Na sobotu iba tak ľahko nezabudne! Slovenský olympionik Pavol Hochschorner spojil dve výnimočné udalosti do jedného dňa. Okrem toho, že si za manželku zobral svoju dlhoročnú lásku, v deň svadby oslávil aj okrúhlu štyridsiatku. "Plánovali sme to asi rok dopredu, keďže sa mi blížila pomaly štyridsiatka. Povedali sme si, že prečo nespojiť dve oslavy do jedného dňa," povedal pre Šport24.sk čerstvý štyridsiatnik a ženích Pavol Hochschorner.

Na svadbe nechýbal ani jeho brat Peter, ktorý je zatiaľ stále slobodný a keďže je Pavlove dvojča, štyridsiatku oslavoval aj on. "K štyridsiatke si pre nás oboch želám najmä zdravie, aby sme mohli ešte pokračovať v pádlovaní a vyjazdili ešte nejakú medailu," vyslovil želanie Peter Hochschorner.

FOTO zo svadby Pavla Hochschornera nájdete TU!

Miesto, na ktorom si obaja zaľúbenci povedali svoje áno, je magické najmä pre Pavla. Sobáš a hostina sa totiž konali v areáli Divokej vody v Čunove. "Obaja sme z Čunova a v hoteli, ktorý sa tu nachádza, nám vyšli v ústrety. Už keď sme sa vrátili zo zlatej olympiády v Pekingu, tak nám sľúbili, že nám tu urobia svadbu," prezradil Pavol.

Dvojica už spoločne vychováva syna Paľka, ktorý bude mať v januári tri roky. "Veľa sa toho nezmení. U mňa priezvisko a doklady," povedala odľahčene nevesta Majka. "Pre mňa je najväčšia novinka obrúčka. S tou nebudem môcť jazdiť na vode, budem si ju musieť odkladať," uzavrel s úsmevom Pavol Hochschorner.