Výstavba štadióna v Katare pre MS 2022.
17.4. 14:01

V Katare sa nakazili ďalší robotníci, ktorí pracujú na stavbách štadiónov

DAUHA - Ďalších troch robotníkov, ktorí pracujú na stavbách štadiónov pre futbalové MS 2022 v Katare, diagnostikovali s ochorením COVID-19. Počet pozitívnych prípadov tak narástol na osem, uviedli organizátori.

Portugalskí futbaloví reprezentanti sa vzdali polovice prémií, ktoré zarobili postupom na finálový turnaj EURO 2020.
13.4. 18:00

Vzdali sa polovice prémií za postup na ME: Portugalskí reprezentanti sa rozhodli pomáhať

Lisabon - Portugalskí futbaloví reprezentanti sa vzdali polovice prémií, ktoré zarobili postupom na finálový turnaj EURO 2020.

V osemfinále však prišiel tvrdý pád, ktorý po rokoch vysvetlil vtedajší obranca Taribo West.
12.4. 8:30

Pikantné tajomstvo nigérijských reprezentantov: Z MS vypadli kvôli prehýrenej noci so ženami!

Vyšiel s pravdou von! Písal sa rok 1998 a vo Francúzsku sa konali majstrovstvá sveta vo futbale. Po základnej časti sa medzi prekvapenia turnaja zaradili futbalisti Nigérie, ktorí ovládli D-skupinu pred silným Španielskom. V osemfinále však prišiel tvrdý pád, ktorý po rokoch vysvetlil vtedajší obranca Taribo West (46).

Pavel Hapal
1.4. 20:45

Zamestnanci SFZ súhlasili so znížením platov: Proti nebol ani reprezentačný tréner Hapal

Bratislava - Pandémia koronavírusu zasiahla aj Slovenský futbalový zväz (SFZ). Podľa slov jeho prezidenta Jána Kováčika všetci zamestnanci, vrátane reprezentačných trénerov Pavla Hapala a Ota Brunegrafa, pristúpili na zníženie platov. Informoval o tom portál šport24.pluska.sk.

Na snímke poloprázdny štadión Tehelné pole počas prípravného zápasu Slovenskej futbalovej reprezentácie proti Paraguaju. Zápas bol zároveň rozlúčkou s reprezentačnou kariérou pre trojicu Martin Škrtel, Tomáš Hubočan a Adam Nemec.
1.4. 20:01

Okolo baráže na EURO je naďalej veľa otáznikov. Zápasy Slovenska sú odložené na neurčito

Nyon — Slovenskí futbalisti nebudú hrať baráž o postup na EURO 2020 ani v júni tohto roka. Európska futbalová únia (UEFA) ju v stredu pre pandémiu koronavírusu predbežne odložila na neurčito.

Slovenské futbalistky
30.3. 22:55

Tréner slovenských futbalistiek má jasno: Netreba nič siliť, zápasy odohráme neskôr!

Bratislava - Situácia so šírením nového koronavírusu zasiahla aj do kalendára slovenskej futbalovej reprezentácie žien, ktorá mala v prvej polovici apríla odohrať dva zápasy kvalifikácie ME 2021.

Príchodom Pavla Hapala (49) na lavičku slovenskej futbalovej reprezentácie sa otvorili mnohé témy. Jednou z nich je aj jeho plat, ktorý včera zverejnil prezident Slovenského futbalového zväzu. Po rokoch sme odhalili skutočnosti, ktoré mnohých prekvapia. Koľko brali ostatní tréneri Slovenska? Vladimír Weiss sa nabalil, Jozef Jankech to robil doslova za almužnu. A na koľko si prišiel Ján Kozák? Dozviete sa v GALÉRII.
29.3. 22:16

Šokujúce odhalenia po rokoch: Koľko brali tréneri: Weiss sa nabalil, Jankech robil za almužnu

Iný futbal, iná doba, iní tréneri a iné platy. Posvietili sme si na vývoj zárobkov našich reprezentačných futbalových trénerov, ktorí viedli náš národný tím.

