Divoká predohra zápasu Ligy majstrov: V Mníchove zatkli 30 fanúšikov CZ Belehrad za výtržníctvo
19.9. 17:02

MNÍCHOV - Mníchovská polícia mala v stredu plné ruky práce s futbalovými fanúšikmi zo Srbska.

Cristiano Ronaldo.
19.9. 14:02

Juventus stratil víťazstvo v Madride v závere: Je to na porazenie

MADRID - Dve úspešné štandardné situácie futbalistov Atletica Madrid rozhodli o stredajšej remíze 2:2 s Juventusom Turín v úvodnom zápase D-skupiny Ligy majstrov 2019/2020.

Angel di Maria strelil Realu dva góly.
19.9. 12:30

PSG zdolalo Real rozdielom triedy aj bez Neymara a Mbappého. Zidane: Dominovali vo všetkom

PARÍŽ - Žiadny Neymar, žiadny Kylian Mbappe, žiadny problém. Futbalisti Paríža St. Germain vstúpili do skupinovej fázy Ligy majstrov 2019/2020 domácim triumfom 3:0 nad 13-násobným európskym šampiónom Realom Madrid. V stredu v Parku princov strelil dva góly Argentínčan Angel Di Maria a presadil sa aj "sviatočný strelec" Thomas Meunier.

Futbalisti Tottenhamu Hotspur remizovali na ihrisku gréckeho vicemajstra Olympiakosu Pireus 2:2.
18.9. 23:15

Tottenham iba remizoval s Olympiakosom: Bayern s presvedčivým domácim víťazstvom

Bratislava - Futbalisti Paríža St. Germain zvíťazili v stredajšom zápase A-skupiny Ligy majstrov 2019/2020 nad Realom Madrid 3:0. Úvodné dva góly domácich strelil bývalý hráč "bieleho baletu" Angel di Maria. V ďalšom šlágri 1. kola remizovalo Atletico Madrid s Juventusom Turín 2:2.

Hostia neudržali dvojgólový náskok, deľbu bodov zariadil v 90. minúte Hector Herrera.
18.9. 20:15

Juventus neudržal dvojgólový náskok: O deľbe bodov rozhodol Herrera

Bratislava - V ďalšom šlágri 1. kola remizovalo Atletico Madrid s Juventusom Turín 2:2. Hostia neudržali dvojgólový náskok, deľbu bodov zariadil v 90. minúte Hector Herrera.

Futbalisti Paríža St. Germain zvíťazili v stredajšom zápase A-skupiny Ligy majstrov 2019/2020 nad Realom Madrid 3:0.
18.9. 20:02

PSG vynuloval Real Madrid: Di Maria sa blysol proti bývalému klubu dvomi gólmi

Marc-Andre Ter Stegen predviedol proti Dortmundu viacero úspešných zákrokov.
18.9. 16:02

Kontroverzný moment v Lige majstrov: Ter Stegen chytil Reusovi jedenástku. Mala sa opakovať?

DORTMUND - Nový futbalový objav FC Barcelona Ansu Fati v utorkovom zápase Ligy majstrov na ihrisku Borussie Dortmund zlomil ďalší rekord. Vo veku 16 rokov a 321 dní sa stal najmladším hráčom, ktorý nastúpil na európsky zápas v drese "blaugranas". Pred ním držal prvenstvo Bojan Krkič, ten mal pri debute 17 rokov a 22 dní. Fanúšikov Barcelony potešil Lionel Messi. Kapitán mužstva sa po šiestich týždňoch vrátil do hry, keď nastúpil v 59. minúte práve za Fatiho. Hrdinom hostí bol však iný hráč - brankár Marc-Andre ter Stegen.

Carlo Ancelotti počas zápasu.
18.9. 15:30

Ancelotti po triumfe nad obhajcom nelietal v oblakoch: "Eufória? Nie"

Obhajca triumfu FC Liverpool padol hneď v 1. kole skupinovej fázy, keď v utorok prehral v Neapole 0:2 v E-skupine. "The Reds" sa tak stali prvým úradujúcim európskym šampiónom od roku 1994, ktorý prehral v prvom zápase po zisku titulu, vtedy to zažili hráči AC Miláno.

Erling Braut Haaland strelil hetrik Genku.
18.9. 11:30

Hrošovského európsky debut pokazil hetrik 19-ročného talentu: Napodobní Salzburg Ajax?

SALZBURG - Slovenský futbalista Patrik Hrošovský absolvoval v utorok európsku premiéru v drese Genku. Na úvodné vystúpenie v Lige majstrov na ihrisku Salzburgu však bude chcieť rýchlo zabudnúť. Genk prehral hladko 2:6, pričom "vybavené" bolo už po polčase, v ktorom inkasoval belgický majster päťkrát.

Inter Miláno - Slavia Praha.
18.9. 9:30

Škriniar po zápase Interu so Slaviou Praha: Zatiaľ najťažší súper v sezóne

MILÁNO - Českého futbalového majstra Slaviu Praha delilo iba pár minút od senzačného víťazstva v úvodnom vystúpení v Lige majstrov. V utorok na štadióne Interu Miláno odohrali "zošívaní" s favoritom vyrovnanú partiu, od 63. minúty viedli 1:0 a o plný bodový zápis prišli až v nadstavenom čase.

17.9. 23:20

Obhajca Liverpool prehral v Neapole 0:2, Salzburg doma nadelil poltucet

Bratislava - Futbalisti úradujúceho šampióna z Liverpoolu odštartovali obhajobu titulu prehrou v utorňajšom zápase E-skupiny Ligy majstrov 2019/2020 na ihrisku SSC Neapol 0:2.

Bez gólov sa skončil duel v F-skupine medzi Borussiou Dortmund a FC Barcelona.
17.9. 20:30

Bezgólový šláger medzi Dortmundom a Barcelonou: Messi sa vrátil po zranení do akcie

Neymar.
17.9. 20:00

Neymar uspel s odvolaním. Súd mu znížil trest na dva zápasy

Brazílsky futbalista Neymar bude môcť nastúpiť v drese Paríža St. Germain už v treťom súboji v A-skupine Ligy majstrov 2019/2020 na pôde FC Bruggy (22. októbra). Športový arbitrážny súd (CAS) mu totiž v utorok skrátil trest z pôvodných troch na dva zápasy.

17.9. 18:29

Slavia zaknihovala prvý bod v Lige majstrov: S favorizovaným Interom remizovala 1:1

Bratislava - Futbalisti Slavie Praha vstúpili do bojov v F-skupine Ligy majstrov 2019/2020 remízou na pôde Interu Miláno 1:1.

Śtartuje skupinová fáza Ligy majstrov.
17.9. 13:05

Módna polícia Ligy majstrov: Pozrite, v akých katastrofách vybehnú niektoré mužstvá na trávnik

Fantázia dizajnérov si uletela. Už dnes štartuje skupinová fáza Ligy majstrov.

Obhajca Liverpool začne púť Ligou majstro v Liverpoolu.v
16.9. 18:36

Obhajca titulu Liverpool v Lige majstrov opäť v Neapole: V akcii aj tro Slovákov

Bratislava - Už 65. ročník bojov o európskeho futbalového majstra, resp. 28. ročník prestížnej Ligy majstrov 2019/2020 odštartuje v utorok ôsmimi zápasmi v základných skupinách E až H. Titul obhajuje FC Liverpool, ktorý vstúpi do súťaže utorňajším duelom v E-skupine na pôde SSC Neapol. Víťaz tohto ročníka LM si vybojuje právo štartu na MS klubov FIFA, ktoré sa v decembri 2020 uskutočnia v Katare.