Na snímke Petra Vlhová počas prvého kola pretekov slalomu Svetového pohára v alpskom lyžovaní žien v Kranjskej Gore.
Lyžovanie včera 14:50

Famózna Vlhová po najrýchlejšom druhom kole zvíťazila: Výrazne jej pomohol pád súperky

Kranjska Gora - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová zvíťazila v nedeľňajšom slalome Svetového pohára v slovinskej Kranjskej Gore. Pripísala si tak ôsme prvenstvo v slalome v kariére a štrnáste celkovo. Vďaka zisku sto bodov sa dostalo na čelo priebežného hodnotenia disciplíny pred Američanku Mikaelu Shiffrinovú.

Biatlon včera 14:27

Ivona Fialková po životnom úspechu na MS: Tešia ma najmä zvládnuté stojky!

Anterselva - Slovenská biatlonistka Ivona Fialková obsadila 6. miesto v nedeľných stíhacích pretekoch na MS. V talianskej Anterselve zaostala za domácou víťazkou Dorotheou Wiererovou o 35,7 sekundy. Paulína Fialková bola na 17. priečke (+1:32,2 min).

Ivona Fialková po famóznom výkone so životným úspechom. Na majstrovstvách sveta žien v biatlone v stíhacích pretekoch obsadila skvelé šieste miesto.
Biatlon včera 13:40

Ivona Fialková po famóznom výkone so životným úspechom: Paulína opäť vyhorela na strelnici

Slovenský MMA bojovník Ľudovít Klein (24) predviedol na Oktagon Prime 3 ďalší skvelý výkon.
Bojové športy včera 13:30

Najväčší slovenský talent je na ceste do slávnej UFC: Klein sa zaskvel brilantným K.O. večera

ŠAMORÍN - Získal vstupenku do UFC? Slovenský MMA bojovník Ľudovít Klein (24) predviedol na Oktagon Prime 3 ďalší skvelý výkon. Talentovaný zápasník knokautoval svojho súpera Poliaka Lukasza Sajewského už v prvom kole presne miereným high-kickom a čoraz hlasnejšie sa hovorí o jeho odchode do zámoria.

Prvé kolo slalomu v lyžovaní v slovínskej Kranjskej Gore. Na snímke Petra Vlhová.
Lyžovanie včera 11:27

Kritická reakcia Petry Vlhovej po 1. kole slalomu: Urobila som veľmi veľa chýb!

KRANJSKA GORA - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová skončila v 1. kole nedeľňajšieho slalomu Svetového pohára v slovinskej Kranjskej Gore na štvrtom mieste. Za priebežnou líderkou Annou Swennovou-Larssonovou zo Švédska zaostala o 0,92 sekundy o 0,42 sekundy za Nórkou Ninou Haverovou-Lösethovou a o 0,32 sekundy za Švajčiarkou Wendy Holdenerovou.

Petra Vlhová pri rozhovore pre zahraničnú televíziu nebola zo svojho výkonu nadšená.
Lyžovanie včera 11:14

FOTO Vlhovej prvé kolo vôbec nevyšlo: Kyslý pohľad a čo to robila pri zahraničnej televízii?

Určite si to predstavovala inak. Petra Vlhová (24) je po prvok kole slalomu Svetového pohára v Alpskom lyžovaní v Kranjskej Gore na prekvapujúcom štvrtom mieste.

Na snímke je Miroslav Štrbák, Mateusz Legierski počas turnaja zmiešaných bojových umení. Oktagon Prime 3.
Bojové športy včera 11:00

FOTO OKTAGON - Klein čoraz bližšie UFC: Medzi divákmi krásna tehotná Bagárová či Atilla Végh

ŠAMORÍN - Poľský zápasník miešaných bojových umení (MMA) Mateusz Legierski sa v sobotu podvečer stal šampiónom ľahkej váhy organizácie Oktagon. Legierski prezývaný "Dynamit" vybodoval v hlavnom a zároveň titulovom zápase galavečera pod názvom Prime 3 v Šamoríne rozdielnym verdiktom bodových rozhodcov Miroslava Štrbáka.

