Slovenský reprezentačný gólman Patrik Rybár bude hrať vo fínskom Oulu.
1.7. 23:30

To je bomba! Brankár Rybár dal zbohom Detroitu a odišiel do TOHTO tímu

Slovenský hokejový brankár Patrik Rybár bude v novej sezóne obliekať dres účastníka fínskej najvyššej súťaže Kärpät Oulu. Stane sa tak spoluhráčom krajana Michala Krištofa, ktorý s klubom predĺžil zmluvu do roku 2022.

Žigmund Pálffy a Miroslav Šatan.
27.6. 17:30

Žigmunda Pálffyho zvolili do výkonného výboru: Bolo jasné, že Šatan voľby vyhrá

BRATISLAVA - V stredajších voľbách na prezidenta SZĽH jasne zvíťazil Miroslav Šatan, ktorý získal 229 hlasov, kým jeho súper Jaromír Šmátrala len 99. Na kongrese zvolili delegáti aj nový výkonný výbor, kam sa prepracoval aj Žigmund Pálffy.

Takto sa na galavečere bavili Richard Lintner a Ján Lašák, ktorí sedeli vedľa seba.
26.6. 7:00

Po galavečere Hokejista roka nasledovala afterpárty: Vieme, čo sa dialo za zatvorenými dverami

BRATISLAVA - V nedeľu odovzdávali v Redute ceny pre najlepších hokejistov uplynulej sezóny. Víťazom ankety sa stal obranca Bostonu Zdeno Chára (42), ktorého cenu prevzal pre zdravotné problémy otec. Po galavečere nasledovala záverečná párty, ktorá sa prehupla do skorých ranných hodín a my vieme, ako to na nej vyzeralo.

Počas slávnostného galavečera v budove Slovenskej filharmónie pri príležitosti osláv 90 rokov organizovaného hokeja na Slovensku rozšírili SSSH v kategórii tréner bývalí kormidelníci národného tímu Július Šupler a Ján Filc, v kategórii hráč Oto Haščák a v kategórii funkcionár kľúčová postava pri rozvoji ľadového hokeja na území SR Ferdinand Marek.
25.6. 12:00

Sieň slávy má nových členov: Filc si želá návrat zlatých čias!

Bratislava - Sieň slávy slovenského hokeja (SSSH) je od nedele bohatšia o ďalšie štyri osobnosti, ktoré sa významne zapísali do jeho histórie. Počas slávnostného galavečera v budove Slovenskej filharmónie pri príležitosti osláv 90 rokov organizovaného hokeja na Slovensku rozšírili SSSH v kategórii tréner bývalí kormidelníci národného tímu Július Šupler a Ján Filc, v kategórii hráč Oto Haščák a v kategórii funkcionár kľúčová postava pri rozvoji ľadového hokeja na území SR Ferdinand Marek. Toho uviedli do Siene slávy in memoriam.

Galavečer 90 rokov slovenského hokeja priniesol nielen plejádu hokejových hviezd a ich partneriek, v bratislavskej Redute sa bavili aj ministerky.
24.6. 16:30

Na červenom koberci sa objavili hokejové hviezdy aj ministerka: Aha, ako sa túlila k Tatarovi!

BRATISLAVA – Galavečer 90 rokov slovenského hokeja priniesol nielen plejádu hokejových hviezd a ich partneriek, v bratislavskej Redute sa bavili aj ministerky.

Selfie fotka Michala z vrtuľníka.
19.6. 13:00

Dobrodružstvo reprezentanta Krištofa: Na dovolenke nasadol do vrtuľníka a TÚTO metropolu si pozrel z výšky!

Neleží na pláži, ale vybehol do americkej metropoly. Slovenský hokejový reprezentant Michal Krištof (25) si užíva chvíle voľna so svojou snúbenicou Klaudiou. Aby svoje zážitky úplne „vyšupoval“ nasadol do vrtuľníka a pozrel si New York z vtáčej perspektívy.

Réway v drese Slovenska sa predstavil aj na MS.
13.6. 21:30

Kam sa stratil najväčší hokejový talent posledných rokov? Neuveríte, čo má Réway v pláne!

Ako by sa pod ním zľahla zem! Pred niekoľkými rokmi bol hokejista Martin Réway (24) na výslní a hovorilo sa o ňom, že sa presadí v NHL. O budúcnosť nášho hokeja sme mali mať v jeho prípade vystarané. Lenže, nestalo sa tak a niekdajší špičkový junior sa v posledných mesiacoch pokúša o reštart kariéry. Po neúspešnej anabáze vo Švédsku, je teraz pripravený pre ďalší návrat do veľkého hokeja.

Zaľúbenci si povedali áno na zámku v Halíči.
9.6. 20:30

FOTO Ďalšia svadba v slovenskom športe: Hokejový reprezentant a prezidentova poradkyňa si povedali ÁNO!

Už sú svoji! To, že sa so svadbami slovenských športovcov akosi roztrhlo vrece, potvrdzuje aj posledný sobáš. Hokejový reprezentant Tomáš Marcinko (31) sa totiž v piatok oženil s Vladimírou. Útočník Třinca a poradkyňa prezidenta Andreja Kisku si povedali áno a takto to vyzeralo na ich svadbe!

