Marek Viedenský sa zo Slovana sťahuje do Zvolena.
Hokej 29.6. 16:30

Zvolen získal výraznú posilu od konkurencie: Dohodol sa s útočníkom Viedenským

ZVOLEN - Slovenský hokejový tipsportligista HKM Zvolen hlási ďalšiu výraznú posilu do útočných radov, jeho dres bude obliekať v novej sezóne center s reprezentačnými skúsenosťami Marek Viedenský (29). Útočník pod Pustý hrad prichádza z bratislavského Slovana, kde v uplynulom ročníku získal 15 bodov (7+8) v 28 zápasoch.

Slovenský hokejista Marián Hossu počas stredajšej tlačovej konferencie v Trenčíne.
Hokej 29.6. 0:00

FOTO VO VNÚTRI Luxusný doplnok Hossu: Na verejnosti sa ukázal s hriešne drahými hodinkami

Hodné šampióna. Aj to sa dá povedať o hodinkách slovenského hokejistu Mariána Hossu (41), ktorého 16. novembra uvedú v Toronte do Siene slávy NHL. Špeciálny kúsok renomovanej značky zdobil jeho pravú ruku na nedávnej tlačovej konferencii v Trenčíne.

Michalovce sa pred sezónou výrazne posilnili.
Slovensko 27.6. 16:05

Hokejové Michalovce cítia šancu na úspech. Hráči majú zabezpečené bývanie, autá aj stravu

Michalovce - Na hráčskom trhu spravili poriadny prievan a sebavedomo sa chcú prezentovať aj v nasledujúcej sezóne.

Miloš Říha mal hráčom vulgárne nadávať aj počas zápasu.
KHL 27.6. 14:31

V Slovane mal hráčov ponižovať a nadávať im. Sú to nezmysly, bráni sa český tréner

Praha - Český hokejový tréner Miloš Říha odmietol tvrdenia bývalého slovenského reprezentanta Tomáša Kopeckého, že počas pôsobenia v bratislavskom Slovane hráčov ponižoval a vulgárne im nadával. "Sú to nezmysly," tvrdí Říha v rozhovore pre portál idnes.cz.

Na snímke vľavo Martin St. Pierre (Slovan) a vpravo brankár Andrej Košarišťan (Košice) počas predohrávky 47. kola hokejovej Tipsportligy HC Slovan Bratislava - HC Košice 14. januára 2020 v Bratislave.
Hokej 26.6. 18:29

Košice prišli o brankársku oporu, smeruje za Jágrom: Teším sa na novú výzvu!

Kladno - Slovenský hokejový brankár Andrej Košarišťan bude v kariére pokračovať v Kladne. Bude to pre neho prvý zahraničný angažmán, v sezóne 2019/2020 pôsobil v HC Košice. Košarišťan pre TASR prezradil, že usúdil, že práve toto je pre neho momentálne najlepšia voľba.

Na snímke brankár Tomáš Vošvrda (Poprad) počas zápasu 14. kola Tipsport ligy HC 05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad. Banská Bystrica, 20. októbra 2019. FOTO TASR - Dušan Hein
Slovensko 26.6. 11:30

Brankár Vošvrda zostane v Poprade, predĺžil zmluvu o dva roky

Český hokejový brankár Tomáš Vošvrda bude aj naďalej pôsobiť v HK Poprad. S vedením "kamzíkov" sa dohodol na predĺžení spolupráce o ďalšie dve sezóny.

Róbert Kaláber v minulosti trénoval aj Duklu Trenčín.
Ostatné 26.6. 9:30

Poľskú hokejovú reprezentáciu povedie Slovák Róbert Kaláber: Už sa teším na kvalifikáciu!

Slovák Róbert Kaláber sa stal hlavným trénerom hokejistov Poľska. Vo funkcii nahradil Fína Tomeka Valtonena, ktorý viedol Poliakov v uplynulých dvoch sezónach.

Marián Hossa ako hráč Chicaga.
Ostatné 26.6. 9:00

Marián Hossa sa stal žijúcou legendou: Toto je jeho cesta do Siene slávy NHL

Hokejista Marián Hossa je v poradí tretím Slovákom, ktorého zvolili do Siene slávy NHL. Pridal sa tak medzi osobnosti, kam už skôr zavítali Stan Mikita a Peter Šťastný.

Tomu sa povie luxus. Marián Hossa je jeden z najlepších hokejistov v histórii slovenského hokeja a tomu zodpovedá aj jeho bývanie, ktoré sme pre vás odhalili na exkluzívnych záberoch.
NHL 26.6. 0:01

Člen Siene slávy si bude užívať megalománsky dôchodok: TAKÝTO luxusný palác má HOSSA

TRENČÍN - Marián Hossa (41) sa stal len tretím hokejistom spod Tatier, ktorého meno bude figurovať v Sieni slávy NHL. Trojnásobný víťaz Stanley Cupu tomu stále nemôže uveriť. Legendárny hráč s číslom 81 si bude užívať slávu v jeho megaluxusnej vile v Trenčíne, z ktorej vám padne sánka.

