menu
Na snímke zľava Martin Chovan, brankár Pavel Kantor (obaja Nové Zámky) a Liam Pecararo (Slovan) počas 45. kola hokejovej Tipos extraligy HC Slovan Bratislava - HC MIKRON Nové Zámky 20. decembra 2022 v Bratislave. FOTO TASR - Dano Veselský
včera 21:41

Šláger kola v Nových Zámkoch rozhodli samostatné nájazdy, Slovan napriek prehre ostáva prvý

Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v piatkovom zápase 33. kola Tipos Extraligy na ľade Nových Zámkov 2:3 po predĺžení a samostatných nájazdoch.

Na snímke lavička Popradu, vľavo v pozadí tréner Martin Hrnčár počas zápasu prvého kola Tipos extraligy HK Poprad – HC Slovan Bratislava v Poprade 16. septembra 2022. FOTO TASR – František Iván
včera 21:37

V Poprade muselo o výhre domácich rozhodnúť až predĺženie, Michalovce si vezú bod

Hokejisti HK Poprad zvíťazili v 33. kole Tipos Extraligy nad HK Dukla Ingema Michalovce 4:3 po predĺžení. O triumfe domácich rozhodol v 64. minúte obranca Oldrich Kotvan.

Na snímke Michael Huntebrinker (Zvolen) v zápase 19. kola hokejovej Tipos extraligy HKM Zvolen - HC Slovan Bratislava vo Zvolene 20. novembra 2022. FOTO TASR - Ján Krošlák
včera 21:03

Zvolenčania sa naďalej trápia, hosťujúcej Spišskej Novej Vsi nestrelili ani gól

Hokejisti Zvolena podľahli v 33. kole Tipos extraligy na svojom ľade Spišskej Novej Vsi 0:2 a zaknihovali tak tretiu prehru v rade. Súper zo Spiša pretrhol trojzápasovú šnúru prehier a brankár Melicherčík zaznamenal druhé čisté konto v sezóne, obe proti Zvolenu.

Na snímke vpravo brankárska výpomoc Tomáš Halász (Košice), vľavo jeho spoluhráč Jakub Linet pred zápasom 33. kola hokejovej Tipos extraligy HC Košice - HC‘05 Banská Bystrica 27. januára 2023 v Košiciach. FOTO TASR - František Iván
včera 20:55

Banskobystričania zvíťazili v Košiciach, Nitra aj Trenčín víťazne

Hokejisti HC ´05 Banská Bystrica zvíťazili v piatkovom zápase 33. kola Tipos extraligy na ľad HC Košice 2:1 po predĺžení. O ich víťazstve rozhodol Alex Tamáši. Pre "baranov" to bolo tretie víťazstvo za sebou.

Slovan pripravil pre fanúšikov po zápase pod holým nebom ďalšiu akciu.
včera 16:01

Slovan pripravil pre najmenších fanúšikov špeciálnu akciu: Mnohé lákadlá a lístok za euro

Hokejisti Slovana Bratislava v nedeľu privítajú na svojom ľade Poprad a vedenie belasých si pri tejto príležitosti s blížiacim sa termínom polročného vysvedčenia pripravilo špeciálnu akciu pre najmenších fanúšikov.

Na snímke bývalý hokejový reprezentant Richard Lintner počas spoločného stretnutia „zlatých chlapcov“, ktorí presne pred 20 rokmi (11. mája 2002) vybojovali zlaté medaily na hokejových Majstrovstvách sveta 2002 v Göteborgu a súčasnej hokejovej reprezentácie v Bratislave 11. mája 2022. FOTO TASR - Dano Veselský
26.1. 16:32

Bude to robiť zadarmo: Lintner sa vracia do slovenského hokeja

Bratislava - Bývalý slovenský hokejový reprezentant Richard Lintner s radosťou prijal ponuku stať sa členom Ligovej rady, kde bude pôsobiť ako zástupca Asociácie profesionálnych hokejových klubov (APHK). Ako priznal, hokej mu už chýbal a na opätovnú spoluprácu s extraligovými predstaviteľmi sa teší.

HK Nitra - HC MV TRANSPORT Prešov.
24.1. 21:03

Zápas posledného s predposledným pre Prešov, ktorý vyhral v Nitre

Hokejisti posledného Prešova zvíťazili v utorkovej dohrávke 30. kola Tipos extraligy na ľade predposlednej Nitry 4:3. Ziskom troch bodov sa priblížili k "corgoňom" na rozdiel jedného bodu, pričom odohrali o zápas menej.

Na snímke brankár Banskej Bystrice Jakub Sedláček  počas zápasu 24. kola Tipos extraligy HC '05 Banská Bystrica - HK Dukla INGEMA Michalovce v Banskej Bystrici v piatok 9. decembra 2022. FOTO TASR - Ján Krošlák
23.1. 16:31

Modré dresy priniesli Bystričanom šťastie: Jendek si robil žarty zo Skokana

Banská Bystrica - Hokejisti Banskej Bystrice sa po nedeľnej výhre v 32. kole Tipos extraligy nad Popradom 4:3 posunuli na siedmu priečku v tabuľke práve cez svojho súpera a priblížili sa na rozdiel dvoch bodov k šiestemu miestu, ktoré zaručuje priamy postup do štvrťfinále play off. Hokejisti spod Urpína nastúpili netradične v modrých retro dresoch a tie im priniesli šťastie v podobe zisku troch dôležitých bodov.

