Fotostory

Mnohí po nej túžili, no dostali košom. Danielu Hantuchovú nachytali na nočnom stretnutí s Jaromírom Jágrom. Ktovie, možno českého hokejistu zlákali aj nahé zábery, ktoré bývalá tenistka nafotila.
6.12. 2019 4:15

Na toto telo zlákala Jágra?! Hantuchová je poriadna divoška: Pred objektívom odhalila všetko!

Mnohí po nej túžili, no dostali košom. Danielu Hantuchovú nachytali na nočnom stretnutí s Jaromírom Jágrom. Ktovie, možno českého hokejistu zlákali aj nahé zábery, ktoré bývalá tenistka nafotila. Pozrite si tie NAJ.

Tiež sú to len ľudia! Hovorí sa, že vrcholoví športovci majú v sebe viacej testosterónu ako obyčajní ľudia. Pravidelne si ho
28.11. 2019 5:30

Najvulgárnejšie zábery hviezd z dovoleniek: Orálny sex, orgie pod vodou aj lesbické bozky

Tiež sú to len ľudia! Hovorí sa, že vrcholoví športovci majú v sebe viac testosterónu ako obyčajní ľudia. Pravidelne si ho "vybijú" v zápasoch či na tréningu, ale čo keď majú po sezóne? Vtedy si to "odnesú" polovičky, lebo keď to na nadržané hviezdy príde, tak žiadna chvíľa a verejnosť nie je pre ne svätá. No a šikovní fotografi číhajú práve na takéto vulgárne momenty! Pozrite si tie NAJ z dovoleniek športovcov.

Na snímke fanúšikovia slovenska počas zápasu kvalifikácie Majstrovstiev Európy vo futbale medzi Chorvátskom a Slovenskom.
18.11. 2019 5:30

Slovenskí fanúšikovia zažili v Chorvátsku šok: Neuveríte, čo sa dialo v ich sektore!

RIJEKA – Toto si nezaslúžili. Slovenským futbalistom prišlo do Rijeky fandiť približne 450 fanúšikov, ktorí zaplnili hosťujúci sektor. V ňom zažili od domácich organizátorov totálny šok a katastrofu!

Nate Diaz.
16.11. 2019 4:30

Klietka ponúka šialené zábery: Ruka v zadku, hlava v rozkroku, jedna bojovníčka nestihla na WC!

Zmiešané bojové umenia MMA sú v posledných rokoch čím ďalej, tým obľúbenejšie nielen v zahraničí, ale aj na Slovensku. Nie sú to len krvavé rany a tvrdé chmaty, ktoré si fanúšikovia užívajú pri zápasoch. Klietka ponúka šialené momenty: ruka v zadku, ale aj hlava v rozkroku, Ako bonus to jedna z bojovníčok nevydržala a z klietky si urobila toaletu. Pozrite si najlepšie momentky z klietky.

Zápas storočia medzi Attilom Véghom a Karlosom Vémolom priniesol nielen šokujúco rýchly knokaut, ale aj zaujímavé momenty mimo klietky. Prinášame vám zábery, ktoré ste v priamom prenose nevideli a ktoré vás dostanú do zákulisia OKTAGONU 15.
14.11. 2019 5:30

FOTO zo zápasu storočia, ktoré ste nevideli: Rytmusova romantika a nechutné odhalenie v mobile!

Zápas storočia medzi Attilom Véghom a Karlosom Vémolom priniesol nielen šokujúco rýchly knokaut, ale aj zaujímavé momenty mimo klietky. Prinášame vám zábery, ktoré ste v priamom prenose nevideli a ktoré vás dostanú do zákulisia OKTAGONU 15. V hlavnej úlohe neboli len bojovníci, ale aj Véghova manželka a najmä raper Rytmus s manželkou Jasminou!

