Najnovšie odhalil „Jarda“ pred celým svetom motivačné slová, ktoré ho sprevádzajú každý deň.

Ikonický Jágr neprestáva udivovať: Neuveríte, akými motivačnými slovami sa riadi každý deň

BRATISLAVA – Českého hokejistu Jaromíra Jágra (47) pozná celá športová verejnosť ako obrovského dríča, ktorý je známy tým, že si vždy nakladá navyše. Práve v nezlomnosti a v obrovskej láske k hokeju spočíva jeho recept na dlhovekosť. Najnovšie „Jarda“ odhalil pred celým svetom motivačné slová, ktoré ho sprevádzajú každý deň.

Hovoria si Ice Girls, ale ľudovo by sme ich mohli nazvať aj upratovacia čata. Tak ako majú svoje postavenie roztlieskavačky v basketbale, tak rovnako si svoju slávu užívajú aj upratovačky ľadovej plochy.
dnes 5:00

FOTO Aj upratovačky dokážu byť poriadne sexi: Tieto s lopatami vás o tom presdvedčia

17.10. 22:00

Slovenská enkláva v Sparte sa rozrastá: Do Prahy mieri bývalý slovenský reprezentant

Praha - Kariéra slovenského hokejového obrancu Milana Jurčinu bude minimálne do novembrovej reprezentačnej prestávky pokračovať v českom extraligistovi HC Sparta Praha.

17.10. 17:30

Od šťastia sa rozplakal: Súd oslobodil Gascoigna spod obžaloby zo sexuálneho obťažovania

Londýn - Súd v meste Teesside oslobodil spod obžaloby zo sexuálneho obťažovania bývalého anglického futbalového reprezentanta Paula Gascoigna.

Smutný Jágr si takto pekne util Karla Gotta. AHA, na to dojímavé gesto.
16.10. 21:36

FOTO Dojímavé gesto hokejistu Jágra: Neuveríte, ako si uctil maestra Gotta!

Drsný a nezlomný hokejista Jaromír Jágr (47) odhalil svoje citlivú stránku. Pohľad naňho, po rozlúčení sa s Karlom Gottom (†80), vás zaručene dojme.

16.10. 19:03

Banská Bystrica v Lige majstrov končí: So súťažou sa rozlúčila prehrou s Ambri Piotta

Zürich - Hokejisti HC '05 iClinic Banská Bystrica prehrali vo svojom záverečnom šiestom zápase v G-skupine Ligy majstrov na ľade švajčiarskeho HC Ambri-Piotta 3:4.

Bývalý futbalový brankár Petr Čech sa zaskvel vo svojom prvom hokejovom zápase.
14.10. 8:10

FOTO Petr Čech zažil premiéru v hokejovej bránke ako hrom: Likvidol nájazdy, stal sa hviezdou

Guildford - Bývalý český futbalista Petr Čech zvládol hokejovú premiéru na výbornú. V bránke štvrtoligového Guildfordu Phoenix odchytal celý zápas proti Swindonomu Wildcats 2 a tímu pomohol k víťazstvu 3:2 po samostatných nájazdoch. V nich chytil dva pokusy súpera. Navyše ho vyhlásili za hviezdu duelu.

Slovenský hokejista Lukáš Kozák a Nela Slováková patria k našim najkontroverznejším párom. Vo veľkej miere za to môže práve známa česká sexbomba, ktorá púta pozornosť všade, kde sa objaví.
13.10. 15:00

Slováková poriadne vykrmuje svojho hokejistu: Lukáš a čo tvoja forma?

Hokejista Lukáš Kozák (27) je momentálne hráčom popradských Kamzíkov. Podať dobrý výkon však vyžaduje poriadnu formu. Neli, nesťažuješ mu to tým vyváraním?

Slovenský útočník a hráč Leksandu Marek Hrivík vyrovnal v úvodnej tretine domáceho zápasu proti Linköpingu premeneným trestným strieľaním na 2:2, no domáci už neskórovali a napokon prehrali 2:5.
12.10. 21:00

Hrivík skóroval pri ďalšej prehre Leksandu: Jeho tím ťahá negatívnu sériu

Štokholm - Hokejisti Rögle BK zvíťazili v sobotňajšom úvodnom súboji 10. kola švédskej Elitserien na ľade Växjö Lakers 3:1. Hostia si tak aj naďalej držia pozíciu lídra súťaže.

