EXKLUZÍVNE Thaiboxer Vladimír ‚Drakula’ Moravčík: Bojové športy sú menej rizikové ako futbal!

Na takúto možnosť čakali celú kariéru, no vyhrať mohol len jeden. V hlavnom zápase najprestížnejšej československej MMA organizácie sa stretli dvaja veľkí rivali. Pred vypredanou halou sa z veľkého víťazstva tešil slovenský bojovník Ľudovít Klein. V 4. kole zápas predčasne ukončil lekár. „S rozhodnutím lekára o predčasnom ukončení zápasu som veľmi spokojný. Pretože krvi, ktorá sa liala z Kuznikovej hlavy, tak jej bolo naozaj priveľa. Už mi to bolo naozaj nepríjemné. Mal som ju v ušiach, ústach, v očiach, proste všade. Čakal som len, kedy to doktor ukončí. Som v podstate rád, že to ukončil tak skoro, pretože sa predišlo možno horšiemu zraneniu,“ prezradil Klein po zápase pre portál Šport24.sk.

FOTO tvrdého zápasu si pozrite vo FOTOGALÉRII TU!

Náš zápasník vo väčšine zápasu dominoval. Po presne trafenom lakti do súperovej hlavy sa celý zápas nadobro vyvíjal v prospech slovenského zápasníka. Kuznika zaliala krv a tú nie a nie zastaviť. „Lajoš“ sa však podľa vlastných slov cítil počas celého zápasu silnejším mužom. „Cítil som sa veľmi dobre. V podstate v každom kole som cítil, že som na tom lepšie ako súper. Taktiež, že som vo vedení. Bol som skvele pripravený a aj preto som dokázal vyhrať. Bol to vôbec môj prvý zápas, ktorý sa dostal až do štvrtého kola a som nadšený, že som pripravený aj na takéto dlhé zápasy,“ hodnotí zverenec legendárneho slovenského MMA zápasníka Attilu Végha a Ilju Skondriča.

VIDEO Bojovník MMA Attila Végh o sexe pred zápasom: Pozrite, čo stvára bez priateľky!

Klein dosiahol už svoje jedenáste víťazstvo. V profesionálnom ringu ma skóre 11:2. Triumf nad českým súperom hodnotí asi ako najcennejší skalp. Možno aj preto, že sa s Matějom Kuznikom nestále provokovali na sociálnych sieťach. K slovnej prestrelke prišlo aj na predzápasovom vážení. „Toto víťazstvo je pre mňa mimoriadne cenné. Ľudia o tom veľa rozprávali, aj sme sa so súperom poriadne hecovali, takže je to pre mňa dôležitá výhra aj preto, aby som si s prepáčením nenasral na hlavu. Som spokojný, že to takto dopadlo,“ pokračoval v skvelej nálade.

FOTO Svetoznáme krásky ide roztrhať: Ich holé prsia a odhalené rozkroky obdivuje celý svet

Tribúnami niekoľkokrát ohlušujúco znelo „Lájoš! Lájoš“ Náš borec si miestami musel pripradať, že sa zápas koná doma na Slovensku. Podporiť ho dokonca prišla vzácna návšteva. „Som veľmi milo prekvapený, že ma prišlo toľko ľudí podporiť. Atmosféra bola skvelá. Podporovali ma Slováci, ale aj ľudia z Čiech, čo ma veľmi prekvapilo. Krásnym momentom tiež pre mňa bolo, že prvýkrát v mojej MMA kariére sa na mňa bol pozrieť otec. Ten sa od šťastia rozplakal,“ dodal na záver šťastný víťaz Oktagon MMA 5.

Sexi slovenskú cyklistku rieši (takmer) celý svet: Nahé FOTO, ktoré ste ešte nevideli!