Kde bude nakoniec tancovať maskot majstrovstiev, či vôbec bude?
6.3. 12:04

Preložia pre koronavírus hokejové majstrovstvá sveta? V tomto štáte by si mohli zahrať Slováci

Cyklistika, lyžovanie a hokej. To sú azda momentálne najohrozenejšie športy koronavírusom. Hlavne hokejový šampionát, ktorý sa má hrať vo Švajčiarsku od 8. mája do 24. mája, by bol doposiaľ najmasovejšou zrušenou športovou akciou. Alpská krajina je však jedným z epicentier nákazy v Európe a pokojne sa môže stať, že tento rok neuvidí hokejový vrchol.

Počas prípravného zápasu Slovenskej hokejovej reprezentácie pred MS proti Švédsku na zimnom štadióne v Topoľčanoch.
4.3. 15:29

Hokejový sviatok Slovákov ohrozený. Reprezentácia miesto majstrovstiev sveta môže zostať doma

Vyškrtne koronavírus Slovákov z majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji vo Švajčiarsku? Ešte pred pár týždňami by to vyzeralo ako sci-fi, ale dnes je to bližšie realite. Zákerná nákaza totiž uzatvára a ruší športové podujatia.

Ján Filc pomenoval problémy nášho hokeja priamo u nás v redakcii.
14.1. 9:01

Tréner majstrov sveta Ján Filc v štúdiu Šport24.sk otvorene: Slovenský hokej stratil dôveru

Bol trénerom majstrov sveta, dnes robí na SZĽH odborníka pre rozvoj hokeja. Ján Filc (66) debatoval v našom štúdiu o mnohých problémoch. Niektoré z nich už odzneli v piatkovej besede s piatimi osobnosťami, ktoré bez servítky poukázali na nedostatky v slovenskom hokeji.

Rusi by mohli hostiť MS v hokeji.
12.12. 2019 13:35

Budú MS v hokeji opäť v Rusku? Mohlo by sa tak stať v TOMTO roku!

Moskva - Podpredsedníčka vlády Ruskej federácie Oľga Golodecová vyjadrila nádej, že by Rusi mohli hostiť majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v roku 2023.

Iľja Kovaľčuk dotiahol Rusov k bronzovým medailám na šampionáte na Slovensku.
1.6. 2019 17:00

Kovaľčuk otvorene o ruskom tíme na šampionáte: Hrať po prepitej noci je niečo úplne iné!

BRATISLAVA - Majstrovstvá sveta v hokeji na Slovensku sa už skončili, no ich dozvuky stále doznievajú. Pred šampionátom boli najväčšími favoritmi na zlato Rusi, ktorí prišli do Bratislavy prakticky s výberom snov a tým najlepším, čo mali k dispozícii. Najcennejšie medaily však nezískali a okrem iného vzbudili rozruch nočným výjazdom do ulíc Bratislavy, počas ktorého vypili 160 pív.

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji na Slovensku nepriniesli len nádherné góly či senzačný triumf Fínska, ale aj prehliadku politikov na tribúne. Niektorí z nich poriadne prekvapili celé Slovensko.
31.5. 2019 2:01

Politici na MS: Kiska ako z divých vajec, Čaputovej rúž a Danko? Prehra Ruska ho zlomila!

BRATISLAVA – Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji na Slovensku nepriniesli len nádherné góly či senzačný triumf Fínska, ale aj prehliadku politikov na tribúne. Niektorí z nich poriadne prekvapili celé Slovensko.

Filip Saxén zjedol svoj článok.
30.5. 2019 13:30

VIDEO Novinár kritizoval neskúsený tím Fínska: Po senzačnom zlate svoj článok zjedol

HELSINKI – Podceňovať či kritizovať sa niekedy nevyplatí. Presvedčil sa o tom aj fínsky športový novinár Filip Saxén, ktorý svoj článok spred hokejových MS oľutoval.

Fíni zobrali majstrovskú trofej aj zlaté medaily na naozaj zaujímavé miesta.
29.5. 2019 18:00

FOTO Majstrovská trofej si s Fínmi užila svoje: Maznali sa s ňou vo vírivke a rozbili ju!

HELSINKI - Pohár bez dna! Snímky oslavujúcich fínskych hokejistov, ktorí po triumfe na svetovom šampionáte na Slovensku pristáli v rodnej vlasti, obleteli celý svet. Málokto si však všimol víťazný pohár, ktorý si užil svoje. Striebornej trofeje totiž chýbala celá spodná časť!

Kaapo Kakko sa bavil výborne napriek tomu, že je diabetik.
28.5. 2019 18:30

FOTO Hviezdny Kakko napriek cukrovke alkoholom nešetril: Takto sa bavil v nočnej Bratislave!

