stadiony
9.6. 15:15

Štadióny EURO 2020: Supermoderné arény aj historické svätostánky

V piatok sa začínajú Majstrovstvá Európy vo futbale, ktoré tentokrát bude hostiť 11 štadiónov v 11 rôznych krajinách.

Germany Seefeld Training Camp Day 9
8.6. 16:04

Súpisky a nominácie tímov na EURO 2020 vo futbale

Nominácie 24 účastníkov EURO 2020 vo futbale:

TOP 10 najlepšie zarábajúcich športovcov roka: Najbohatšiemu stačilo osem minút
13.5. 11:15

TOP 10 najlepšie zarábajúcich športovcov roka: Najbohatšiemu stačilo osem minút

Desať najlepšie platných športovcov zarobilo dokopy 1,05 miliardy dolárov, čo je o 28% viac ako desiatka pred rokom. Za rekordom z roku 2018 zaostala len o 10 miliónov. Magazín Forbes zostavil rebríček najlepšie zarábajúcich športovcov za posledný rok. Opäť sa ukázalo, že výkony na ihrisku nemusia byť smerodajné.

20 najbohatších majiteľov športových klubov má dokopy 426 miliárd dolárov.
7.4. 12:03

TOP 20 najbohatších majiteľov športových tímov: Počas koronakrízy poriadne zbohatli

Dvadsať najbohatších majiteľov športových tímov ma dokopy majetok 426 miliárd dolárov, čo je o takmer 60% viac ako pred rokom.

Svet futbalu je ovládaný miliardármi.
26.2. 16:03

TOP 10 najbohatší majiteľov futbalových klubov: Niektoré mená šokujú

Svet futbalu je ovládaný miliardármi, ktorí si môžu dovoliť kúpiť najlepších hráčov.

KK21 Londýn - Tréner Frank Lampard z Chelsea Londýn sa teší po zápase 11. kola anglickej Premier League  FC Chelsea - Leeds United 5. decembra 2020 v Londýne. FOTO TASR/AP
Chelsea's head coach Frank Lampard celebrates as his team won the English Premier League soccer match between between Chelsea and Leeds United at Stamford Bridge in London, England, Saturday, Dec. 5, 2020. (Daniel Leal-Olivas/Pool via AP)
26.1. 11:31

Abramovič vyplatil trénerom odstupné 124 miliónov eur. Koľko dostane Frank Lampard?

Zlyhanie vo futbale sa neodpúšťa. Frank Lampard (42) nastúpil na lavičku Chelsea Londýn ako klubová ikona s minimálnymi trénerskými skúsenosťami. Dopadol rovnako ako osem trénerov pred ním, ktorý si museli baliť kufre predčasne. Rovnako ako oni aj on sa od ruského majiteľa Romana Abramoviča dočká tučného odstupného.

Z chudoby sa dostali až na samotný vrchol. Aj tí najbohatší športovci si prešli obrovskou chudobou a niektorí dokonca nemali ani na mlieko či chlieb. Pozrite si najväčších športových milionárov z chatrče.
4.11. 2020 11:00

FOTO Milionári z chatrče: TÍTO športovci vyrastali v chudobe, teraz sú obklopení MEGALUXUSOM!

Z chudoby sa dostali až na samotný vrchol. Aj tí najbohatší športovci si prešli obrovskou chudobou a niektorí dokonca nemali ani na mlieko či chlieb. Pozrite si najväčších športových milionárov z chatrče.

najväčšie futbalové hviezdy výrazne zlacneli.
14.10. 2020 16:05

TOP10 Ceny futbalových hviezd poklesli: Messi je o 40 miliónov lacnejší a čo ďalší?

Strata formy, zranenia a aj koronavírus. To všetko a omnoho ďalších faktorov sa podpísalo po to, že najväčšie futbalové hviezdy výrazne zlacneli. Vybrali sme desať najväčších.

Lionel Messi, Cristiano Ronaldo i Neymar patria medzi TOP 10 najlepšie zarábajúcich futbalistov.
15.9. 2020 12:03

TOP 10 najlepšie zarábajúcich futbalistov: Ostatní oproti Mesismu a Ronaldovi berú omrvinky

Lionel Messi, Cristiano Ronaldo i Neymar patria medzi TOP 10 najlepšie zarábajúcich futbalistov. Kto ich však dopĺňa v elitnej desiatke? Z niektorých mien budete prekvapení.