Kubka
Hokej 25.6. 21:00

Novú posilu hlási aj HKM Zvolen: Po 12 rokoch sa vracia obranca Kubka

ZVOLEN - Kariéra slovenského hokejového obrancu Branislava Kubku bude pokračovať v tipsportligovom HKM Zvolen. Klub informoval o novej akvizícii na oficiálnej stránke.

Na snímke zľava Patrik Marcinek (Zvolen) a Vojtech Zeleňák (Košice) počas zápasu 2. kola nadstavbovej časti Tipsport Ligy A-skupiny o 1.-6. miesto HKM Zvolen – HC Košice 25. februára 2020 vo Zvolene. FOTO TASR - Ján Krošlák   
Hokej 25.6. 20:30

Michalovce podpísali ďalšie dve posily: Prichádzajú dvaja hokejisti Košíc

MICHALOVCE - Tipsportligový hokejový klub HK Dukla Ingema Michalovce angažoval 24-ročného brankára Stanislava Škorváneka a o dva roky mladšieho obrancu Vojtecha Zeleňáka. Obaja pôsobili v sezóne 2019/2020 v HC Košice. Michalovský klub informoval o nových akvizíciách na oficiálnej stránke.

Slovenského hokejistu Mariána Hossu zvolili v stredu 25.6. 2020 do Siene slávy NHL. Slávnostne ho do nej uvedú 16. novembra v Toronte. Na snímke Marián Hossa počas tlačovej konferencie so slovenskými médiami.
Hokej 25.6. 20:00

Gáboríka aj Šatana potešilo, že Mariána Hossu zvolili do Siene slávy NHL: Zaslúžil si to!

BRATISLAVA - Zvolenie Mariána Hossu do hokejovej Siene slávy NHL potešilo aj jeho bývalých spoluhráčov Mariána Gáboríka a Miroslava Šatana. Gáboríka spája s Hossom okrem národného tímu aj priateľstvo, o to väčšiu radosť mal z jeho uvedenia medzi hokejovú smotánku.

Ivana a Majo Gáborík
Hokej 25.6. 19:35

FOTO Gáborík v úlohe otca, pri ktorej zmäkne každá žena: Iba v trenkách, vysávač v ruke a Bella

Bývalý slovenský hokejista Marián Gáborík (38) sa oprel do roly otca na 100%. Okrem starostlivosti o malú Bellu a svoju manželku Ivanu (33) nedáva ruky preč ani od domácich prác.

Na snímke zľava v popredí Jindřich Abdul, Joe Basaraba, Radovan Bondra a v pozadí tréner Roman Stantien (všetci Slovan) v zápase 38. kola Tipsport Ligy v hokeji ŠK Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín 6. januára 2020 v Bratislave. FOTO TASR - Pavel Neubauer
Hokej 25.6. 18:30

HC Slovan i Bratislava Capitals dlhujú mestu za prenájom štadióna

BRATISLAVA - Hokejové kluby HC Slovan Bratislava a Bratislava Capitals dlhujú bratislavskej mestskej organizácii Správa telovýchovných a rekreačných zariadení (STaRZ) hlavného mesta za prenájom Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Bratislavský mestský parlament o tom vo štvrtok informoval riaditeľ STaRZ Ladislav Križan s tým, že kluby i samotnú mestskú organizáciu negatívne zasiahla pandémia nového koronavírusu.

Marián Hossa je v Sieni slávy NHL: Nikdy nezabudne na svoj
Video 25.6. 17:00

Marián Hossa je v Sieni slávy NHL: Nikdy nezabudne na svoj "Big day"

Marián Hossa (41) sa stal len tretím hokejistom spod Tatier, ktorého meno bude figurovať v Sieni slávy NHL. Trojnásobný víťaz Stanley Cupu o niečom takom nikdy nesníval, no keď sa to dozvedel, bol to preňho i celú jeho rodinu jeden z najkrajších dní v živote.

Slovenského hokejistu Mariána Hossu zvolili v stredu 25.6. 2020 do Siene slávy NHL. Slávnostne ho do nej uvedú 16. novembra v Toronte. Na snímke Marián Hossa počas tlačovej konferencie so slovenskými médiami.
NHL 25.6. 16:31

Marián Hossa o uvedení do Siene slávy: Nepodarilo sa to väčším hviezdam ako som ja

Marián Hossa (41) sa stal len tretím hokejistom spod Tatier, ktorého meno bude figurovať v Sieni slávy NHL. Trojnásobný víťaz Stanley Cupu o niečom takom nikdy nesníval, no keď sa to dozvedel, bol to preňho i celú jeho rodinu jeden z najkrajších dní v živote.