„S radosťou by sme Vám chceli oznámiť, že dnes napoludnie sa nám v ružinovskej nemocnici narodila dcérka Lívia. Janka aj dcéra sú v poriadku,“ prezradil nám priateľ Dukátovej Robert a dodal: „Malá mala po narodení 46 centimetrov a 3,18 kilogramov.“

Vodná slalomárka Dukatová si dáva pauzu od pretekania: Pozrite, ako s partnerom vyberá detský kočík

Ešte ráno pár zavesil na sociálne siete fotografiu pri postieľke s tehtným bruškom olympioničky. „Ahoj dieťa, sme pripravení,“ okomentovala ju kajakárka v 39. týždni tehotenstva. Možno ani sami netušili, že dieťa sa už pýta na svet a „čoskoro“ bude ešte skôr, ako si mysleli.

Oboch rodičov do poslednej chvíle držalo v napätí pohlavie dieťatka. „Chceme si užiť to prekvapenie až sa narodí. Bude to pre nás krajšie ako len informácia lekára od monitoru. Máme síce určitý problém s výberom farieb, ale to sú také milé povinnosti,“ prezradila pred mesiacom Jana, ktorá si nedala pokoj od športu ani počas tehotenstva.

ŠOKUJÚCE priznanie slovenskej olympioničky: Tehotná s o 12 rokov starším trénerom

Chodila do posilňovne, prevážala sa v kajaku po Dunaji a nepohodlný beh s tehotenským bruškom vymenil za bežky. „Na posledné dva mesiace tehotenstva som plánovala už len oddych,“ vysvetlila. Zatiaľ nie je známe, kedy presne sa vráti do súťažnej lode. „Nechceme nič uponáhľať aj keď samozrejme rada by som mala prestávku čo najkratšiu,“ uzavrela štvrtá z olympiády v Riu.

FOTO šťastných rodičov s bábätkom si môžete pozrieť TU!

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Tieto celebrity sa skrývali na Roland Garros: Zostarnutý herec ako bezdomovec, jeho vnučka všetkým vyrazila dych a dotrepali sa aj slovenskí papaláši!

FOTO Weiss šokoval všetkých rovno v centre Bratislavy: Vlado, preboha, čo si si to obliekol?!

FOTO Prasklo veľké tajomstvo Ovečkinovej manželky: Pozrite sa, čo ukázala po víťaznom finále!