menu
FOTO Ramsay po šampionáte zamieri do tepla: Pozrite, aký honosný dom má tréner na Floride
27.5. 6:00

FOTO Našli sme Ramseyho dom na Floride: Tu sa musí mať tréner parádne

Je vlastne jediný legionár v slovenskom tíme. Kanaďan Craig Ramsay sa na nevydarenom šampionáte stal trénerom, ktorý na reprezentačnej striedačke Slovenska odkoučoval najviac zápasov. Po šampionáte sa vráti domov do Severnej Ameriky. Jedno zo sídiel má na slnečnej Floride.

Gáborík a Valábik boli hlavnými expertmi v štúdiu RTVS počas slovenských zápasov MS v hokeji.
26.5. 16:01

Keď sa vypnú kamery… Valábik ukázal zákulisie RTVS a načapal Gáboríka: Konečne mám dôkaz!

Cez prestávku či po zápase ich vidíme upravených v oblekoch a počúvame ich odborné analýzy a postrehy. Ako to však vyzerá, keď sa kamery vypnú?

V skupinovej fáze až na posledný zápas nemali súpera a vyzeralo to, že dokráčajú k vytúženému zlatu. Švajčiarski hokejisti však vybuchli vo štvrťfinále proti Nemecku a schytali to aj od našich športovcov.
26.5. 13:01

Švajčiari to poriadne schytali. Pá pá, odkazuje im Gáborík a futbalista pritvrdil: Vy ha*zli!

V skupinovej fáze až na posledný zápas nemali súpera a vyzeralo to, že dokráčajú k vytúženému zlatu. Švajčiarski hokejisti však vybuchli vo štvrťfinále proti Nemecku a schytali to aj od našich športovcov.

Hoci sa mu v rámci mediálnej práce črtajú rôzne možnosti, komentovania sa vzdať určite nechce.
26.5. 8:16

Valábik exkluzívne o tom, prečo sa nebojí kritizovať: Pre TOTO nechcú ostatní povedať pravdu!

BRATISLAVA – Slovenskí hokejoví reprezentanti vypadli na MS 2023 v Rige už v skupine na úkor domáceho Lotyšska, čo spustilo veľkú vlnu kritiky zo strany verejnosti. Hokejové osobnosti sa však zdráhali vyjadriť na našich chlapcov väčšiu kritiku. Náš bývalý obranca Boris Valábik, ktorý patrí k našim najväčším kritikom vysvetlil pre Šport24.sk, prečo je tomu tak.

Mal by Craig Ramsay pokračovať ako tréner slovenskej reprezentácie? A ak skončí, kto by ho mal nahradiť? Pýtali sme sa našich hokejových osobností, ktoré sa nezhodli a padli aj poriadne tvrdé slová.
26.5. 0:01

Kto by mal nahradiť Ramsayho? Padlo jedno meno a Kanaďan to schytal: Odkaz od extrénera repre!

Mal by Craig Ramsay pokračovať ako tréner slovenskej reprezentácie? A ak skončí, kto by ho mal nahradiť? Pýtali sme sa našich hokejových osobností, ktoré sa nezhodli a padli aj poriadne tvrdé slová.

Lotyšsko - Švédsko
25.5. 21:55

Lotyšsko sa postaralo o najväčšie prekvapenie MS, domáci senzačne postúpili do semifinále

Hokejisti domáceho Lotyšska historicky prvýkrát postúpili do semifinále MS. Vo štvrtkovom štvrťfinále zaskočili favorizovaných Švédov, ktorých zdolali 3:1. V boji o účasť vo finále sa stretnú s Kanadou, ktorá si poradila s Fínskom 4:1. Druhú semifinálovú dvojicu tvoria tímy USA a Nemecka.

JB 36 Tampere - Kanadský hráč Jack Quinn (uprostred) oslavuje so spoluhráčmi po tom, ako strelil úvodný gól v zápase štvrťfinále na MS 2023 v hokeji Fínsko - Kanada v Tampere 25. mája 2023. FOTO TASR/AP

Canada's Jack Quinn, centre, celebrates with teammates after scoring the opening goal during the quarterfinal match between Canada and Finland at the ice hockey world championship in Tampere, Finland, Thursday, May 25, 2023. (AP Photo/Pavel Golovkin)
25.5. 21:50

Domáce Fínsko titul neobháji, Kanada pohodlne zvíťazila a postúpila do semifinále MS

Kanadskí hokejisti postúpili do semifinále 86. MS. Vo štvrťfinálovom dueli v Tampere zdolali vo štvrtok obhajcov titulu Fínov 4:1. Domáci sa tak so šampionátom lúčia, v najlepšej štvorke budú chýbať prvýkrát od roku 2018.

Na snímke slovenská striedačka zľava Alex Tamáši, Róbert Lantoši, Pavol Regenda, kapitán Marek Hrivík a uprostred v pozadí tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay  v zápase základnej B-skupiny Slovensko - Lotyšsko na 86. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v sobotu 13. mája 2023 v lotyšskej Rige. FOTO TASR - Martin Baumann
25.5. 19:10

Priamy postup slovenských hokejistov na ZOH 2026 ohrozený, Čaká ich pravdepodobne kvalifikácia

Slovenský hokej nemá istú priamu účasť na zimných olympijských hrách 2026 v Miláne/Cortine. Rozhodol o tom štvrtkový výsledok štvrťfinále MS v Rige. Nemecko vyradilo favorizované Švajčiarsko a po nedeľnom finále šampionátu vyjde nový rebríček IIHF, v ktorom bude Slovensko figurovať na 9. priečke.

