Iľja Kovaľčuk dotiahol Rusov k bronzovým medailám na šampionáte na Slovensku.
1.6. 17:00

Kovaľčuk otvorene o ruskom tíme na šampionáte: Hrať po prepitej noci je niečo úplne iné!

BRATISLAVA - Majstrovstvá sveta v hokeji na Slovensku sa už skončili, no ich dozvuky stále doznievajú. Pred šampionátom boli najväčšími favoritmi na zlato Rusi, ktorí prišli do Bratislavy prakticky s výberom snov a tým najlepším, čo mali k dispozícii. Najcennejšie medaily však nezískali a okrem iného vzbudili rozruch nočným výjazdom do ulíc Bratislavy, počas ktorého vypili 160 pív.

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji na Slovensku nepriniesli len nádherné góly či senzačný triumf Fínska, ale aj prehliadku politikov na tribúne. Niektorí z nich poriadne prekvapili celé Slovensko.
31.5. 2:01

Prehliadka politikov na MS: Kiska ako z divých vajec, Čaputovej rúž a Danko? Prehra Ruska ho zlomila!

BRATISLAVA – Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji na Slovensku nepriniesli len nádherné góly či senzačný triumf Fínska, ale aj prehliadku politikov na tribúne. Niektorí z nich poriadne prekvapili celé Slovensko.

Filip Saxén zjedol svoj článok.
30.5. 13:30

VIDEO Novinár kritizoval neskúsený tím Fínska: Po senzačnom zlate svoj článok zjedol

HELSINKI – Podceňovať či kritizovať sa niekedy nevyplatí. Presvedčil sa o tom aj fínsky športový novinár Filip Saxén, ktorý svoj článok spred hokejových MS oľutoval.

Fíni zobrali majstrovskú trofej aj zlaté medaily na naozaj zaujímavé miesta.
29.5. 18:00

FOTO Majstrovská trofej si s Fínmi užila svoje: Maznali sa s ňou vo vírivke a rozbili ju!

HELSINKI - Pohár bez dna! Snímky oslavujúcich fínskych hokejistov, ktorí po triumfe na svetovom šampionáte na Slovensku pristáli v rodnej vlasti, obleteli celý svet. Málokto si však všimol víťazný pohár, ktorý si užil svoje. Striebornej trofeje totiž chýbala celá spodná časť!

Kaapo Kakko sa bavil výborne napriek tomu, že je diabetik.
28.5. 18:30

FOTO Hviezdny Kakko napriek cukrovke alkoholom nešetril: Takto sa bavil v nočnej Bratislave!

BRATISLAVA - Začali na ľade, pokračovali v uliciach hlavného mesta! Hokejisti Fínska sa stali majstrami sveta, keď vo finále šampionátu zdolali Kanadu 3:1 a oslavy mohli naplno vypuknúť. Tie odštartovali okamžite po triumfe, pokračovali do skorého rána v Starom Meste a Šport24.sk bol pri tom.

Majstrovské oslavy sa poriadne zvrtli. Fíni to po zisku titulu svetových šampiónov v hokeji poriadne odpálili.
28.5. 14:00

Fínski fanúšikovia sa po zisku titulu odtrhli z reťaze: Ženy sa vyzliekali a kúpali vo fontáne!

HELSINKI – Majstrovské oslavy sa poriadne zvrtli. Fíni to po zisku titulu svetových šampiónov v hokeji poriadne odpálili.

Začali na ľade, potom v uliciach hlavného mesta! Hokejisti Fínska sa stali majstrami sveta, keď vo finále MS zdolali Kanadu 3:1 a vypukli oslavy. Tie odštartovali okamžite po triumfe, pokračovali do skorého rána v Starom meste a Šport24.sk bol pri tom.
28.5. 9:30

EXKLUZÍVNE FOTO z majstrovských osláv Fínov v nočnej Bratislave: Zlato zapíjali do rána!

BRATISLAVA - Začali na ľade, potom v uliciach hlavného mesta! Hokejisti Fínska sa stali majstrami sveta, keď vo finále MS zdolali Kanadu 3:1 a vypukli oslavy. Tie odštartovali okamžite po triumfe, pokračovali do skorého rána v Starom meste a Šport24.sk bol pri tom.