Lyžovanie včera 10:48

Vlhovej vôbec nevyšlo prvé kolo slalomu: Na najlepšiu pretekárku stráca takmer sekundu

Kranjska Gora - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová dosiahla v 1. kole nedeľňajšieho slalomu Svetového pohára v slovinskej Kranjskej Gore štvrtý najrýchlejší čas. Po jazdách elitnej pätnástky zaostala za priebežnou líderkou Annou Swennovou-Larssonovou zo Švédska o 0,92 sekundy.

Drsný MMA zápasník Attila Végh ukázal veľkú nehu a o svojho synčeka Attilu juniora sa dôkladne stará.
Bojové športy včera 10:02

BRATISLAVA – Z tejto stránky ho nepoznáte. Legendárny MMA zápasník Attila Végh (34) je v klietke ako zviera a pred súpermi nemá žiadne zľutovanie. „Pumukli“ však striktne oddeľuje súkromný život od profesionálneho. Dôkazom toho sú zábery so synčekom Attilkom, kde si plní otcovské povinnosti. Drsného bojovníka by ste si „natreli“ na chlieb.

Nasledovali veľké psychické problémy a britský boxer musel dokonca absolvovať liečenie, po ktorom sa do ringu úspečne vrátil.
Bojové športy včera 9:30

Hviezdny Tyson Fury šokujúco priznáva: Často mám samovražedné myšlienky!

Britský boxerský šampión Tyson Fury (31) sa dostal na výslnie po skalpe legendárneho Ukrajinca Vladimira Klička. Tituly WBA, WBO, IBF, IBO a magazínu The Ring a kariéra bez jedinej prehry. Týmto všetkým sa však len začali veľké problémy v živote Furyho.

VIDEO Z tohto tuhne krv v žilách: Portugalský surfista bojoval vo vlnách o svoj život
Ostatné včera 8:30

Išlo o život! Portugalský surfista Alex Bothelo nabehol počas pretekov v portugalskom Nazaré Tow do obrovskej vlny. Jeho jazda na náročnej trati sa v sekunde zmenila na boj o holý život. Podľa posledných správ je surfistov stav našťastie stabilizovaný a je mimo ohrozenia života.

športové tv tipy
Ostatné včera 7:01

ŠPORTOVÉ TV TIPY NA NEDEĽU: Dávka futbalu, Tipsport liga a v akcii je aj Vlhová!

Športové televízne tipy na nedeľu 16. februára:

Valentín slovenských športovcov
Ostatné včera 0:01

FOTO Valentín slovenských športovcov: Romantika, darčeky a nezbedné myšlienky!

Sviatok zamilovaných bol znova tu. 14. február zaklopal na dvere a inak tomu nebolo ani u slovenských športovcov. Pozrite, ako trávili Valentína.

Švédsky žŕdkar Armand Duplantis naplnil svoje slová o dobrom začiatku roka.
Atletika 15.2. 22:00

Skvelý Duplantis prekonal svoj vlastný rekord a žiaril šťastím: Boli to nádherné preteky!

Glasgow - Švédsky žŕdkar Armand Duplantis naplnil svoje slová o dobrom začiatku roka. Týždeň po halovom svetovom rekorde v Toruni ho na sobotňajšom mítingu v Glasgowe ešte o centimeter vylepšil na 618 cm.

Atletika 15.2. 21:30

Ďalší výborný výsledok Jána Volka: Na prestížnom halovom mítingu v Glasgowe skončil tretí

Glasgow - Slovenský šprintér Ján Volko skončil vo finále na 60 m na piatom podujatí World Athletics Indoor Tour v škótskom Glasgowe na 3. mieste časom 6,68 sekundy.