Dávid Bondra.
včera 16:00

Bondra odchádza z Tipsport ligy: Skúsi hokejovú exotiku v KHL

PEKING - Slovenský hokejista Dávid Bondra sa dohodol na zmluve s účastníkom Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Červenou hviezdou Kchun-lun. KHL o tom informovala na svojom twitteri.

Fínsky hokejista Kaapo Kakko podpísal nováčikovský kontrakt s New Yorkom Rangers.
11.7. 23:00

Supertalent Kakko sa priblížil NHL: S NY Rangers podpísal nováčikovskú zmluvu

New York - Fínsky hokejista Kaapo Kakko podpísal nováčikovský kontrakt s New Yorkom Rangers. Kakka si vybrali "jazdci" v prvom kole tohtoročného vstupného draftu NHL ako druhého v celkovom poradí. Klub to oznámil na svojom webe.

Do Slovana by sa chcel vrátiť.
10.7. 11:00

Kukumberg sa ústne dohodol so Slovanom, čaká na Michela Miklíka: Spolu si užili aj dovolenku

Šikovný útočník Roman Kukumberg (39) pôsobil uplynulých päť sezón v Hradci Králové, no prišiel čas na zmenu. Rodený Bratislavčan sa rozhodol zostať doma, a preto prijal ponuku bratislavského Slovana, hoci zatiaľ len ústnu.

Ľubomíra Višňovského ako bývalého slovanistu súčasná situácia mrzí, ale pravidlá platia rovnako pre všetkých.
10.7. 9:00

Dostane Slovan licenciu na najvyššiu súťaž? Legendy na čele s „Višňom“ v tom majú jasno

Situácia okolo hokejového Slovana sa komplikuje. Pro–Hokej neodporučil Výkonnému výboru SZĽH udeliť klubu licenciu na pôsobenie v extralige, pretože nesplnil podmienky a nevyrovnal miliónové podlžnosti voči hráčom v stanovenom termíne. Na ťahu je teraz nový výkonný výbor na čele s prezidentom zväzu Mirom Šatanom (44), ktorý musí rozhodnúť. Oslovili sme osobnosti nášho hokeja, čo si o celej veci myslia a či by mali „belasí“ za takýchto podmienok pôsobiť v najvyššej súťaži.

Juraj Široký starší
8.7. 11:00

Široký má vlastniť majetky za 100 miliónov eur, ale dlží hráčom: Predaj vilu na Bahamách!

Čo tým sleduje? Majiteľ hokejového klubu Slovan Bratislava Juraj Široký (65) ani zďaleka netrpí biedou, ale populárny klub možno nechá vykrvácať. Belasí v posledných týždňoch doslova živoria a najnovšie im hrozí bankrot. Majetok biznismena a jedného z najbohatších ľudí na Slovensku sa odhaduje na sto miliónov eur. Vlastní aj niekoľko lukratívnych nehnuteľností za milióny eur. Práve predajom niektorej z nich by mohol aktuálne dlhy Slovana okamžite splatiť.

Adam Liška.
1.7. 16:20

Adam Liška si našiel nový klub: Slovenský hokejový reprezentant bude hrať v KHL

ČEREPOVEC - Slovenský hokejista Adam Liška bude v KHL v novej sezóne pôsobiť v Severstale Čerepovec.

Brankár Marek Čiliak nepodpísal Slovanu splátky.
1.7. 15:30

Brankár Čiliak nepodpísal splátkový kalendár od vedenia Slovana: Neustúpim ani o vlások

BRATISLAVA - Do 1. júla mal bratislavský Slovan dať čestné prehlásenie, že buď vyrovnal záväzky po dobe splatnosti, alebo sa dohodol na splátkových kalendároch. Američania na čele s Jeffom Taffom však splátky podpísať odmietli a rovnako tak aj brankár Marek Čiliak (29).

Zámorskí hráči chcú peniaze, splátkové kalendáre odmietli.
29.6. 7:00

Šokujúca pravda o dlhoch hokejového Slovana: Pozrite, koľko dlžia jednotlivým hráčom!

BRATISLAVA - Začína sa nad „belasými“ zmrákať? Stalo sa totiž presne to, čo sa dalo očakávať. Zámorskí hráči pôsobiaci v Slovane odmietli podpísať splátkové kalendáre. Ak teda vedenie klubu nezaplatí do 1. júla obrovské dlhy k hokejistom, nesplní potrebné požiadavky na to, aby im Pro-Hokej dal odporúčanie na udelenie licencie.

Hokejový Slovan s nečakaným krokom: Splatil mestu obrovskú sekeru!
26.6. 21:16

Hokejový Slovan s nečakaným krokom: Splatil mestu obrovskú sekeru!

