Dlhoročný poľský futbalový reprezentant Jakub Blaszczykowski chce zachrániť svojho súčasného zamestnávateľa Wislu Krakov pred insolvenciou.
7.4. 20:30

Pomáha, ako sa len dá: Blaszczykowski chce do Wisly Krakov vstúpiť ako spolumajiteľ

Krakov - Dlhoročný poľský futbalový reprezentant Jakub Blaszczykowski chce zachrániť svojho súčasného zamestnávateľa Wislu Krakov pred insolvenciou. Do klubu chce preto vstúpiť ako spolumajiteľ.

Šport na Slovensku dostal veľkú ranu v súvislosti so šíriacim sa koronavírusom.
7.4. 17:04

Všetci musia spojiť sily! TAKTO sa dá zachrániť šport na Slovensku!

Bratislava – Členovia Učenej právnickej spoločnosti vyzvali všetkých k spolupráci a vytvorili dotazník pre športovcov, kluby a zväzy. V súčasnej náročnej situácii má pomôcť všetkým tým, čo sú akokoľvek zainteresovaní v športovej oblasti na Slovensku.

Nestor El Maestro priviedol Spartak Trnava k majstrovskému titulu.
7.4. 14:32

Tréner El Maestro na rovinu, prečo si zmenil meno: Hanbím sa za to, že som Srb

V Trnave ho majú za Boha, v rodnom Srbsku ho poriadne ani nepoznajú. Futbalový tréner Nestor El Maestro priviedol Spartak k vytúženému titulu vo Fortuna lige. Jeho meno vyvoláva úsmev na perách, ale on ho má preto, lebo sa hanbí za svoju krajinu.

Incident sa stal v areáli nemocnice po roznáške stravy zdravotníckemu personálu.
7.4. 13:30

Rivalita ultras barcelonských klubov rozhnevala Španielov: Ste primitívi, odkazujú im

Tu sa rozum zastavuje! Španielsko sa borí so smrtiacou pandémiou, ľudia umierajú a lekári pri záchrane infikovaných už siahajú na dno svojich síl, no vždy sa nájdu nejakí primitívi, ktorí dokážu zmariť úsilie ostatných.

Výmena dresov po zápase má už takmer 100-ročnú tradíciu.
7.4. 13:04

Prečo si futbalisti menia dresy? 100-ročná tradícia, ktorá dokáže rozhádať spoluhráčov

Vidíme to po každom zápase. Hráči, ktorí sa ešte pred pár minútami okopávali ako zemiaky, si podajú ruky a vymenia spotené dresy. Prečo si darujú navzájom tričká a kde vznikla táto tradícia? Je to znak úcty, ktorý má už takmer 100 rokov.

Recber Rüstü skončil pri nákaze koronavírusom v nemocnici.
7.4. 11:26

V Turecku si vydýchli: Nakazenú legendu Rüstüho prepustili z nemocnice

Istanbul - Bývalého tureckého futbalového reprezentanta Recbera Rüstüho prepustili z nemocnice po tom, ako sa zotavil z nákazy novým koronavírusom. Informoval o tom portál aa.com.tr.

Portugalčan na tehličkách na bruchu maká celú kariéru.
7.4. 10:00

Hamšík ukázal namakané brucho, na Ronalda však ešte nemá: Marek, jedna tehlička ti chýba

Pri tomto pohľade sa ženám podlamujú kolená! Keď slovenský reprezentant Marek Hamšík (32) a Cristiano Ronaldo (35) zavesili na sociálne siete fotky svojich vypracovaných postáv, nejedna dáma si slastne povzdychla. Kým však Ronaldo pracuje na svojom dokonalom tele prakticky od začiatku kariéry, slovenský futbalista sa k nemu dopracoval až za posledný rok, počas pôsobenia v čínskom Daliane.

Vo Švedsku odohrali zápas v tajnosti
6.4. 15:05

Švédski amatéri museli odohrať zápas v utajení. Podvodníci si chceli na nich zgustnúť

Štokholm - Dva švédske futbalové amatérske kluby museli odohrať prípravný zápas v utajení potom, ako im ponúkali úplatky za ovplyvnenie výsledku. Mužstvo Eskilstuna zo siedmej ligy a Näshulta Goif z ôsmej najvyššej súťaže duel napokon absolvovali cez víkend, Näshulta zvíťazila 6:3.

