Fotostory

Každý rok 13. augusta majú svoj deň ľaváci po celom svete, pretože práve na tento deň pripadá Medzinárodný deň ľavákov. Aj medzi slávnymi športovcami sa nájdu ľaváci, o ktorých ste to možno ani netušili, resp. nepostrehli, že je ľavá ruka či noha dominantnou. Pozrite si s nami zoznam  najlepších ľavákov vo svete športu.
13.8. 16:00

Najlepší ľaváci vo svete športu: Messi, Nadal a ďalší oslavujú Medzinárodný deň ľavákov

Každý rok 13. augusta majú svoj deň ľaváci po celom svete, pretože práve na tento deň pripadá Medzinárodný deň ľavákov. Aj medzi slávnymi športovcami sa nájdu ľaváci, o ktorých ste to možno ani netušili, resp. nepostrehli, že je ľavá ruka či noha dominantnou. Pozrite si s nami zoznam najlepších ľavákov vo svete športu.

FOTO Celebrity na futbale: Kto sa tisol na tribúne prestížneho zápasu Slovana v Európskej lige?
8.8. 15:04

FOTO Celebrity na futbale: Kto sa tisol na tribúne prestížneho zápasu Slovana v Európskej lige?

ŠK Slovan Bratislava zvíťazil v prvom zápase 3. predkola Európskej ligy na írskym Dundalk FC 1:0. Na tribúny nového Tehelného poľa prišlo takmer 10-tisíc divákov. Medzi nimi nechýbalo ani niekoľko celebrít.

Johnson to skúšal aj v rugby. Detského protihráča nekompromisne poslal k zemi.
27.7. 11:30

Premiér a jeho druhá tvár: Dieťa nekompromisne zrazil k zemi, Nemcovi dal hlavičku do rozkroku

Celá Veľká Británia už pár dní nehovorí o ničom inom ako o novom premiérovi Borisovi Johnsonovi. Najlepším slovom, ktoré ho charakterizuje, je "neprehliadnuteľný". Taká je aj jeho druhá-športová tvár, ktorá baví celý svet. Raz Johnson nekompromisne zrazil dieťa k zemi, potom Nemca zvalcoval hlavičkou do rozkroku, inokedy jeho grimasy skôr pripomínali nepodarený sitcom. Pozrite si druhú tvár Borisa Johnsona.

Mirka a Roger Federerovci.
26.7. 5:30

Poplach! Federerovci sa sťahujú: Roger doprial Mirke luxus, o akom sa Slovenkám ani nesníva!

Spôsobili rozruch, aký sa snáď nikomu nepodarí. Roger Federer sa s rodinou sťahuje, manželke Mirke a deťom doprial luxus, o akom sa Slovenkám ani nesníva.

Karel Gott.
14.7. 9:00

Karel Gott oslavuje 80 rokov. Legenda českej hudby skrýva tajomstvá, o ktorých ste netušili

Hoci najväčšiu slávu zožal na pódiu s mikrofónom v ruke ako spevák, Karel Gott skrýva športové tajomstvá. Minulosť legendy českej hudby, ktorá dnes oslavuje okrúhlych 80 rokov, ukazuje, že za kultovým hlasom či imidžom bonvivána sa skrýva aj duša športovca. Pozrite si v GALÉRII športové tajomstvá Karla Gotta.

Timea Trajteľová sa vydala.
9.7. 8:00

Najsexi slovenská športovkyňa sa vydala: Vystriedala troje šiat, prišla aj spevácka hviezda!

Jedna z najsexi slovenských športovkýň sa vydala. Timea Trajteľová povedala áno svojmu dlhoročnému priateľovi Petrovi. Pozrite sa s nami, ako to vyzeralo na svadbe.

Hamšíková sestra Miška Gargano si udržuje dokonalé krivky aj po troch deťoch. Vďačí za to aj cvičeniu.
4.7. 7:40

FOTO Sestra Mareka Hamšíka opäť šokuje: S tromi deťmi na dovolenke a dokonalá postava!

Opäť ohuruje postavou. Sestra Mareka Hamšíka (31) Michaela sa spolu s vydarenou rodinkou vybrala na dovolenku. I keď jej manžel Walter Gargano je uruguajský reprezentant, tak je to práve Miška, kto hviezdi v tureckom Beleku.

Portugalsko čaká súboj so susedným Španielskom. Na snímke hviezdy Ronaldo (vľavo) a Nani na tréningu.
3.7. 12:08

Portugalský futbalista Nani šokoval vypracovanou postavou

Zatiaľ čo väčšina futbalistov momentálne leňoší na dovolenke, hviezdny Louís Nani (32) drie v posilňovni ako odtrhnutý z reťaze. Fanúšikovia sa nestačili čudovať, keď Portugalčan zverejnil na sociálnej sieti zábery s dokonale vypracovanou postavou.