menu
Peter Sagan na tohtoročnej Tour de France.
Ostatné 10.2. 15:06

Nemá s kým ísť na pivo. Sagan sa posťažoval na zmeny v cyklistike

Nie je to to, čo bývalo. Pred pár týždňami Peter Sagan (33) oznámil koniec profesionálnej kariéry v cestnej cyklistike. Z jeho posledných rozhovorov je jasné, že ho súčasné pomery v cyklistike unavujú a sú mimo jeho životné krédo.

DOHA, QATAR - OCTOBER 16:  Mark Cavendish of Great Britain reacts on the podium after finishing second in the Elite Men's Road Race on day eight of the UCI Road World Championships on October 16, 2016 in Doha, Qatar.  (Photo by Bryn Lennon/Getty Images)
Ostatné 7.2. 16:31

Lupiči, ktorí okradli Cavendisha, dostali 15 a 12 rokov väzenia

Londýn - Britský súd odsúdil dvojicu lupičov, ktorá v novembri 2021 okradla cyklistu Marka Cavendisha a jeho manželku Petu, na 15 a 12 rokov väzenia.

Český reportér Ivan Mejtský s fanúšikmi baví internet
Ostatné 6.2. 16:04

VIDEO Takmer to nedokončil: Český reportér s fanúšikmi baví internet

Bolo to šialené. V holandskom Hoogerheide sa cez víkendy išli Majstrovstvá sveta v cyklokrose. V bitka dvoch favoritov sa nakoniec tešil Mathieu van der Poel pred Woutom van Aertom.

Valentin Ferron mal pri páde na pretekoch obrovské šťastie.
Video 3.2. 11:01

VIDEO Hororová nehoda so šťastným koncom: Saganov kolega ostal po páde visieť z mosta

Môže hovoriť o veľkom šťastí! Kolega nášho Petra Sagana zo zoskupenia Team TotalEnergies sa v 2. etape na pretekoch Etoile de Bessèges zaplietol do hromadného pádu, po ktorom ostal visieť z mosta. Ferron nebezpečnú situáciu napokon zvládol a z celej situácie vyviazol bez vážnejších problémov.

Rekonštrukčné práce na honosnom sídle v Žiline, ktoré si fenomenálny slovenský cyklista Peter Sagan (33) zaobstaral ešte v roku 2016, pomaly finišujú. Ako vyzerá luxusný komplex dnes? Pozrite sa v GALÉRII.
Cyklo 3.2. 6:00

FOTO Bude to pýcha Žiliny: AHA, aký hotelový komplex vybudoval Sagan na sklonku kariéry!

Rekonštrukčné práce na honosnom sídle v Žiline, ktoré si fenomenálny slovenský cyklista Peter Sagan (33) zaobstaral ešte v roku 2016, pomaly finišujú. Podľa informácii Šport24.sk má objekt pripomínajúci zámok slúžiť ako hotel, ktorého súčasťou budú aj kúpele, fitnes štúdio či múzeum trojnásobného majstra sveta.

FOTO Však by mohli ísť aj na Miss: V novom slovenskom cyklotíme sa zišli poriadne krásky. Pozrite si ich vo FOTOGALÉRII!
Ostatné 1.2. 11:10

FOTO Však by mohli ísť aj na Miss: V novom slovenskom cyklotíme sa zišli poriadne krásky

Malý krok pre svet, ale veľký skok pre Slovensko. Aj keď je okolo stále ticho, tak pod Tatrami budeme mať prvý ženský cyklistický tím pôsobiaci medzi profesionálkami. Vznikol popri novovytvorenej prokontinentálnej stajni RRK Group-Pierre Baguette Benzinol.

Na snimke slovensky reprezentant v cestnej cyklistike v kategorii U23, Erik Baska, ktory sa v estonskom Tartu stal majstrom Europy v tejto kategorii.
Ostatné 31.1. 14:36

Stihol to pred Saganom a tridsiatkou: Ďalší popredný slovenský cyklista končí kariéru

Bratislava - Slovenský cyklista Erik Baška ukončil vo veku 29 rokov svoju kariéru. V utorok o tom informovala televízia TA3. Majster Európy v kategórii do 23 rokov z roku 2015 pôsobil v uplynulej sezóne v Dukle Banská Bystrica, predtým počas šiestich rokov jazdil s Petrom Saganom vo World Tour.