Žiadne sushi! Kým počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji ruskí hráči okupovali reštaurácie, tak po poslednom zápase to zmenili. Spolu s priateľkami i manželkami si svoj „pártystan“ rozložili v hoteli, v ktorom boli ubytovaní.
28.5. 7:00

FOTO Rusi to roztočili v luxusnom hoteli v Bratislave: Ovečkin a Malkin ako parketové tigre

BRATISLAVA - Žiadne sushi! Kým počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji ruskí hráči okupovali reštaurácie, tak po poslednom zápase to zmenili. Spolu s priateľkami i manželkami si svoj „pártystan“ rozložili v hoteli, v ktorom boli ubytovaní.

Legendárny fínsky hokejista Teemu Selänne vyjadril svoje pocity po víťazstve fínskej reprezentácie na majstrovstvách sveta 2019. Vo finálovom zápase v Bratislave zdolali "Suomi" Kanadu 3:1.
27.5. 23:00

Legendárny Selänne je nadšený z titulu svojich krajanov: Budeme dlho oslavovať

Bratislava- Legendárny fínsky hokejista Teemu Selänne vyjadril svoje pocity po víťazstve fínskej reprezentácie na majstrovstvách sveta 2019. Vo finálovom zápase v Bratislave zdolali "Suomi" Kanadu 3:1.

Marko Anttila.
27.5. 18:30

Z nuly hrdina. Záver MS ovládlo monštrum menom Marko Anttila: Momentálne je najznámejší muž vo Fínsku

BRATISLAVA - Fínsko má nového hokejového hrdinu. Marko Anttila až dosiaľ vo svojej kariére nikdy nič významné nevyhral, záver 83. majstrovstiev sveta však patril najmä jemu. Kapitán "Suomi" napísal na Slovensku príbeh hodný hollywoodskeho spracovania.

Alexander Ovečkin na šampionáte tak neexceloval, ako by sme si predstavovali.
27.5. 15:30

VIDEO FOTO Cestujúci neverili vlastným očiam: Ovečkin blúdil po bratislavskom letisku

Stratený v priestore! Asi tak vyzeral Alexander Ovečkin (33), keď sa v pondelok lúčil s Bratislavou. Na Letisku Milána Rastislava Štefánika pôsobil trochu stratene. Ak ste čakali, že si to priamo zo Slovenska namieri súkromným lietadlom priamo domov, sklameme vás.

A na tribúne sa objavil aj neúspešný kandidát na prezidenta Slovenska Maroš Šefčovič.
27.5. 15:00

Posledný deň MS ovládli na tribúne politici: Kandidát na prezidenta Šefčovič aj Boris Kollár!

BRATISLAVA – Posledný deň MS v hokeji si nenechali ujsť ani známe mená z politiky. Tie na tribúne poriadne prekvapili fanúšikov.

Hokejisti Fínska (v bielom) zdolali Kanadu 3:1 a stali sa tretíkrát majstrami sveta, z toho druhýkrát na Slovensku.
27.5. 14:30

Fantastické FOTO z finále MS v hokeji: Takto vyzerala bitka Fínska s Kanadou z vtáčej perspektívy!

Fínski hokejisti dokázali triumfovať vo finále Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji nad Kanadou 3:1. Z bodky za "slovenským" šampionátom je mnoho záberov a skvelých fotografií. Ako hokej vyzerá zo strechy Zimného štadióna Ondreja Nepelu?

Nečaká nás nič ľahké. Slováci na MS v hokeji o rok v skupine aj s Českom
27.5. 13:00

Nečaká nás nič ľahké. Slováci na MS v hokeji o rok v skupine aj s Českom

Slovenský hokej by mal byť podľa renkingového kľúča zaradený do zürišskej vetvy budúcoročných MS vo Švajčiarsku. Súperom nastávajúcej reprezentácie by tak okrem domáceho výberu boli Kanaďania, Švédi, Česi, Dáni, Bielorusi a Veľká Británia.

Šéf svetového hokeja sa po návšteve Košíc vyjadril k Steel Aréne.
27.5. 12:00

Šéf svetového hokeja sa po návšteve Košíc vyjadril k Steel Aréne: Košice už nikdy!

Vydarený ťah, ale... Prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Martin Kohút (48) si pochvaľuje zaradenie našej reprezentácie na MS 2019 do Košíc. Zdôraznil však, že v metropole východu už nebude možné v budúcnosti hokejový šampionát usporiadať, pretože Steel Aréna už podľa šéfa Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) Reného Fasela (69) kapacitne nestačí.

Takto oslavovali titul majstrov sveta Fíni rovno na ľade.
27.5. 11:30

OHLASY médií na finále MS v hokeji: Fínska rozprávka, Kanaďanov zložil obor Anttila

BRATISLAVA - Ohlasy médií na finále 83. majstrovstiev sveta v hokeji v Bratislave Kanada - Fínsko (1:3):