BRATISLAVA - Začali na ľade, pokračovali v uliciach hlavného mesta! Hokejisti Fínska sa stali majstrami sveta, keď vo finále šampionátu zdolali Kanadu 3:1 a oslavy mohli naplno vypuknúť. Tie odštartovali okamžite po triumfe, pokračovali do skorého rána v Starom Meste a Šport24.sk bol pri tom.

Majstrovské oslavy sa poriadne zvrtli. Fíni to po zisku titulu svetových šampiónov v hokeji poriadne odpálili.
28.5. 2019 14:00

Fínski fanúšikovia sa po zisku titulu odtrhli z reťaze: Ženy sa vyzliekali a kúpali vo fontáne!

HELSINKI – Majstrovské oslavy sa poriadne zvrtli. Fíni to po zisku titulu svetových šampiónov v hokeji poriadne odpálili.

Začali na ľade, potom v uliciach hlavného mesta! Hokejisti Fínska sa stali majstrami sveta, keď vo finále MS zdolali Kanadu 3:1 a vypukli oslavy. Tie odštartovali okamžite po triumfe, pokračovali do skorého rána v Starom meste a Šport24.sk bol pri tom.
28.5. 2019 9:30

EXKLUZÍVNE FOTO z majstrovských osláv Fínov v nočnej Bratislave: Zlato zapíjali do rána!

BRATISLAVA - Začali na ľade, potom v uliciach hlavného mesta! Hokejisti Fínska sa stali majstrami sveta, keď vo finále MS zdolali Kanadu 3:1 a vypukli oslavy. Tie odštartovali okamžite po triumfe, pokračovali do skorého rána v Starom meste a Šport24.sk bol pri tom.

Žiadne sushi! Kým počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji ruskí hráči okupovali reštaurácie, tak po poslednom zápase to zmenili. Spolu s priateľkami i manželkami si svoj „pártystan“ rozložili v hoteli, v ktorom boli ubytovaní.
28.5. 2019 7:00

FOTO Rusi to roztočili v luxusnom hoteli v Bratislave: Ovečkin a Malkin ako parketové tigre

BRATISLAVA - Žiadne sushi! Kým počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji ruskí hráči okupovali reštaurácie, tak po poslednom zápase to zmenili. Spolu s priateľkami i manželkami si svoj „pártystan“ rozložili v hoteli, v ktorom boli ubytovaní.

Legendárny fínsky hokejista Teemu Selänne vyjadril svoje pocity po víťazstve fínskej reprezentácie na majstrovstvách sveta 2019. Vo finálovom zápase v Bratislave zdolali "Suomi" Kanadu 3:1.
27.5. 2019 23:00

Legendárny Selänne je nadšený z titulu svojich krajanov: Budeme dlho oslavovať

Bratislava- Legendárny fínsky hokejista Teemu Selänne vyjadril svoje pocity po víťazstve fínskej reprezentácie na majstrovstvách sveta 2019. Vo finálovom zápase v Bratislave zdolali "Suomi" Kanadu 3:1.

Marko Anttila.
27.5. 2019 18:30

Z nuly hrdina. Záver MS ovládlo monštrum menom Marko Anttila: Momentálne je najznámejší muž vo Fínsku

BRATISLAVA - Fínsko má nového hokejového hrdinu. Marko Anttila až dosiaľ vo svojej kariére nikdy nič významné nevyhral, záver 83. majstrovstiev sveta však patril najmä jemu. Kapitán "Suomi" napísal na Slovensku príbeh hodný hollywoodskeho spracovania.

Alexander Ovečkin na šampionáte tak neexceloval, ako by sme si predstavovali.
27.5. 2019 15:30

VIDEO FOTO Cestujúci neverili vlastným očiam: Ovečkin blúdil po bratislavskom letisku

Stratený v priestore! Asi tak vyzeral Alexander Ovečkin (33), keď sa v pondelok lúčil s Bratislavou. Na Letisku Milána Rastislava Štefánika pôsobil trochu stratene. Ak ste čakali, že si to priamo zo Slovenska namieri súkromným lietadlom priamo domov, sklameme vás.

A na tribúne sa objavil aj neúspešný kandidát na prezidenta Slovenska Maroš Šefčovič.
27.5. 2019 15:00

Posledný deň MS ovládli na tribúne politici: Kandidát na prezidenta Šefčovič aj Boris Kollár!

BRATISLAVA – Posledný deň MS v hokeji si nenechali ujsť ani známe mená z politiky. Tie na tribúne poriadne prekvapili fanúšikov.