menu
Duel hokejových legiend Slovana Bratislava a Sparty Praha pod holým nebom na Tehelnom poli na podujatí Winter Games.
15.1. 17:02

VIDEO Winter Games na Tehelnom poli: Starí páni Slovana a Sparty sa rozišli remízou

Hokejové legendy Slovana Bratislava remizovali v rámci programu Kaufland Winter Games s legendami pražskej Sparty 4:4. Duel na Tehelnom poli v Bratislave sa hral ako predzápas pred hlavným stretnutím večera, v ktorom Slovan privítal v dohrávke 24. kola Tipos Extraligy tím HC Košice.

HC MIKRON Nové Zámky - HK Poprad.
15.1. 15:30

ONLINE prenos z Tipos extraligy: HC MIKRON Nové Zámky - HK Poprad

Sledujte s nami online prenos zo zápasu HC MIKRON Nové Zámky - HK Poprad.

Druhý deň hokejovej série Winter Games v Bratislave na Tehelnom poli a duel medzi Duklou Trenčín a HKM Zvolen.
14.1. 21:12

Prekvapenie v prvom slovenskom súboji Winter Games: Trenčín obral o body lídra súťaže

Hokejisti HK Dukla Trenčín zvíťazili v predohrávke 34. kola Tipos extraligy nad tímom HKM Zvolen 2:1. Stretnutie bolo súčasťou podujatia Kaufland Winter Games 2023 v Bratislave. Trenčania rozhodli o svojom triumfe v tretej tretine, keď sa presadil útočník Robert Flick.

Na snímke je kanadský hokejista Brant Harris s rodinou - manželkou Brittany, synom Oaklandom a dcérkou Rowan.
14.1. 7:50

Slovanista Harris nám EXKLUZÍVNE odhalil bývanie: Takto si žije NAJ hráč našej hokejovej ligy!

Kanadského útočníka v belasých službách Branta Harrisa (33) zastihla aktuálna sezóna v životnej forme. Najproduktívnejší hokejista našej najvyššej súťaže býva len na skok od domovského stánku Slovana, pričom v rozľahlom byte v komplexe Tri Veže na Bajkalskej ulici mu robia spoločnosť pôvabná manželka Brittany, syn Oakland a dcérka Rowan.

Na snímke zľava Michal Kabáč (Banská Bystrica) a Juraj Šiška (Zvolen) počas zápasu 28. kola Tipos Extraligy HC ‘05 Banská Bystrica - HKM Zvolen v Banskej Bystrici 13. januára 2023. FOTO TASR - Ján Krošlák
13.1. 22:09

Spišská Nová Ves zdolala Nové Zámky, derby pre Bystricu a zaváhanie Popradu

Hokejisti HK GROTTO Spišská Nová Ves zdolali v piatkovom stretnutí 28. kola Tipos extraligy doma HC MIKRON Nové Zámky tesne 3:2. V tabuľke sa bodovo dotiahli na svojho súpera. Oba tímy majú na konte 59 bodov, štvrtí sú Novozámčania vďaka lepšiemu skóre.

Na snímke zľava Karol Csányi (Zvolen) a brankár Banskej Bystrice Robin Rahm počas zápasu 17. kola Tipos extraligy HKM Zvolen - HC 05 Banská Bystrica vo Zvolene 16. novembra 2022. FOTO TASR - Ján Krošlák
13.1. 21:34

Banská Bystrica pokračuje vo víťaznom ťažení, zápas proti Zvolenu rozhodli nájazdy

Hokejisti Banskej Bystrice zdolali v 28. kole Tipos extraligy doma lídra zo Zvolena 3:2 po predĺžení a nájazdovom rozstrele. Zaznamenali tak štvrté víťazstvo v rade.

Nedomanský má v zbierke množstvo reprezentačných úspechov. Striebro a bronz z olympiády, zlato z MS, odkiaľ má aj ďalšie strieborné a bronzové medaily. Táto fotka je z roku 1971.
13.1. 18:05

Pred 50 rokmi ako prvý utiekol do Ameriky. Legenda Slovana opäť na Slovensku: Takto sa zmenila!

Po dlhých rokoch sa vrátil na Slovensko. Legendárny hokejista Václav „Venco“ Nedomanský (78) priletel v piatok z USA, kde žije už niekoľko desaťročí, aby si na vlastné oči nedal ujsť prestížne podujatie Winter Games, ktoré odštartovalo súbojom českých extraligistov HC Oceláři Třinec – Kometa Brno.

Na snímke radosť hráčov Michaloviec po výhre v samostatných nájazdoch v 23. kole hokejovej Tipos extraligy HC Košice - HK Dukla INGEMA Michalovce 4. decembra 2022 v Košiciach. FOTO TASR - František Iván
13.1. 17:01

Derby východniarov prinieslo prekvapenie na úkor domácich Michaloviec a radosť Prešova

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce prekvapujúco nestačili v 28. kole Tipos extraligy na posledný HC MV TRANSPORT Prešov, ktorému podľahli doma 0:4. Hostí podržal brankár Eugen Rabčan, ktorý si prvýkrát v sezóne udržal čisté konto.