Dnes v dopoludňajších hodinách sa v našom hlavnom meste uskutoční tlačový brífing prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja Martina Kohúta (48). Šéf SZĽH na ňom informuje  o budúcnosti a fungovaní Tipsport ligy a tiež oficiálne oznámi svoje konečné rozhodnutie, či bude opäť kandidovať na pozíciu prezidenta zväzu.
6.6. 12:00

Prezident SZĽH Martin Kohút: Slovenský hokej je dnes jednotný možno ako nikdy predtým

BRATISLAVA Martin Kohút nebude na kandidovať na prezidenta SZĽH. V tejto funkcii si predstavuje generálneho manažéra národného tímu Miroslava Šatana.

Jozef Golonka by rád na poste generálneho manažéra hokejovej reprezentácie videl Mariána Hossu.
5.6. 13:00

Legenda o voľbách na prezidenta SZĽH: Na poste manažéra by som rád videl Mariána Hossu!

Koncom júna sa uskutoční v Bratislave kongres SZĽH na ktorom prebehnú voľby na prezidenta, pretože Martinovi Kohútovi sa skončilo funkčné obdobie. Svoje rozhodnutie či bude, alebo nebude kandidovať, oznámi v stredu. Jozef Golonka (81) tvrdí, že všetci kandidáti majú rovnaké šance.

Legendárny slovenský hokejista Jozef Golonka je známy tým, že servítku pred ústa si nikdy nedáva.
1.6. 19:30

Legendárny Golonka si nebral servítku pred ústa: Ramsay padol do jamy, Šatan zabudol doniesť hráčov

Bratislava – Legendárny slovenský hokejista Jozef Golonka je známy tým, že servítku pred ústa si nikdy nedáva. V televíznom štúdiu TABLET.TV sa rozhovoril o účinkovaní slovenskej reprezentácie na domácom šampionáte. Vyjadril sa aj k blížiacej sa voľbe nového prezidenta SZĽH a k Slovanu Bratislava, ktorý sa po dlhotrvajúcich finančných problémoch odhlásil z KHL.

Miroslav Šatan si počká na vyjadrenie súčasného prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Martin Kohúta, ktorý oznámi, či sa bude opäť uchádzať o zvolenie do funkcie.
1.6. 0:00

Šatan prezidentom SZĽH? O svojej kandidatúre sa ešte nerozhodol

Bratislava - Miroslav Šatan si počká na vyjadrenie súčasného prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Martin Kohúta, ktorý oznámi, či sa bude opäť uchádzať o zvolenie do funkcie. Až potom bude Šatan intenzívnejšie uvažovať o svojej kandidatúre. Generálnemu manažérovi reprezentácií SR Šatanovi končí so SZĽH kontrakt, niektorí by ho radi videli práve ako Kohútovho nástupcu.

Tréner Craig Ramsay a Martin Kohút si zašli do okolia Bratislavy.
31.5. 12:00

Šéf SZĽH debatoval s trénerom Ramsaym o budúcnosti: Pri víne sa im rozviazali jazyky

BRATISLAVA - Je po sezóne, a tak si mohli vydýchnuť. Prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Martin Kohút (48) a tréner Craig Ramsay (68) si našli čas na príjemné posedenie pri vínku. Okrem degustácie viedli aj debatu o budúcnosti nášho hokeja.

Analýzy v prestávkach zápasov a spolukomentovanie Valábik zvláda. Špeciálnej teoretickej príprave pred priamymi prenosmi sa nevenuje.
30.5. 22:00

Valábik hodnotí šampionát: Kto tvrdí, že očakával triumf Fínov, je klamár!

Bratislava – Pre bývalého hokejového obrancu Borisa Valábika bol nedávno skončený svetový šampionát na Slovensku tretím vrcholným podujatím, ktoré strávil v kresle televízneho spolukomentátora. Vlani sa v tejto pozícii premiérovo predstavil na ZOH v Pjongčangu a následne na MS v Dánsku.

Slováci nepostúpili na MS do štvrťfinále, ale Jozef Golonka si pochvaľuje organizáciu šampionátu.
27.5. 20:00

GOLONKOVINY Legenda otvorene o svetovom šampionáte: Za organizáciu by som udelil jednotku

Majstrovstvá sveta sú za nami a je čas bilancovať. Jozef Golonka (81) sledoval v televízii či na vlastnej koži celý šampionát. Pochvaľoval si organizáciu MS a smutný bol z toho, že sme nepostúpili do štvrťfinále.

Slovenskí hokejisti odohrajú svoju kvalifikačnú skupinu na ZOH 2022 v Pekingu pred domácimi fanúšikmi.
26.5. 11:00

Slovákov čaká olympijská kvalifikácia: O miestenku na ZOH sa pobijú pred vlastnými fanúšikmi

BRATISLAVA – Slovenskí hokejisti odohrajú svoju kvalifikačnú skupinu na ZOH 2022 v Pekingu na domácom ľade. Rozhodlo o tom umiestnenie tímov po základnej časti tohtoročných MS. Konkrétne dejisko kvalifikácie bude známe až neskôr.