Tatarov tréner si riadne zavaril: Nedával pozor na jazyk, čaká ho mastná pokuta

Montreal - Tréner Montrealu Canadiens si riadne zavaril. Svoje ústa neudržal na uzde a nedával si pozor na jazyk. Výsledkom je mastná pokuta.

Jaroslav Halák vychytal víťazstvo Bostonu proti Rangers.
včera 6:40

VIDEO Halák s 25 zákrokmi pomohol Bostonu k triumfu nad New Yorkom Rangers

New York - Hokejisti Bostonu zvíťazili v stretnutí NHL na ľade New Yorku Rangers 3:1.

Zack Kassian dostal sedem zápasový dištanc
15.2. 17:30

Oficiálny verdikt o Kassianovom treste za kopnutie Černáka do hrude nenechal na seba dlho čakať

Edmonton - Oddelenie pre hráčsku bezpečnosť suspendovalo hokejistu Edmontonu Zacka Kassiana na sedem zápasov za jeho zákrok na Erika Černáka vo štvrtkovom zápase na ľade Tampy Bay.

Tomáš Tatar
15.2. 8:45

Sumáre NHL: Tatar sa trafil do čierneho, Montreal však schytal facku

New York 15. februára (TASR) - Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil 21. gól v tejto sezóne NHL, jeho Montreal však v noci na sobotu podľahol v Pittsburghu 1:4. Dvadsaťdeväťročný útočník v závere 2. tretiny skorigoval v presilovke na 1:2. V prebiehajúcom ročníku má na konte 53 bodov (21+32).

Za svoj skrat bude pykať: Kassianovi hrozí za kopnutie Černáka minimálne šesťzápasový dištanc
14.2. 22:00

Edmonton - Hokejistu Edmontonu Zacka Kassiana čaká výsluch na oddelení pre hráčsku bezpečnosť NHL. Útočníka Oilers si pozvala ligová disciplinárka "na koberec" za jeho zákrok na Erika Černáka vo štvrtkovom zápase na ľade Tampy Bay.

14.2. 21:30

Bouwmeesterov stav sa po kolapse zlepšuje: Lekári mu implantovali defibrilátor

Anaheim - Kardiológovia v Anaheime v piatok voperovali hokejistovi Jayovi Bouwmeesterovi implantovateľný kardioverter-defibrilátor (ICD), ktorý sleduje a upravuje srdcové arytmie.

Kassian kopol Černáka do hrude.
14.2. 9:30

Nechutné správanie Kanaďana. Slováka Černáka kopol do hrude: Bol trochu šialený

NEW YORK - Hokejisti Tampy Bay zvíťazili v zápase zámorskej NHL v noci na piatok na domácom ľade nad Edmontonom 3:1. V drese víťazov odohral vyše 21 minút slovenský obranca Erik Černák, ktorý si do štatistík zapísal aj tri strely a až deväť "hitov".

Bývalý reprezentant Peter Budaj po ukončení kariéry trénuje brankárov.
14.2. 8:45

Brankár Peter Budaj sa po ukončení kariéry vôbec nenudí: Vždy som chcel trénovať

Bývalý reprezentačný gólman Peter Budaj (37) ukončil pred rokom kariéru, ale ani chvíľu sa nenudil. Zapojil sa prakticky hneď do práce a splnil si tak svoj sen. Vždy ho to lákalo na trénerský post a tak si to teraz užíva.

13.2. 22:00

Citeľná strata pre obranu Montrealu: Kapitán Weber bude chýbať niekoľko týždňov

Montreal - Obranca Montrealu Canadiens Shea Weber si nezahrá v hokejovej NHL štyri až šesť týždňov. Dôvodom je zranenie členka.

13.2. 20:30

Naparili mu najvyššiu možnú pokutu: Chára zaplatí za krosček na Gallaghera

Boston - Kapitán hokejistov Bostonu Bruins Zdeno Chára dostal od vedenia NHL pokutu 5000 amerických dolárov za zákrok na útočníka Montrealu Canadiens Brendana Gallaghera.

Jay Bouwmeester je už na tom lepšie.
13.2. 11:31

Stav Bouwmeestera po kolapse v zápase je dobrý: S kapitánom Pietrangelom už žartoval

Anaheim - Hokejový obranca Jay Bouwmeester je po stredajšej srdcovej príhode stabilizovaný. Tridsaťšesťročný obranca St. Louis Blues skolaboval počas 1. tretiny v zápase na ľade Anaheimu. Zo striedačky ho odniesli na nosidlách a transportovali do nemocnice. Zápas napokon nedohrali, NHL rozhodne o náhradnom termíne.

David Pastrňák strelil proti Montrealu hetrik.
13.2. 7:50

Montreal proti Bostonu nemal šancu: Pastrňák zničil Canadiens hetrikom

NEW YORK - Hokejisti Bostonu zvíťazili v domácom stretnutí NHL nad Montrealom 4:1.

12.2. 22:30

Úspešný tréner pokračuje: Kanaďan Maurice predĺžil zmluvu s Winnipegom

Winnipeg - Tréner hokejistov Winnipegu Jets Paul Maurice podpísal s klubom zámorskej NHL viacročné predĺženie kontraktu. Informovala o tom agentúra AP.

Jay Bouwmeester skolaboval v zápase proti Anaheimu.
12.2. 10:30

VIDEO hrôzy z NHL: Naťahoval sa za fľašou a skolaboval. Bouwmeesterov stav je stabilizovaný

ANAHEIM - Hokejový obranca Jay Bouwmeester z tímu úradujúceho víťaza Stanley Cupu St. Louis Blues skolaboval na striedačke v priebehu prvej tretiny zápasu NHL na ľade Anaheimu Ducks.

Duel medzi Anaheimom a St. Louis nedohrali. Za stavu 1:1 ho prerušili po kolapse Jaya Bouwmeestera.
12.2. 6:55

VIDEO V NHL nedohrali zápas: V Anaheime skolaboval Bouwmeester

New York - Hokejisti Dallasu v zostave so slovenským obrancom Andrejom Sekerom vyhrali v zámorskej NHL nad Carolinou 4:1. Šiestym kariérnym hetrikom sa na tom podieľal útočník Jamie Benn. Sekera odohral 15:34 min a mal dve strely na bránku.

11.2. 21:57

Mieri späť na farmu: Washington poslal Fehérváryho do Hershey Bears

Washington - Tím hokejovej NHL Washington Capitals poslal slovenského obrancu Martina Fehérváryho z hlavného tímu späť na farmu Hershey Bears v AHL.