Craig Ramsay pozorne sledoval výkony adeptov na reprezentačný dres.
Slovensko 21.10. 17:29

Šláger Slovana s Košicami sledovalo aj množstvo osobností: Pozrite, kto sa stretol na tribúne

Po sedem a pol roku sa do Bratislavy vrátilo jedno z najväčších hokejových derby na Slovensku. Belasí na svojom ľade privítali HC Košice. V zápase nechýbali emócie, šarvátky a tiež osobnosti na tribúnach. Duel si prišli pozrieť hneď dvaja reprezentační tréneri.

V šlágri kola dominovali brankári.
Slovensko 21.10. 15:05

V šlágri Tipsport ligy dominovali brankári: Košice sa pomstili v Bratislave

Bratislava 21. októbra (TASR) - Ozdobou 14. kola hokejovej Tipsport Ligy bol súboj odvekých rivalov Slovan Bratislava - HC Košice, ktorý sledovala na tribúnach Zimného štadióna Ondreja Nepelu zatiaľ najvyššia návšteva v sezóne - 9813 divákov. Košičania sa predstavili v súťažnom zápase na bratislavskom ľade po sedem a pol roku a odviezli si z hlavného mesta dva body za víťazstvo 2:1 po samostatných nájazdoch.

Brian Boyle sa na rok upísal Floride
NHL 21.10. 9:30

Brian Boyle sa na rok upísal Floride: Prináša bohaté skúsenosti a charakter

Sunrise 21. októbra (TASR) - Skúsený americký hokejista Brian Boyle bude v hráčskej kariére pokračovať na Floride. V nedeľu sa dohodol s vedením Panthers na ročnom kontrakte na 940.000 dolárov. Tridsaťštyriročný veterán tak začne už svoju trinástu sezónu v zámorskej NHL.

NEW YORK – Nový ročník prestížnej NHL je v plnom prúde. Najlepšie plateným hokejistom profiligy je s astronomickými 16. miliónmi Kanaďan Mitch Marner (22). Nás však predovšetkým zaujímalo, koľko zarábajú slovenskí hokejisti. Pri porovnaní s najväčšími hviezdami sa musia cítiť ako chudobní pocestní.
NHL 21.10. 8:02

Oproti najväčším hviezdam ide o drobné: Pozrite sa, koľko zarábajú slovenskí hokejisti v NHL

Tomáš Tatar neuspel v Minnesote.
NHL 21.10. 7:30

VIDEO Tatarov gól nestačil Montreal. Ani Jurčo sa netešil z víťazstva

New York - Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil gól v nedeľnom zápase NHL. Jeho Montreal Canadiens však prehral na ľade Minnesoty Wild 3:4. Pre 28-ročného útočníka to bol tretí gól a siedmy bod v tejto sezóne.

Na snímke Barry Brust a Marcel Haščák počas 14. kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipspor Liga.
Slovensko 20.10. 21:25

Vo veľkom šlágri úspešnejšie Košice: Zápas so Slovanom rozhodol v nájazdoch Haščák

Bratislava - Hokejisti HC Košice zvíťazili v nedeľnom šlágri 14. kola Tipsport Ligy na ľade Slovana Bratislava 2:1 po samostatných nájazdoch. V záverečnom nájazdovom rozstrele bol jediným úspešným exekútorom útočník hostí Marcel Haščák. Derby sledovala návšteva sezóny - 9813 divákov.

Čiernu sériu troch prehier v rade prelomil Spartak Moskva, ktorý zvíťazil v Petrohrade 3:2 aj vďaka 38 úspešným zákrokom slovenského brankára Júliusa Hudáčeka.
KHL 20.10. 21:00

Hudáček predviedol skvelý výkon: Pri víťazstve nad Petrohradom si pripísal 38 zákrokov

Moskva - V nedeľnom zápase hokejovej KHL zvíťazil kazašský Barys Nur-Sultan nad Víťazom Podolsk 3:2 po predĺžení. Radosť domácim zabezpečil v 64. minúte svojim druhým presným zásahom center Dustin Boyd.

Bondra sa momentálne venuje práci pre bývalý klub Washington Capitols.
Hokej 20.10. 20:02

Veľký rozhovor s Petrom Bondrom: O synoch, Šatanovi aj o živote v Amerike

Bratislava - Do histórie slovenského hokeja sa zapísal veľkými písmenami, pred vyše 17 rokmi sa pamätným gólom stal hokejovo nesmrteľným. Peter Bondra strelil víťazný gól vo finále majstrovstiev sveta 2002 v Göteborgu do siete Ruska.

Smutný Jágr si takto pekne util Karla Gotta. AHA, na to dojímavé gesto.
Ostatné 20.10. 18:36

FOTO Dojímavé gesto hokejistu Jágra: Neuveríte, ako si uctil maestra Gotta!

Drsný a nezlomný hokejista Jaromír Jágr (47) odhalil svoje citlivú stránku. Pohľad naňho, po rozlúčení sa s Karlom Gottom (†80), vás zaručene dojme.

Slovensko 20.10. 17:30

Dunajská Streda s tromi bodmi: Na domácom ihrisku si poradila s ViOnom

Dunajská Streda - Futbalisti DAC Dunajská Streda zvíťazili v nedeľu v 12. kole Fortuna ligy 2019/2020 doma nad Zlatými Moravcami 2:1.

Slovensko 20.10. 16:30

Detva uspela na ľade Trenčína: Strojcom víťazstva hostí dvojgólový Sýkora

Trenčín - Hokejisti Trenčína prehrali doma v nedeľnom 14. kole Tipsport Ligy s Detvou 3:6.

Slovensko 20.10. 16:20

Zvolen zdolal najtesnejším rozdielom Miškovec: O zápase rozhodla najmä prvá tretina

Zvolen - Hokejisti Zvolena zvíťazili v nedeľnom 14. kole Tipsport Ligy na domácom ľade nad Miškovcom 2:1.

Slovensko 20.10. 16:10

Gólová explózia posilnenej Nitry: V Budapešti nastrieľala sedem gólov!

Budapešť - Hokejisti MAC Újbuda podľahli doma Nitre vysoko 0:7 v nedeľňajšom zápase 14. kola Tipsport Ligy.

Slovensko 20.10. 16:00

Liptovský Mikuláš s dôležitým triumfom: Zápas s Michalovcami rozhodol v predĺžení Stehlík

Liptovský Mikuláš - Hokejisti Liptovského Mikuláša zvíťazili nad Michalovcami 1:0 po predĺžení v nedeľňajšom zápase 14. kola hokejovej Tipsport ligy.

Slovensko 20.10. 15:30

Banská Bystrica bez väčších problémov zdolala Poprad: Navrátilec Hohmann s prvým gólom

Banská Bystrica - Hokejisti majstrovskej Banskej Bystrice zvíťazili v nedeľu v 14. kole Tipsport Ligy doma nad Popradom 4:1.

Slovenský hokejista Peter Cehlárik prispel v noci na nedeľu v zámorskej AHL gólom a asistenciou k triumfu Providence Bruins na ľade Belleville Senators 7:4.
Hokej 20.10. 11:32

Slovenskí hokejisti zažili v AHL skvelú noc: Skórovali Cehlárik, Lantoši i Studenič

New York - Slovenský hokejista Peter Cehlárik prispel v noci na nedeľu v zámorskej AHL gólom a asistenciou k triumfu Providence Bruins na ľade Belleville Senators 7:4. Strelecky sa presadil aj jeho krajan'Róbert Lantoši, ktorý si pripísal na konto tri plusové body.