Prípravy ľadovej plochy pre blížiace sa hokejové podujatie Kaufland Winter Games 2023 na futbalovom štadióne Tehelné pole v Bratislave.
12.1. 8:30

FOTO Futbalový štadión Slovana sa zmenil na nepoznanie: Z Tehelného pola je hokejová aréna

BRATISLAVA – Bratislavu čaká už od piatka trojdňový hokejový megasviatok. Pod holým nebom sa uskutoční na futbalovom štadióne Slovana Bratislava Winter Games. Najväčší futbalový stánok na Slovensku sa kvôli tejto prestížnej akcii zmenil za niekoľko dní na nepoznanie.

Veľké patálie im však spôsobuje nepriaznivé počasie.
11.1. 8:30

Organizátorom Winter Games robí vrásky na čele počasie: Ohrozí zápasy pod holým nebom dážď?

BRATISLAVA – Nezadržateľne sa blíži hokejový sviatok Winter Games, ktorý odštartuje piatkovým zápasom Oceláři Třinec proti Komete Brno. Organizátori robia maximum pre to, aby bola ľadová plocha na futbalovom štadióne Slovana Bratislava pripravená. Veľké patálie im však spôsobuje nepriaznivé počasie.

Na snímke zľava Miroslav Pupák (Nitra), Brant Harris (Slovan), Libor Kašík (Nitra) a Samuel Takáč  (Slovan) počas zápasu 28. kola Tipos extraligy HC Slovan Bratislava - HK Nitra v Bratislave 10. januára 2023. FOTO TASR - Jaroslav Novák
10.1. 20:49

Veľké prekvapenie v Bratislave! Predposledná Nitra zdolala Slovan

Hokejisti Nitry zvíťazili v zápase 28. kola Tipos extraligy na ľade bratislavské Slovana 3:2 po predĺžení a samostatných nájazdoch. V nich zabezpečil Nitre dva body Filip Krivošík. "Corgoni" uspeli proti Slovanu po sérii šiestich prehier vo vzájomných dueloch.

Počas zápasu 12. kola hokejovej Tipos Extraligy medzi HC Slovan Bratislava a HK Poprad
9.1. 8:33

Kliatba je zrušená: Slovan po viac ako roku zvíťazil na Spišskou

Bratislava - Hokejisti HC Slovan Bratislava dokázali zdolať HK GROTTO Spišská Nová Ves prvýkrát od 3. októbra 2021. Obhajca titulu triumfoval v 27. kole Tipos extraligy doma 4:3, keď v 54. minúte rozhodol Brant Harris. Kanadský útočník dosiahol v zápase bilanciu 2+1 a so 41 bodmi je najproduktívnejší hráč ligy.

Na snímke situácia pred košickou bránkou,  vpravo brankár Jaroslav Janus (Košice) v zápase 27. kola Tipos extraligy v hokeji HKM Zvolen - HC Košice vo Zvolene 8. januára 2023. FOTO TASR - Ján Krošlák
8.1. 19:31

Tipos extraliga: Nové Zámky sa proti Liptovskému Mikulášu vrátili na víťaznú vlnu

Hokejisti HC MIKRON Nové Zámky zvíťazili v nedeľňajšom zápase 27. kola Tipos extraligy na ľade MHk 32 Liptovský Mikuláš 3:1. Po dvoch prehrách zabodovali naplno a vrátili sa na priebežné 3. miesto pred Košice. Liptáci nebodovali tretíkrát po sebe a naďalej sú na 10. mieste.

Na snímke zľava gólová radosť hráčov Zvolena v zápase 27. kola Tipos extraligy v hokeji HKM Zvolen - HC Košice vo Zvolene 8. januára 2023. FOTO TASR - Ján Krošlák
8.1. 19:26

Zvolen v šlágri porazil tretie Košice a ostáva na prvom mieste

Hokejisti HKM Zvolen zvíťazili v šlágri 27. kola Tipos extraligy nad HC Košice 6:4. Súboj prvého tímu s tretím ponúkol od úvodných minút atraktívne hokejové divadlo a už v prvej tretine padlo šesť gólov (4:2).

Na snímke vľavo brankár Jared Coreau (Slovan) inkasuje prvý gól v dohrávke 2. kola hokejovej Tipos extraligy HC Košice – HC Slovan Bratislava 29. novembra 2022 v Košiciach. FOTO TASR – František Iván
8.1. 17:31

Slovan v dramatickom zápase zdolal Spišskú Novú Ves, rozhodol Harris

Hokejisti HC Slovan Bratislava zvíťazili v 27. kole Tipos extraligy nad HK GROTTO Spišská Nová Ves 4:3. O triumfe domácich rozhodol v 54. minúte útočník Brant Harris. Hostia prehrali po piatich víťazných dueloch za sebou.

Miroslav Šatan v drese Slovana Bratislava.