Unikátny súboj, ktorý vypredal pražskú O2 arénu za niekoľko hodín sa uskutoční 27. decembra. Vo štvrtok prebehol verejný tréning hlavných aktérov, ktorí budú súčasťou akcie XFN 15. Všetkých prítomných zaujímalo stretnutie práve Rytmusa a Marpa. Tento súboj bude hlavným ťahákom bojovej noci. Keď sa obaja k sebe priblížili tvárou v tvár, bolo veru veselo. Ešte si ani nevymenili pohľady a fanúšikovia už kričali. „Nesmieš žmurkať!“ robili si srandu z Marpa.

Hviezda slovenskej rapovej scény sa nenechala zahanbiť zažartoval tiež. Chvíľu boli obaja borci vážni a vymenili si prísne pohľady. Potom však Rytmus zohral scénku, ako by ho český súper zmrazil pohľadom. Vtipnú situáciu zakončil tým, že ako skamenený padal dozadu k zemi.

Obaja boxeri, ktorých čaká vzájomný zápas po Vianociach v motropole Česka sa už nevedia dočkať. Neberú to však vôbec dramaticky. Nemám z toho žiadny pocit. Pre mňa je jednoducho boj a na ten cirkus okolo príliš nie som,“ prezradil na verejnom tréningu Marpo.

Podobne to vníma aj Rytmus. Nejako si to ani neuvedomujem. Je to proste ďalšia veľká udalosť. Napríklad, keď vidím na ten zápas nejaký plagát, vnímam to, ako by som mal pred sebou ďalší koncert,“ vysvetľuje Vrbovský. Uvedomuje si však, že musel urobiť veľa, aby bol pripravený na svoj prvý boxerský zápas v živote. „Považujem tento rok za športový. Jednoznačne som sa tento rok najviac športovo vyhecovali aj som si siahol na hranice svojich možností. Ale tak som to proste chcel, nikto ma nenútil. Takže si to užívam, dodal najslávnejší slovenských raper.

Mohlo by vás zaujímať

VIDEO Chuligáni Eintrachtu Frankfurt vo veľkom vystrájali v Ríme: Utekala pred nimi aj polícia

Obranca Starosta sa po operácii dáva dokopy a avizuje: Starý drak sa vracia!

Bláznivý Saganov fanúšik, ktorý chcel spáchať samovraždu, prežíva ťažké chvíle: Peťo, pozri, čo na teba vytiahol!

Slovan sa vracia na Tehelné pole: V najbližších dňoch spustí predaj permanentiek