Jaromír Jágr.
12.10. 20:00

Nestarnúci Jágr hviezdil pri obrate Kladna, po zápase prekvapil: Kam musí legenda odcestovať?

KLADNO - Jaromír Jágr (47) predvádza v drese Rytierov z Kladna skvelé výkony. Legendárny útočník vo včerajšom súboji proti Plzni režíroval skvelý obrat svojho tímu gólom a asistenciou. Po zápase v mixzóne však všetkých prekvapil.

Nela Slováková  a Lukáš Kozák si padli do oka na narodeninovej oslave ich spoločnej kamarátky a pár tvoria približne desať mesiacov.
12.10. 13:03

Hokejista Kozák dostal košom. Pozrite sa, s kým trávi Nela chvíle bez neho!

Hokejista Lukáš Kozák (27) tvorí pár s víťazkou reality show Hotel Paradise Nelou Slovákovou (29) už vyše roka. Spoločne toho zažili už naozaj mnoho. Má sa ale Lukáš začať báť. Aha, s kým Nela trávi voľné chvíle.

Bývalý slovenský hokejista Miloš Melicherík (vľavo) je s Čechom kamarát.
11.10. 10:01

Legendárny Petr Čech bude hokejovým brankárom: Môže za to tento SLOVÁK!

GUILDFORD - Je až neuveriteľné, aké náhody pripraví život. Bývalý trenčiansky útočník Miloš Melicherík (47) už roky pôsobí v anglickom Guildforde, kde je hlavným trénerom. Pred rokmi „zaklopal“ na dvere slávny futbalový brankár Petr Čech (37) a už túto nedeľu sa postaví v súťažnom zápase do hokejovej brány!

Bili sa hlava-nehlava! V Rusku rozdali rozhodcovia mládežníkom 258 trestných minút
9.10. 11:32

V zápase ruskej mládežníckej hokejovej súťaže Usť-Kamenogorskom a Novosibirskom (1:3) sa pred koncom zápasu strhla hromadná bitka, ktorá trvala niekoľko minút. Bil sa dokonca aj brankár a rozhodcovia radšej rezignovali a nechali chlapcov, nech sa vybúria. Páni v pruhovanom sa vybúrili potom. Hostia zinkasoval 124 trestných minút a domáci dokonca 134.

Banská Bystrica nezvládla domáci duel hokejovej Ligy majstrov proti švajčiarskemu tímu HC Ambri-Piotta a definitívne tak stratila šancu na postup.
8.10. 22:30

Bystričania nezvládli domáci súboj: Po vysokej prehre stratili šancu na postup

Hokejisti HC'05 Banská Bystrica prehrali v piatom vystúpení v Lige majstrov so švajčiarskym tímom HC Ambri-Piotta 0:4. Slovenský šampión tak stratil i teoretickú šancu na postup, v tabuľke G-skupiny je so ziskom dvoch bodov na poslednom štvrtom mieste.

2016 Hockey Hall Of Fame Induction - Red Carpet
8.10. 21:30

Hašek prekvapil fanúšikov: Uvažujem o kandidatúre na prezidenta ČR!

Šesťnásobný držiteľ Vezinovej trofeje pre najlepšieho brankára NHL, dvojnásobný víťaz Stanleyho pohára a olympijský víťaz z Nagana 1998 sa nechal počuť, že zvažuje v budúcnosti kandidovať na post hlavy štátu.

Pred NHL dal Jágr prednosť kultúrnemu vyžitiu. „Keby som šiel na hokej, vrátil by som sa neskoro a bol by som unavený. Sedieť niekde štyri hodiny, z toho vám stvrdnú nohy. Ja ešte nechcem byť divák, stále chcem byť herec,“ povedal Jágr a dodal, prečo si zvolil koncert: „Áno, to sa začínalo o siedmej, takže to bolo v pohode. Vrátil som sa domov skoro.“
8.10. 12:30

Jágr sa vykašľal na NHL, prednosť dal koncertu: Speváčka ho dráždila odhaleným dekoltom!

PRAHA - Hoci cez víkend sa v Prahe odohral zápas NHL medzi Chicagom a Philadelphiou, Jaromír Jágr si našiel iný program.