Dominik Greif.
včera 12:05

Jediný Slovák v základe Slovana: Celý rok sa nám budú smiať. Toto je aj na primitívov veľa

Hanba. Blamáž. Tieto a podobné slová sa vyrojili po vypadnutí Slovana Bratislava v 1. predkole Ligy majstrov proti FK Sutjeska Nikšič z Čiernej Hory. Servítku pred ústa si nedával ani brankár slovenského klubu a jediný Slovák v základnej zostave Dominik Greif.

Na snímke Martin Ševela a Nikola Rakovejič počas zápasu 1. predkola Ligy majstrov medzi ŠK Slovan Bratislava a FK Sutjeska Nikšič.
včera 10:00

Tréner Nikšiču mal po postupe cez Slovan slzy na krajíčku: Ďakujte hráčom, nie mne

NIKŠIČ - Veľmi emotívne prežíval svoje pocity po stredajšom odvetnom zápase 1. predkola LM Nikola Rakojevič.

Na snímke Martin Ševela počas zápasu 1. predkola Ligy majstrov medzi ŠK Slovan Bratislava a FK Sutjeska Nikšič.
včera 9:00

Slovan opäť nezvládol záver a hanba je na svete: Ševela: Môžeme si za to sami

NIKŠIČ - Futbalisti Slovana Bratislava skončili v tohtoročnej edícii Ligy majstrov už v prvom predkole. Ich súper Sutjeska Nikšič v klubovej histórii ešte nikdy neprekročil prvé predkolo, teraz sa však Čiernohorci dočkali. Slovan nezvládol prvý domáci zápas, ktorý mal jasne pod kontrolou, no v nadstavenom čase inkasoval. A to isté sa zverencom Martina Ševelu stalo aj v odvete.

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava šokujúco vypadli v 1. predkole Ligy majstrov 2019/2020. V stredajšom odvetnom zápase hrali na pôde Sutjesky Nikšič po 90 minútach i po predĺžení 1:1, v jedenástkovom rozstrele podľahli domácim 2:3.
17.7. 23:00

Obrovská blamáž pre Slovan Bratislava: Z Ligy majstrov ho po penaltách vyradila Sutjeska Nikšič

17.7. 13:30

Tréner Slovana má pred odvetou dve alternatívy základu: Už sa veľmi neprekvapíme

NIKŠIČ - Tréner Martin Ševela si rozhodnutie o základnej zostave ŠK Slovan Bratislava v odvete 1. predkola futbalovej Ligy majstrov 2019/2020 nechal na deň zápasu. Jeho zverenci nastúpia na pôde Sutjesky Nikšič v stredu o 20.15 h a pokúsia sa postúpiť po domácej remíze 1:1.

Slovan Bratislava - Sutjeska Nikšič
16.7. 16:00

Slovan do odvety s jasným cieľom. Greif: Postúpiť je naša povinnosť

BRATISLAVA - Futbalistov Slovana nečaká v odvete 1. predkola Ligy majstrov 2019/2020 so Sutjeskou Nikšič ľahká úloha. Ak chcú "belasí" postúpiť, musia v Čiernej Hore streliť gól. Tréner Martin Ševela a brankár Dominik Greif však veria, že kvalita je na strane slovenského majstra. O postupe do ďalšieho kola sa bude rozhodovať v stredu od 20.15 h na štadióne Gradski v Nikšiči.

Na snímke počas zápasu 1. predkola Ligy majstrov medzi ŠK Slovan Bratislava a FK Sutjeska Nikšič.
11.7. 14:30

Brankár Slovana Greif sa po remíze v Lige majstrov hneval: Takto sa zápasy nedohrávajú!

BRATISLAVA - Inkasovaný gól v závere prvého stretnutia 1. predkola futbalovej Ligy majstrov 2019/2010 mrzel najviac brankára Slovana Bratislava Dominika Greifa. "Belasí" mali stredajší duel proti Sutjeske Nikšič pod kontrolou, ale posledné sekundy nezvládli. A tak sa o týždeň z pokojnej odvety môže stať postupová dráma.

Na snímke Andraž Šporar počas zápasu 1. predkola Ligy majstrov medzi ŠK Slovan Bratislava a FK Sutjeska Nikšič.
10.7. 22:55

Liga majstrov: Slovan pozahadzoval veľké šance a v posledných sekundách pykal

10.7. 22:52

Hlasy po zápase Slovana v Lige majstrov. Tréner Ševela bez servítky: V tomto sme zlyhali!

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali v stredajšom úvodnom zápase 1. predkola Ligy majstrov 2019/2020 s čiernohorským FK Sutjeska Nikšič 1:1. Domácich poslal v 82. minúte do vedenia Andraž Šporar, za hostí vyrovnal v nadstavenom čase Damir Kojaševič. Odveta je na programe v stredu 17. júla o 20.15 h na štadióne Gradski v Nikšiči.

Na snímke hlavný tréner Martin Ševela počas predsezónnej tlačovej konferencie futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava.
9.7. 12:30

Slovan čaká európska premiéra na Tehelnom poli: Proti Nikšiču chce zažiť víťaznú eufóriu

Bratislava - Ostrým štartom v Lige majstrov 2019/2020 vstúpia futbalisti majstrovského Slovana Bratislava do novej sezóny. V stredu na Tehelnom poli sa v prvom zápase 1. predkola skonfrontujú so šampiónom Čiernej Hory Sutjeskou Nikšič (20.15 h.), odveta je na programe v stredu 17. júla v Nikšiči.

Predseda Európskej futbalovej únie (UEFA) Aleksander Čeferin prehlásil pre deník The Times, aby v novom ročníku Ligy Majstrov mali isté miesto všetci semifinalisti.
7.7. 10:00

Zmeny pravidiel v Lige majstrov! Na svoje si prídu hlavne menšie kluby

Ligu majstrov by mali zasiahnuť zmeny! Predseda Európskej futbalovej únie (UEFA) Aleksander Čeferin prehlásil pre deník The Times, aby v novom ročníku Ligy Majstrov mali isté miesto všetci semifinalisti. V súčastnosti má isté miesto v nadchadzajúcej sezóne len samotný víťaz šampionátu.