Boli miláčikmi tribún a ľudia na nich nezabudli ani po smrti. Slováci v týchto dňoch spomínajú na svojich blízkych, no mnohí si pripomínajú aj pamiatku slávnych slovenských športovcov.
4.11. 2019 4:30

Hroby slovenských osobností: Toto si legenda nezaslúži, Halenárov veniec od syna dojme k slzám

Boli miláčikmi tribún a ľudia na nich nezabudli ani po smrti. Slováci v týchto dňoch spomínajú na svojich blízkych, no mnohí si pripomínajú aj pamiatku slávnych zosnulých slovenských športovcov. Len v našom hlavnom meste našlo miesto posledného odpočinku niekoľko hokejových a ďalších športových legiend. Pri pohľade na hroby niektorých z nich však fanúšikovia zostali zaskočení...

Celé Slovensko im ležalo pri nohách. Potlesk však doznel a prišli chvíle po kariére. Niektorí slovenskí športovci ich zvládli, iní skončili na samom dne…
1.11. 2019 10:15

Osudy slovenských športovcov: Tréneri aj politici, ale aj dlhy, život na ulici a samovražda

Celé Slovensko im ležalo pri nohách. Potlesk však doznel a prišli chvíle po kariére. Niektorí športovci ich zvládli, iní skončili na samom dne. Osudy slovenských športovcov ponúkajú skutočne pestrú paletu príbehov: z niektorých sú učitelia, podnikatelia, tréneri či politici, to sú tie lepšie prípady. V horších prišli dlhy, alkohol, život na ulici aj samovražda.

To nevyšlo! Slávne športovkyne hviezdia na ihriskách či kurtoch, no mimo nich sa im často stane nehoda, ktorá ukáže to, čo malo zostať pod šatami.
31.10. 2019 6:30

Módne faux pas hviezdnych športovkýň: Celému svetu na verejnosti odhalili, čo nemali!

To nevyšlo! Slávne športovkyne hviezdia na ihriskách či kurtoch, no mimo nich sa im často stane nehoda, ktorá ukáže to, čo malo zostať pod šatami. Pozorní paparazzi fotografi totiž striehnu na každom kroku a výsledkom sú poriadne módne faux pas. Obeťami sú slovenské tenistky Dominika Cibulková či Daniela Hantuchová, nehodu so šatami mala aj Serena Williamsová a korunu všetkému nasadila lyžiarka Lindsey Vonnová, ktorá nechtiac odhalila vyholený rozkrok.

V slávnom pánskom magazíne Playboy neskončili len modelky, ale aj športovkyne. Nahé hviezdy pred fotoaparátom ukázali úplne všetko. Pozrite sa v GALÉRII, ktoré dračice odhalili nielen prsia, ale aj kompletne nahé rozkroky!
25.10. 2019 15:40

Slávne športovkyne, ktoré sa vyzliekli pre Playboy: Takto ich na ihriskách a kurtoch neuvidíte!

V slávnom pánskom magazíne Playboy neskončili len modelky, ale aj športovkyne. Nahé hviezdy pred fotoaparátom ukázali úplne všetko. Sexi krásky odhodili lopty, rakety, športové úbory a dokonca aj podprsenku s nohavičkami a pred fotoaparátom ukázali nielen prsia, ale aj pohľad na obnažené rozkroky. V takýchto pózach ich veru na ihriskách či kurtoch veru neuvidíte!

Také niečo v Monaku nenájde. Manželka Petra Sagana Katarína prekvapila všetkých Slovákov.
24.10. 2019 4:30

Nečakaný návrat na Slovensko: Pozrite, kam odišla Saganova žena Katka z Monaka

Také niečo v Monaku nenájde. Manželka Petra Sagana Katarína prekvapila všetkých Slovákov. Zo zahraničia sa vrátila naspäť na Slovensko. Nechváli sa však zábermi z penziónu svojich rodičov v Dolnom Kubíne, ale z miesta, na ktorom sme ju ešte nevideli.

A prečo nie? To si povedali slovenské športovkyne, ktoré sa postavili pred objektív fotografa bez odevu alebo ukázali takmer všetko. Poslednou z nich je vodná slalomárka Soňa Stanovská, ktorá nafotila pikantné snímky pre pánsky magazín. Kto všetko sa k takému niečomu podujal pred ňou?
16.10. 2019 0:00

FOTO Slávne Slovenky stratili zábrany: Odvážne snímky našich hviezd, ktoré išli do naha!