Hokejový klub HC Slovan Bratislava odoslal v stredu na účet Hlavného mesta SR Bratislavy platby za užívanie Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Klub poukázal na účet mesta sumu v celkovej výške 1,196 milióna eur. Táto suma pozostávala z istiny, úrokov z omeškania a zmluvných pokút, informoval klubový web.

Hokejový Slovan stále nevyrovnal dlhy mestu Bratislava: Má na to už len posledný týždeň
24.6. 12:00

Hokejový Slovan stále nevyrovnal dlhy mestu Bratislava: Má na to už len posledný týždeň

Bratislavský hokejový klub HC Slovan stále nezaplatil mestu Bratislava svoj dlh za prenájom Zimného štadióna Ondreja Nepelu, ktorý už presiahol milión eur. Samospráva dala klubu čas do 30. júna, inak má podľa uznesenia mestských poslancov rokovať bratislavský primátor Matúš Vallo o vypovedaní všetkých nájomných zmlúv so Slovanom.

Jeff Taffe už stráca trpezlivosť s vedením Slovana.
21.6. 12:00

EXKLUZÍVNE Bývalý útočník Slovana Jeff Taffe chce svoje peniaze: Vedeniu poslal jasný odkaz

BRATISLAVA - Hraničný termín sa nezadržateľne blíži! Do 1. júla by malo vedenie hokejového Slovana predložiť plán, ako splatí miliónové dlhy. Keďže klub nemá toľko financií, jediným riešením sú splátkové kalendáre. Vyzerá to však tak, že nie všetci hráči sú s takouto alternatívou vyplácania uzrozumení.

Dacjuk sa preslávil svojimi výkonmi v drese Detroitu, kde sa stal jedným z najlepších hráčov NHL.
5.6. 22:30

Slávny útočník Dacjuk rozlúskol svoju budúcnosť: Do NHL sa nevráti!

JEKATERINBURG - Ruský hokejový veterán Pavel Dacjuk bude v kariére pokračovať v tíme KHL Avtomobilist Jekaterinburg. S klubom zo svojho rodného mesta podpísal ročnú zmluvu a ukončil špekulácie o možnom návrate do NHL.

Oldřich Štefl.
1.6. 15:00

Zlé spomienky na Oldřicha Štefla nemajú len v Slovane Bratislava: Predtým pochoval český Vsetín

BRATISLAVA - Fanúšikovia sa dočkali! Hokejový Slovan v stredu potvrdil koniec športového riaditeľa Oldřicha Štefla (56), ktorý bol tŕňom v oku priaznivcom „belasých“. Otázne je, či jeho odchod neprišiel príliš neskoro. Na jeho manažérske schopnosti totiž už neslávne doplatil český Vsetín.

Hokejový Slovan nemá kde hrať svoje zápasy: Budú z nich bezdomovci?
31.5. 11:00

Hokejový Slovan nemá kde hrať svoje zápasy: Budú z nich bezdomovci?

BRATISLAVA - Hokejový Slovan definitívne po siedmich rokoch v KHL skončil. Stále však dlhuje mestu vyše milióna eur za prenájom Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Okrem návratu do Tipsport ligy je otázne tiež to, kde budú „belasí“ hrať.

Poslanci Bratislavy hrozia Slovanu: Na splatenie miliónovej sekery mu dali tvrdé ultimátum
30.5. 21:31

Poslanci Bratislavy hrozia Slovanu: Na splatenie miliónovej sekery mu dali tvrdé ultimátum

Hokejový klub HC Slovan Bratislava má mesiac na to, aby zaplatil hlavnému mestu svoj dlh za prenájom Zimného štadióna Ondreja Nepelu, ktorý už presiahol milión eur. Vo štvrtok sa na tom zhodli bratislavskí mestskí poslanci. Primátora Bratislavy Matúša Valla požiadali, aby rokoval o vypovedaní všetkých nájomných zmlúv s HC Slovan, ak do 30. júna nedôjde k splateniu všetkých dlhov voči mestu Bratislava.

Slovan v uplynulej sezóne bol fackovacím panákom celej KHL a spomedzi všetkých tímov získal najmenej bodov.
29.5. 11:00

Časovaná bomba vybuchla naplno: V hre je aj zánik hokejového Slovana!

Sedem rokov pôsobil Slovan Bratislava v KHL a hoci sa v nej snažil silou-mocou zotrvať, napokon ho predsa len zruinovali finančné problémy. Tie pretrvávali roky a dlhy len narastali a narastali, až dospeli do hrozivých čísiel. V pondelok preto klub oznámil, že sa vracia do najvyššej slovenskej súťaže. Musí sa však zbaviť dlhov. Navyše nevie, na akom štadióne bude v novej sezóne hrať, a reálne mu hrozí aj zánik.