Na snímke hráči Košíc po víťazstve v zápase 32. kola hokejovej Tipos extraligy HK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice 22. januára 2023 v Spišskej Novej Vsi. FOTO TASR - František Iván
22.1. 22:02

V 32. kole sa zrodili prekvapenia na úkor Slovana aj Zvolena

Hokejisti MHk 32 Liptovský Mikuláš potvrdili svoju formu aj v nedeľňajšom zápase 32. kola Tipos extraligy, keď na ľade lídra súťaže HC Slovan Bratislava zvíťazili 3:0. "Belasí" sa udržali na prvom mieste aj napriek prehre, no pred HKM Zvolen sú už iba o skóre.

Na snímke zľava Brant Harris (Slovan), Filip Mezovský a brankár Michal Valent (obaja Mikuláš)  počas zápasu 32. kola Tipos Extraligy HC Slovan Bratislava - MHk 32 Liptovský Mikuláš 22. januára 2023 v Bratislave. FOTO TASR - Pavel Neubauer
22.1. 19:43

Liptovský Mikuláš potupil Slovan. Bratislavčania mu doma nedali ani gól

Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v nedeľnom domácom zápase 32. kola Tipos extraligy s MHk 32 Liptovský Mikuláš 0:3. Slovan však aj napriek prehre zostal na čele tabuľky so 73 bodmi o skóre pred Zvolenom.

Na snímke  sa hráči HC Dukla Ingema Michalovce oslavujú gól v zápase 26. kola Tipos extraligy HK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava 6. januára 2023 v Michalovciach. FOTO TASR - Roman Hanc
22.1. 19:38

Michalovce zdolali doma Nové Zámky, všetky góly strelil obranca Osburn

Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili v nedeľňajšom zápase 32. kola Tipos extraligy nad HC MIKRON Nové Zámky 3:0. Všetky tri góly strelil americký obranca Zach Osburn, ktorý svoj hetrik vtesnal medzi 26. a 32. minútu a sa stal prvým obrancom, ktorý ho strelil v tejto sezóne.

Na snímke šarvátka pred bránou Spišskej Novej Vsi v zápase 48. kola hokejovej Tipos extraligy HC Košice - HK Grotto Spišská Nová Ves v Košiciach v stredu 28. decembra 2022. FOTO TASR - František Iván
22.1. 17:31

Košice si vo východniarskom derby poradili so Spišskou Novou Vsou

Hokejisti HC Košice zvíťazili v nedeľňajšom zápase 32. kola Tipos extraligy na ľade HK GROTTO Spišská Nová Ves 3:2. Od 23. minúty viedli 3:0, no Spišiaci v úvode tretej tretiny zdramatizovali zápas, keď strelil v priebehu 19 sekúnd dva góly.

Na snímke zľava Tomáš Matoušek (Slovan) a Reid Duke (Nitra) počas zápasu 28. kola Tipos extraligy HC Slovan Bratislava - HK Nitra v Bratislave 10. januára 2023. FOTO TASR - Jaroslav Novák
21.1. 18:00

Slovan posilní Duke z Nitry: Je náročné nájsť kvalitného centra

BRATISLAVA - Do kádra hokejistov HC Slovan Bratislava pribudol kanadský útočník Reid Duke, ktorý v doterajšom priebehu sezóny pôsobil v HK Nitra. Kluby o tom informovali na oficiálnej stránke.

Vo Zvolene odštartovala príprava slovenskej hokejovej reprezentácie do 20 rokov na tohtoročné majstrovstvá sveta v Kanade. Hráči počas trojdňového kempu absolvujú štyri tréningové jednotky. Na snímke útočník Adam Sýkora (HK Nitra) počas brífingu v Ice Arene vo Zvolene 12. decembra 2022. FOTO TASR - Ján Krošlák
21.1. 13:32

Nitrančan Sýkora dvomi gólmi pomohol k výhre vo Zvolene: Bojovali sme ako tím

Hokejisti Nitry sú iba druhým tímom v Tipos extralige, ktorý dokázal na ľade Zvolena vyhrať v riadnom hracom čase a zobrať tak tomuto tímu pod Pustým hradom všetky body. Do piatka sa to podarilo iba vedúcemu bratislavskému Slovanu.

Na snímke zľava hráč HC Dukla Ingema Michalovce Radovan Puliš a hráč MhK 32 Liptovský Mikuláš Sameli Ventelä bojujú o puk v zápase 31. kola Tipos extraligy HK Dukla Ingema Michalovce – MhK 32 Liptovský Mikuláš v Michalovciach 20. januára 2023. FOTO TASR – Roman Hanc
20.1. 21:33

Duel Michaloviec a Liptovského Mikuláša priniesol jediný gól, dal ho hosťujúci Walega

Hokejisti MHk 32 Liptovský Mikuláš zvíťazili v piatkovom zápase 31. kola Tipos Extraligy na ľade HK Dukla Ingema Michalovce 1:0. Jediný gól strelil v 47. minúte v presilovke o dvoch hráčov Kamil Walega.

Na snímke zľava Sahir Gill (Nitra), Marek Hecl (Zvolen) a Martin Bodák (Nitra) počas zápasu 31. kola Tipos extraligy HKM Zvolen - HK Nitra vo Zvolene v piatok 20. januára 2023. FOTO TASR - Ján Krošlák
20.1. 21:15

Nitra sa naďalej vezie na víťaznej vlne, prekvapila aj favorizovaný Zvolen

Hokejisti Zvolena v 31. kole Tipos Extraligy prehrali s Nitrou 2:4 a nedostali sa cez bratislavský Slovan na prvé miesto v tabuľke.