WA 18 Riga - Nemci sa tešia po strelení úvodného gólu na 1:0 počas štvrťfinálového zápasu Nemecko - Švajčiarsko na 86. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v lotyšskej Rige vo štvrtok 25. mája 2023. FOTO TASR/AP

Maximilian Kastner of Germany centre celebrates a goal with teammates during the quater final match between Germany and Switzerland at the ice hockey world championship in Riga, Latvia, Thursday, May 25, 2023. (AP Photo/Roman Koksarov)
25.5. 18:01

Švajčiari nenadviazali na suverénne výkony zo základnej časti: Nemci sa postarali o prekvapenie

Hokejisti Nemecka postúpili do semifinále 86. MS. Vo štvrťfinálovom zápase v Rige zdolali favorizovaných Švajčiarov 3:1. Medzi najlepšiu štvorku sa prebojovali po dvoch rokoch, na MS 2021 obsadili 4. miesto. V semifinále sa stretnú s hráčmi USA, ktorí zdolali Česko 3:0.

JB 13 Tampere - Český hráč Jiří Smejkal (vľavo) bojuje o puk s Američanom Dylanom Sambergom v zápase štvrťfinále na MS 2023 v hokeji USA - Česko v Tampere 25. mája 2023. FOTO TASR/AP

Czech Republic's Jiri Smejkal, left, and United States Dylan Samberg battle for the puck during the quarterfinal match between United States and Czech Republic at the ice hockey world championship in Tampere, Finland, Thursday, May 25, 2023. (AP Photo/Pavel Golovkin)
25.5. 17:40

Českí hokejisti skončili na svetovom šampionáte: Vo štvrťfinále nestačili na USA

Hokejisti USA postúpili do semifinále 86. majstrovstiev sveta. Vo štvrťfinálovom zápase v Tampere zvíťazili vo štvrtok nad Českom 3:0. Američania mali navrch herne i strelecky, brankárovi Caseymu DeSmithovi stačilo k čistému kontu 15 úspešných zákrokov.

Na snímke je príchod slovenských  hokejistov  z majstrovstiev sveta v lotyšskej Rige.
25.5. 8:01

FOTO Naši sú už doma: Kňažka balila mama a POZRITE, aké krásky čakali na Cehlárika a Kelemena

Naši hokejisti sú už naspäť na Slovensku. Po tom, čo sa im nepodarilo postúpiť do štvrťfinále majstrovstiev sveta, nabrali z Rigy smer Bratislava a približne okolo obeda bezpečne pristáli.

Naše hokejové legendy zhodnotili Slovákov na MS 2023 v Rige.
25.5. 5:35

Hokejové ikony zhodnotili Slovákov: TOTO sú dôvody neúspechu a takéto vysvedčenie dostali naši

BRATISLAVA – Slovenskí hokejoví reprezentanti vypadli na MS 2023 v Rige už v skupine na úkor domáceho Lotyšska. Naše hokejové legendy ako Vinco Lukáč, Dárius Rusnák a Branko Radivojevič prezradili pre Šport24.sk dôvody, prečo naši skončili pred bránami štvrťfinále. Vystavili im tiež vysvedčenie za predvedenú hru.

Na snímke je Vincent Lukáč počas zápasu na majstrovstvách sveta RIGA 2021 medzi Slovenskom a Českom.
24.5. 19:01

Lukáč o hokejových kruhoch: Na pive súhlasia so mnou a kritizujú, v televízii zmenia názor

Je známy svojimi tvrdými názormi, ktoré povie takpovediac „na plnú hubu“, čo nie je každému po chuti. Legendárny hokejista Vincent Lukáč tvrdí, že kým osobnosti z hokejových kruhov mu v súkromí pritakávajú a súhlasia s ním, v médiách sa prezentujú úplne inak, a to mu prekáža. „Keď sedíme spolu v hokejových kruhoch a rozprávame sa, všetci sú kritickí, nadávajú na fungovanie nášho hokeja, čo všetko sa robí zle od mládeže až po seniorov. Potom sa títo istí ľudia, ktorí kritizujú, postavia pred kamery, alebo majú dať rozhovor, odrazu je všetko v poriadku a zmenia svoj názor,“ povedal pre Šport24.sk. Pozrite si celý názor legendárneho Lukáča na VIDEU.

Alannah Kundrátek
24.5. 18:31

FOTO Česku proti Kanade nepomohla ani tajná zbraň! Pozrite aká kráska fandila našim susedom

Riga - Českým hokejistom prišla na zápas s Kanadou atraktívna podpora! Manželka obrancu Tomáša Kundrátka fandila priamo z tribún Riga Arény, bohužiaľ ani to Čechom nepomohlo zdolať Kanadu.

Ramsay a Lukáč.
24.5. 15:47

Lukáč o Ramsaym: Skrýva sa za asistentov a asistenti za neho. Mal plnú podporu a nič nedosiahol

Mal by Craig Ramsay pokračovať v slovenskej hokejovej reprezentácii alebo je čas na zmenu? Legendárny hokejista Vincent Lukáč si myslí, že by kanadský tréner mal skončiť a národný tím by sa na trénerskej stoličke mal uberať slovenskou cestou. A to nie je všetko. Na to, akú podporu mal Ramsay a akú trpezlivosť s ním pri kormidle mali, podľa Lukáča nič nedosiahol. Pozrite si otvorený názor našej legendy na VIDEU.

Prílet slovenskej hokejovej reprezentácie z Majstrovstiev sveta v hokeji v Rige a Tampere na bratislavské letisko.
24.5. 15:13

FOTO Prílet hokejistov z MS: Do reči im príliš nebolo a AHA, čo niesol Hudáček

Naši hokejisti sú už naspäť na Slovensku. Po tom, čo sa im nepodarilo postúpiť do štvrťfinále majstrovstiev sveta, nabrali z Rigy smer Bratislava a približne okolo obeda bezpečne pristáli.