„Chcem povedať hlavne to, že sme s Karlosom dobrí kamaráti. Spolupracovali sme spolu v Oktagone. On bol trénerom českého tímu a ja slovenského,“ povedal Végh exkluzívne pre Šport24.

VIDEO Bojovník MMA Attila Végh o sexe pred zápasom: Pozrite, čo stvára bez priateľky!

Český MMA zápasník Karlos Vemola, ktorý ako jediný z Čiech a Slovenska pôsobil v najprestížnejšej organizácii UFC sa rozhodol vyzvať nášho bojovníka na vzájomný zápas. Na Véghovo vyjadrenie netrpezlivo čakal nie len Vemola, ktorý je šampiónom organizácie XFN, ale aj množstvo fanúšikov. „Pumukli“ však mlčal. Až doteraz. „Pre mňa to bolo aj také blbé. Pretože ľudia ma stále bombardovali, že kedy sa vyjadrím k jeho výzve na zápas. Zatiaľ sa k tomu vyjadrím len v krátkosti. Karlos je zápasník v organizácii XFN a ja v Okatagone. Sú to teda dve rozličné organizácie, čiže preto nie je možné, aby sme spolu zápasili,“ odhalil dôvody, prečo zápas nie je možný.

Zápasník MMA Attila Végh bol ONLINE: Aj raper Rytmus ma poslúcha!

Végh, ktorý ako jediný Slovák dokázal získať opasok v prestížnej oraganizácii Bellator tiež prizvukoval, že sa k tejto situácii vyjadrí rozsiahlejšie. Nevylúčil ani, že zvolá tlačovú konferenciu.