Sagan siedmy v úvodnej etape pretekov Vuelta a San Juan.
Ostatné 30.1. 10:04

VIDEO Jakobsen dostal mobilom po hlave. Sagan opäť v TOP 10

San Juan - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil 8. miesto v záverečnej etape 39. ročníka pretekov Vuelta a San Juan.

Sagan
Cyklo 29.1. 12:58

Sagan predvádza v Argentíne skvelé výkony: V 6. etape opäť v top 10

BUENOS AIRES - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil 6. miesto v 6. etape 39. ročníka pretekov Vuelta a San Juan.

Nakoniec si Laura a Sagan pripili na jeho narodeniny aj koniec kariéry. Už sa viac usmievala.
Ostatné 29.1. 7:40

FOTO Sagan sa nezaprel: Po oznámení konca utešoval krásnu moderátorku

Slovenský cyklista Peter Sagan v deň svojich 33. narodenín oznámil, že rok 2023 bude jeho posledným vo World Tour a pretekaním v cestnej cyklistike. Medzi prvými, komu zdeľoval svoje rozhodnutie, bola športová moderátorka Laura Meseguerová.

Peter Sagan
Cyklo 28.1. 12:05

TOURMINATOR oznámil koniec: TOTO je FOTO prierez jeho kariéry, ktorá je plná úžasných momentov!

Len nedávno Peter Saga vydal vyhlásenie, že rok 2023 bude jeho posledným v profesionálnom pelotóne. Pripravili sme si pre vás prierez jeho úspešnou kariérou prostredníctvom fotografii.

Na snímke je slovenský cyklista Peter Sagan pred tréningom v meste Kodaň. S tímom Total Energie bude pretekať na 109. ročníku Tour de France.
Ostatné 28.1. 0:10

FOTO Šokujúci krok Sagana po oznámení konca: Bujará párty aj so súpermi

Typický Peter Sagan (33). Krátko po oznámení najväčšieho rozhodnutia v profesionálnej kariére netrúchlil, ale užil si to tak, ako by sme to od Tourminátora čakali – oslavou. Zabávali sa tímoví kolegovia aj súperi.

Začínal s platom, ktorý je v porovnaní so súčasnosťou doslova omrvinka. Dnes je z Petra Sagana milionár a užíva si poriadny luxus.
Ostatné 27.1. 14:01

Zarábal tisícku mesačne. Saganov luxus: Byt v Monaku, zámok na Slovensku a to nie je všetko!

Začínal s platom, ktorý je v porovnaní so súčasnosťou doslova omrvinka. Dnes je z Petra Sagana milionár a užíva si poriadny luxus.

Peter Sagan na tohtoročnej Tour de France.
Ostatné 27.1. 6:34

Šokujúca správa v deň narodenín: Peter Sagan končí profesionálnu kariéru

V deň svojich 33. narodenín vydal Peter Sagan vyhlásenie, že rok 2023 bude jeho posledným v profesionálnom pelotóne.

Spoločnosť reagovala vtipmi aj na rozchod s manželkou Katkou.
Ostatné 26.1. 11:40

FOTO Peter Sagan dnes oslavuje Kristove roky: Oslávte to s najlepšími vtipmi s ním!

Slovenský cyklista Peter Sagan vo štvrtok 26. januára oslavuje 33. narodeniny. Jeho život a kariéra je bezdnou studnicou udalostí, ktoré sa stali terčom mnohých vtipov.

Sagan je vzorom pre malú Argentínčanku so slovenskými koreňmi.
Video 25.1. 16:01

FOTO Na Sagana čakala v Argentíne verná fanúšička: Pozrite, ako za tri roky vyrástla!

BRATISLAVA - Čakala na neho stará známa! Peter Sagan (32) momentálne zarezáva v Argentíne na pretekoch Vuelta a San Juan, pričom po prílete do krajiny ho privítala verná fanúšička, s ktorou sa na tomto podujatí nestretol prvýkrát. Manuela, ktorá má slovenské korene, sa doslova od radosti hodila na nášho cyklistu.