A prečo nie? To si povedali slovenské športovkyne, ktoré sa postavili pred objektív fotografa bez odevu alebo ukázali takmer všetko. Poslednou z nich je vodná slalomárka Soňa Stanovská, ktorá nafotila pikantné snímky pre pánsky magazín. Kto všetko sa k takému niečomu podujal pred ňou?

Chceli potešiť svojich partnerov, kruto na to doplatili. Slávnych športovcov a športovkyne mohlo aj poraziť. Hackeri im totiž vykradli mobily a našli v nich zábery ako z filmov pre dospelých.
9.10. 2019 15:15

Športové hviezdy obeťou hackerov: Nahé FOTO ukradli z mobilov Vonnovej, Woodsovi a ďalším

Chceli potešiť svojich partnerov, kruto na to doplatili. Slávnych športovcov a športovkyne mohlo aj poraziť. Hackeri im totiž vykradli mobily a našli v nich zábery ako z filmov pre dospelých. Nejde pri tom o žiadne béčkové mená: v šoku zostali hviezdy tenisu, futbalu, bojových umení a obeťou hackerov sa stali aj Lindsey Vonnová s Tigerom Woodsom z čias, keď tvorili pár a posielali si kompletne nahé zábery.

Tenistky.
7.10. 2019 8:40

Tenistky sa po zápase vyzliekajú: Cibulková a Hantuchová ukázali všetko. Aha, čo skrýva Serena!

Keď nie sú na kurte, nehanbia sa odhodiť šaty a odhaliť svoje telá. Najsexi tenistky sveta nemajú problém so zábranami, čo často ukazujú pred fotoaparátmi. Vybrali sme najkrajšie tenistky s telami bohýň, ktoré neváhali a ukázali, aké poklady skrývajú pod šatami. Kompletne nahé sa nafotili Slovenky Dominika Cibulková a Daniela Hantuchová, ale aj Američanka Serena Williamsová, ktorá veru má čo ponúknuť. Ako bonus ruská tenisová bohyňa Anna Kurnikovová odhalila všetkým nahý rozkrok.

Športovci nezvyknú zapĺňať stránky novín a webov len gólmi a výkonmi na ihriskách, ale aj milostnými aférami a neverami. Zoznam športových neverníkov je poriadne bohatý a nájdeme v ňom aj slovenské hviezdy.
4.10. 2019 7:15

Športoví neverníci: Naši hokejisti, futbalista a hriešnicu zo Slovenska načapal vlastný muž!

Športovci nezvyknú zapĺňať stránky novín a webov len gólmi a výkonmi na ihriskách, ale aj milostnými aférami a neverami. Zoznam športových neverníkov je poriadne bohatý a nájdeme v ňom aj slovenské hviezdy.

Slováci ich takmer nonstop vidia v oblekoch či v slušných a reprezentatívnych šatách, naši politici však skrývajú druhú tvár.
2.10. 2019 14:15

Druhá tvár našich politikov: Z Fica a Danka pôjdete do kolien a Čaputová? Tomu neuveríte!

Slováci ich takmer nonstop vidia v oblekoch či v slušných a reprezentatívnych šatách, naši politici však skrývajú druhú tvár. Vie totiž o nej len málokto a viacerí z nás si v takýchto pózach slovenských politikov ani nevedia predstaviť a vznikajú tak poriadne bizarné zábery. O čo ide? Pozrite si druhú tvár Roberta Fica, Andreja Danka, Andreja Kisku, prezidentky Zuzany Čaputovej a mnohých ďalších.

Aj oni si odfúkli. Najlepšie lyžiarky sveta na čele s Petrou Vlhovou a Mikaelou Shiffrinovou už tvrdo zaberajú pred novou sezónou. Za sebou však majú leto, ktoré strávili aj v plavkách.
26.9. 2019 11:50

FOTO Poklady pod kombinézou! Lyžiarky na čele s Vlhovou prežili leto (aj) v plavkách!

Aj oni si odfúkli. Najlepšie lyžiarky sveta na čele s Petrou Vlhovou a Mikaelou Shiffrinovou už tvrdo zaberajú pred novou sezónou. Za sebou však majú leto, ktoré strávili aj v plavkách.