BRATISLAVA – Zarábajú milióny a náležite si ich užívajú. Reč je o slovenských športovcoch a ich luxusných sídlach nielen na Slovensku, ale najmä v zahraničí.
1.9. 2020 0:10

FOTO Takto bývajú najbohatší slovenskí športovci: Zámok, megavily aj daňové raje

BRATISLAVA – Zarábajú milióny a náležite si ich užívajú. Reč je o slovenských športovcoch a ich luxusných sídlach nielen na Slovensku, ale najmä v zahraničí.

Petra Vlhová vlastní soba.
14.7. 2020 15:03

FOTO Divoké zvery športovcov: Vémolov krokodíl, Vlhovej sob a krvilačné šelmy

Zo zarobených miliónov si môžu kúpiť čokoľvek. Majú nevšedné autá, nevšedné dojmy a aj nevšedných domácich miláčikov. Niektorí športovci musia byť výstrední aj v tomto smere. Aké zvieratá si dovolili chovať slávni športovci?

Na snímke bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková spoločne s manželom Michalom počas prechádzky ulicami Starého mesta so synom Jakubkom v kočíku.
7.7. 2020 0:01

EXKLUZÍVNE FOTO Cibulková sa ukázala na verejnosti so synčekom: Takto sa stará o Jakubka!

BRATISLAVA – Načapali sme ich na prechádzke. Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (31) si to s malým Jakubkom a manželom Michalom Navarom namierili na kontrolu k doktorke. Exkluzívne pre Šport24.sk odhalila, ako si zvyká na úlohu matky.

Tenistky sa po konci kariéry venujú rôznym profesiám. napríklad Kimiko Date Krummová je cukrárkou.
1.7. 2020 15:05

Nezvyčajné povolania tenistiek pokariére: Cukrárka, špiónka aj chirurgička

Nezostali pri športe. Mnoho profesionálnych tenistiek sa po kariére nevyberie cestou byť tenisovou trénerkou alebo funkcionárkou. Mnohé hľadajú uplatnenie v úplne odlišných sférach. Napríklad ako špiónka, cukrárka alebo chirurgička.

Tvárou najväčšej organizácie MMA UFC je Dana White, ale podiel v spoločnosti, ktorej hodnota sa odhaduje na 2,5 miliardy dolárov, je rozdelený do niekoľkých rúk.
24.6. 2020 16:01

UFC vygeneruje ročne stámiliónové zisky. Kto ju vlastní? Herci, tenistky a aj moderátori

Pred pár rokmi zainvestovali a dobre urobili. Tvárou najväčšej organizácie MMA UFC je Dana White, ale podiel v spoločnosti, ktorej hodnota sa odhaduje na 2,5 miliardy dolárov, je rozdelený do niekoľkých rúk.

Peter Dubovský s milovanou mamou Darinou.
23.6. 2020 10:04

Ubolená spoveď matky futbalovej legendy 20 rokov po jej smrti: Plačem za ním každý deň!

Presne pred 20 rokmi prišiel slovenský futbal o jednu zo svojich najväčších legiend. Peter Dubovský (†28), ktorý si ako jediný Slovák zahral v slávnom Reale Madrid, prišiel tragicky o život na dovolenke v Thajsku. Mama Darina dodnes plače, keď príde na jej milovaného syna reč.

Petra Vlhová, Boris Valábik a Dominika Cibulková patria k známym slovenským športovcom.
21.6. 2020 18:21

Aké majú vzdelanie naši špičkoví športovci: Čašníčka, kontrolór koľají i módny návrhár

Máj je rok čo rok pre tisíce študentov obdobím maturít. Tie tohtoročné ovplyvnila pandémia koronavírusu, a tak sa niektorí z nich dostali ku skúške dospelosti ako slepé kura k zrnu. A práve to by sa možno hodilo tým slovenským športovcom, ktorí sa pre kariéru k maturitám ani nedostali.