Futbal na Anguile nemá dlhú tradiíciu, ale pre ľudí je športom číslo 1.
6.4. 14:02

Najslabšia futbalová reprezentácia sveta je veľká ako Skalica. Za polčas dostane aj 10 gólov

Najslabšia futbalová reprezentácia sveta? Bitku o posledné miesto v rebríčku FIFA momentálna prehráva ostrovný štát z Karibiku exotická krajina Anguila. Je až na 210. mieste rankingu pred San Marínom. Ako však vyzerá futbal v tropickom raji?

Messi môže puknúť od závisti. Táto výnimočná pocta sa mu už neujde.
6.4. 12:00

Súboj futbalových rivalov Cristiana a Lionela: Aký primát Messi Ronaldovi nikdy nevyfúkne?

Posledné desaťročie sa médiá predháňajú rôznymi štatistikami a odbornými hodnoteniami, aby fanúšikov oboch famóznych futbalistov provokovali informáciami, v čom je jeden lepší od druhého. Je však jedna méta, na ktorú Messi ešte tak skoro nedosiahne.

Kto z nich má lepšie telo?
6.4. 10:01

VÝZVA Hamšík alebo Ronaldo? Pozrite, čo vytiahli spopod trička!

Hamšík alebo Ronaldo? Kto z koho? Slovenský futbalista Marek Hamšík (32) sa na sociálnej sieti pochválil aktuálnou formou. To isté však urobila v blízkej minulosti aj portugalská futbalová megahviezda Cristiano Ronaldo (35). Obaja spopod tričiek vytasili namakané svaly. Kto je na tom lepšie?

6.4. 9:02

Na Ukrajine sa hrali zápasy duchov: Stávkové kancelárie vyplatili výhry za neexistujúce zápasy

Napriek tomu, že vo svete koronavírus a futbal sa hrá len v štyroch krajinách zemegule, tak stávkoví podvodníci nemali problém opäť sa ukázať. Za svoj cieľ si vybrali Ukrajinu, kde sa odohralo niekoľko „zápasov duchov.“

Ruský futbalista Fjodor Smolov zo Celty Vigo sa bez povolenia svojho klubu vrátil do rodnej krajiny.
5.4. 23:00

Za porušenie karantény mu hrozí trest: Smolov opustil Vigo a vrátil sa do Ruska

Madrid - Ruský futbalista Fjodor Smolov zo Celty Vigo sa bez povolenia svojho klubu vrátil do rodnej krajiny. Tridsaťročnému útočníkovi hrozí zo strany španielskeho prvoligistu trest za porušenie karantény v čase pandémie koronavírusu.

Prerušené sezóny Ligy majstrov a Európskej ligy by mohli úplne zrušiť v prípade, že opatrenia proti šíreniu pandémie koronavírusu zostanú v platnosti až do septembra.
5.4. 22:00

Úplné zrušenie sezón LM a EL? Prezident Čeferin sa vyjadril jednoznačne

Lausanne - Prerušené sezóny Ligy majstrov a Európskej ligy by mohli úplne zrušiť v prípade, že opatrenia proti šíreniu pandémie koronavírusu zostanú v platnosti až do septembra. V nedeľu to uviedol prezident Európskej futbalovej únie (UEFA) Aleksander Čeferin.

Ajax players celebrate after the match
5.4. 14:30

Holandská liga ešte sezónu nezrušila,no Ajax už hlási: Fanúšikom vrátime peniaze za permanentky

Amsterdam — V časoch, kedy koronavírus zamrazil šport v celej Európe, futbalové kluby bojujú o prežitie a udržiavajú si každý možný cent. AFC Ajax ale robí viac, ako vypožičanie štadióna na zdravotnícke účely. Sľúbil, že každému držiteľovi permanentiek vráti plnú sumu vstupeniek na zápasy, ktoré sa zrušia.

Prezident UEFA Aleksander Čeferin kritizuje UEFA.
5.4. 10:45

Šéf UEFA sa pustil do FIFA: Nepáči sa mu rozdeľovanie peňazí futbalovej komunite

Mainz - Prezident Európskej futbalovej únie (UEFA) Aleksander Čeferin nesúhlasí s plánom Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) prevziať úplnú kontrolu nad systémom prerozdelenia finančnej pomoci pre hráčov, zväzy a kluby v čase koronakrízy. Uviedol to v štúdiu nemeckej televíznej stanice ZDF.