Verejnosť ho pozná ako skvelého zápasníka. Tvrdého chlapíka, ktorý budí rešpekt. Z jeho proporcií ide doslova strach. Sám seba však vníma úplne inak a prizvukuje, že ten, kto ho pozná, vie, že by neublíži ani muche. „Ide práve o to, že ľudia, ktorí ma nepoznajú, majú na mňa určite názor, že som drsný, alebo dokonca nejaký magor. Môžu si hovoriť, veď má opuchnuté uši ako karfioly, tak to bude nejaký blázon. Ale keď ma človek spozná, alebo sa so mnou rozpráva dve minúty, tak hneď zistí, že som neškodný, čo je aj pravda,“ hodnotí s úsmevom pre denník Šport24.sk Végh.

Manželka Attilu Végha Natália a jej sexi krivky.
Manželka Attilu Végha Natália a jej sexi krivky.
Zdroj: instagram Natália Végh

Ani skutočnosti, že je najúspešnejší slovenský MMA zápasník a ako jediný bojovník spod Tatir sa môže pýšiť titulom z organizácie MMA Bellator, ktorá je druhá najprestížnejšia na svete, z neho nespravili namysleného človeka. „Som normálny, pokorný chalan, taký istý ako pred 15-timi rokmi. Kto ma pozná, tak to vie. Je pravda, že je ma veľmi ťažké nahnevať. Ale šport, ktorý robím je drsný. Veľa ľudí si myslí, že na MMA chodia blázni, primitívi, ale pre mňa je to robota a zmýšľam úplne inak. Práve preto trénujem, aby som ľuďom ukázal prácu z tréningov a prečo to vlastne robím. Som frajer tam, kde musím byť frajer,“ povedal rodák z Gabčíkova presvedčivo.

Attila Véh patrí medzi ikony slovenského MMA.
Attila Véh patrí medzi ikony slovenského MMA.
Zdroj: TASR

„Pumukli“ by bol veľmi rád, keby sa ľudia dozvedali o MMA, ktorý je športom v zmiešaných bojových umeniach čo najviac. Taktiež aby si uvedomili, že ho nerobia bojovníci s prázdnymi hlavami. Végh šokoval keď prezradil, že on sám sa mimo klietky nikdy nepobil. „Priznám sa, že som sa nikdy nebil na ulici, nikdy som nemal pästný konflikt v osobnom živote. Aj to veľmi odsudzujem, pretože kto chce byť frajer na ulici, na diskotéke, tak nech sa zavrie v klietke a tam nech ukáže aký je frajer. