčka takmer prišla o prst

Zranenia patria k športu, z niektorých sa však fanúšikom obracia žalúdok. Celý svet vystrašila slávna bojovníčka Ronda Rouseyová.

Slovenské volejbalistky sa na ME predstavia po desiatich rokoch a celkovo po štvrtý raz. Naše dievčatá sú podľa vlastných slov dobre pripravené a veria v priaznivé výsledky.
Ostatné 22.8. 12:30

Slovensky sa nevedia dočkať štartu ME: Po ťažkej príprave túžia po dobrom výsledku

Bratislava - Slovenské volejbalistky sa na ME predstavia po desiatich rokoch a celkovo po štvrtý raz. Naše dievčatá sú podľa vlastných slov dobre pripravené a veria v priaznivé výsledky.

Mariana Petrušová.
Kanoistika 22.8. 11:31

Výborný výkon slovenskej kanoistky na MS: etrušová postúpila priamo do finále K1 na 1000 m

SZEGED - Slovenská kajakárka Mariana Petrušová sa na MS v Szegede prebojovala priamo do finále K1 na neolympijskej 1000 m trati.

VIDEO: Britský jazdec sa druhýkrát narodil. Motorka ho vystrelila zo sedadla!
Moto 22.8. 10:30

VIDEO: Britský jazdec sa druhýkrát narodil. Motorka ho vystrelila zo sedadla!

Nehoda ako vystrihnutá dobrodružného filmu sa odohrala v Anglicku. Luke Mossey počas tréningu spadol zo svojej motorky v 177 kilometrovej rýchlosti. Jeho let trval takmer 20 metrov. Ljuk po nehode odišiel po vlastných a na druhý deň sa prihovoril svojim fanúšikom. Viac vo videu.

Two football fans watching Tv and cheering
Ostatné 22.8. 7:00

ŠPORTOVÉ TV TIPY na ŠTVRTOK: Súboj Slovana s PAOK-om aj kvalifikácia na US Open

Športové televízne tipy na štvrtok 22. augusta.

Svetový šampionát bude v tieni veľkej tragédie bieloruského reprezentanta. V stredu počas prípravy na MS vo veslovaní v rakúskom Ottensheime zahynul pretekár.
Ostatné 21.8. 22:30

Obrovská tragédia pred MS vo veslovaní: Počas prípravy zahynul telesne znevýhodnený pretekár

Ottensheim - Svetový šampionát bude v tieni veľkej tragédie bieloruského reprezentanta. V stredu počas prípravy na MS vo veslovaní v rakúskom Ottensheime zahynul pretekár.

Ricky Hatton
Bojové športy 21.8. 21:32

Boxer Ricky Hatton vyčíňal opitý v klube: Fanúšikovia sa boja o jeho zdravie

Bývalý majster sveta v ľahkej welterovej hmotnosti Ricky Hatton (40) bol natočený ako opitý vyčíňa v podniku na Tenerife. Fanúšikovia sú zhrození.

Ruský chodec Sergej Bakulin, ktorému už v minulosti pre doping odobrali titul majstra sveta, dostal opäť dištanc, tentoraz na osem rokov.
Atletika 21.8. 21:00

Nedal si povedať: Ruský chodec Bakulin dostal za ďalší doping osemročný dištanc

MONAKO- Ruský chodec Sergej Bakulin (32), ktorému už v minulosti pre doping odobrali titul majstra sveta, dostal opäť dištanc, tentoraz na osem rokov.

Bratislava bude o dva dni dejiskom ME vo volejbale žien (23. augusta - 1. septembra) a organizátori sú už takmer úplne pripravení.
Ostatné 21.8. 18:30

Maskot šampionátu vo volejbale bude Ace: Organizátori pripravili veľké vychytávky

Bratislava bude o dva dni dejiskom ME vo volejbale žien (23. augusta - 1. septembra) a organizátori sú už takmer úplne pripravení. V dejisku jednej zo základných skupín aj dvoch osemfinálových duelov zostáva dokončiť len posledné kozmetické úpravy. Predstavili nového maskota.

Ďalšia smrť v športe. Mladá atlétka Margarita Plavunovová (†26) patrila medzi nastupujúce hviezdy ruského športu. Časy zlepšovala z pretekov na preteky. Kam by to dotiahla, sa už nedozvieme.
Atletika 21.8. 17:04

Záhadná smrť krásnej atlétky: Išla si zabehať, domov sa už nevrátila

Ďalšia smrť v športe. Mladá atlétka Margarita Plavunovová (†26) patrila medzi nastupujúce hviezdy ruského športu. Časy zlepšovala z pretekov na preteky. Kam by to dotiahla, sa už nedozvieme.

Slovenský štvorkajak.
Kanoistika 21.8. 16:32

Slovenský štvorkajak na MS s prehľadom postúpili do finále: Zabojujeme o medailu

SZEGED - Slovenský štvorkajak v zložení Denis Myšák, Ákos Gatial, Gábor Jakubík, Juraj Tarr sa na MS v Szegede prebojoval priamo do finále na neolympijskej 1000 m trati.

Plavci si v Tokiu už užili svoje.
Ostatné 21.8. 16:03

Olympijské Tokio trápia baktérie a teplo: Plavci sa prehrievajú, zatiaľ víťazí len E-cola

Zákerné baktérie, znečistená voda pre plavcov či vysoké teploty. Budúcoročná letná olympiáda v Tokiu má byť najlepšou v dejinách po všetkých stránkach, ale má rovnaké problémy ako Peking pred ôsmimi či Rio pred štyrmi rokmi.

Na snímke Nikola Radosová počas prípravného zápasu proti reprezentácií Fínska pred začiatkom Majstrovstiev Európy žien vo volejbale.
Ostatné 21.8. 13:33

ME vo volejbale 2019: Slovenky zdolali Fínky na špeciálne upravenom štadióne Ondreja Nepelu

Slovenky majú za sebou úspešnú bratislavskú generálku na Majstrovstvách Európy vo volejbale žien 2019. Reprezentantky zvíťazili v prípravnom zápase nad Fínkami na špeciálne upravenom štadióne Ondreja Nepelu.

Veronika Hrončeková.
Ostatné 21.8. 12:27

Volejbalistku Hrončekovú čaká tretí šampionát: Doma je to úplne iné

BRATISLAVA - Slovenská volejbalistka Veronika Hrončeková si premiéru na ME odkrútila v roku 2007 v Belgicku a štarty na európskom šampionáte si zapísala aj o dva roky neskôr v Poľsku. Vo výbere trénera Marca Fenoglia pre domáci šampionát, ktorý v Bratislave odštartuje 23. augusta a potrvá do 1. septembra, je jediná so skúsenosťou z ME. Napriek tomu pociťuje dva dni pred otváracím zápasom nervozitu.

Na snímke Marco Fenoglio počas prípravného zápasu proti reprezentácií Fínska pred začiatkom Majstrovstiev Európy žien vo volejbale.
Ostatné 21.8. 12:04

Hudec z organizačného výboru prezradil, čo čaká volejbalových priaznivcov počas šampionátu

Jedno z najväčších športových podujatí tohto roka na Slovensku je predo dvermi. Aktuálne prebiehajú posledné prípravy a veľkolepá volejbalová šou sa môže začať. Majstrovstvá Európy žien sľubujú nielen športový zážitok.