Vstupenky na zápas baráže o postup na futbalové majstrovstvá Európy medzi Slovenskom a Írskom, ktorý sa mal odohrať 26. marca v Bratislave, nebudú v platnosti na nový termín.
29.3. 13:02

Dôležitý oznam pre futbalových fanúšikov: Vstupenky na baráž s Írskom nezostanú v platnosti

Bratislava - Vstupenky na zápas baráže o postup na futbalové majstrovstvá Európy medzi Slovenskom a Írskom, ktorý sa mal odohrať 26. marca v Bratislave, nebudú v platnosti na nový termín. Slovenský futbalový zväz (SFZ) pripomenul fanúšikom, aby vstupenky vrátili, ak to doteraz neurobili.

Cesta Slovenska na Majstrovstvách sveta v Juhoafrickej republike je na konci.
26.3. 17:30

Slovensko končí na futbalovom šampionáte: V osemfinále podľahlo hviezdnemu Holandsku

Cesta Slovenska na Majstrovstvách sveta v Juhoafrickej republike je na konci. Holandsko postupuje do štvrťfinále po výsledku 2:1.

Na snímke gólová radosť hráčov Slovenska počas zápasu kvalifikácie Majstrovstiev Európy medzi Slovenskom a Azerbajdžanom.
24.3. 10:31

SFZ reaguje na nariadenia o koronavíruse: Do 31. mája zrušil všetky reprezentačné zrazy

BRATISLAVA - Slovenský futbalový zväz (SFZ) rešpektuje všetky opatrenia a nariadenia v súvislosti s rizikom šírenia koronavírusu, ktoré prijali štátne orgány a inštitúcie, a bude sa nimi riadiť. Do 31. mája zrušil všetky reprezentačné zrazy vrátane výberov regionálnych a oblastných futbalových zväzov.

Ondrej Duda sa baví s priateľkou
22.3. 18:28

Duda predviedol svoje šikovné nohy aj mimo ihriska. TAKTO sa baví počas karantény s priateľkou

Bratislava – Chvíle v domácej izolácii sa dajú spríjemniť rôznymi spôsobmi. Pozrite sa, ako sa baví slovenský futbalista Ondrej Duda (25) spolu s partnerkou.

Aleksander Čeferin.
22.3. 16:30

Šéf UEFA Čeferin to povedal otvorene: Pre odklad ME vo futbale prídeme o stovky miliónov

NYON - Prezident Európskej futbalovej únie (UEFA) Aleksander Čeferin počíta s finančnými stratami, ktoré spôsobí odklad ME. UEFA pre pandémiu koronavírusu presunula 17. marca šampionát o rok na leto 2021.

Martin Dúbravka v reprezentačnom drese
22.3. 10:31

Dúbravka sa vyjadril k preloženiu EURO 2020. Slovákom poslal silný odkaz!

Bratislava – UEFA urobila podľa neho správny krok. Slovenský reprezentačný brankár Martin Dúbravka (31) víta rozhodnutie preložiť kontinentálny šampionát na budúci rok. Futbal nie je momentálne dôležitý, zdravie stojí nad všetkým.

Jaroslav Kentoš.
21.3. 18:01

Tréner SR 21 Kentoš si musí na súťažný debut počkať: Zvíťazil zdravý rozum

BRATISLAVA - Opatrenia Európskej futbalovej únie (UEFA) počas pandémie koronavírusu sa dotkli aj slovenskej reprezentácie do 21 rokov. V marci mala odohrať kvalifikačné zápasy o postup na budúcoročný európsky šampionát, duely v Gruzínsku (26. marca) aj v Nitre proti Lichtenštajnsku (31. marca) však tiež zrušili.

ME vo futbale boli odložené na rok 2021.
21.3. 8:30

Trapas v podaní UEFA ohľadom ME 2021: Uverejnili informáciu, ktorú nemal nikto vidieť

NYON - Zatiaľ nie je isté, aký názov budú mať futbalové majstrovstvá Európy odložené na leto budúceho roka. Európska futbalová únia (UEFA) vzala späť svoje predchádzajúce stanovisko, podľa ktorého malo šampionátu zostať označenie EURO 2020.

Pavel Hapal.
18.3. 10:30

Tréner Hapal je doma v Olomouci: Hráči sú v karanténe, ale hlavne všetci sú v poriadku

OLOMOUC - Tréner slovenskej reprezentácie Pavel Hapal sledoval rozhodnutie Európskej futbalovej únie (UEFA) o odložení ME i barážového duelu s Írskom doma v Olomouci. Podľa informácií, ktoré má o svojich zverencoch, sú všetci v poriadku, hoci niektorí sa pre pandémiu nového koronavírusu nachádzajú v karanténe.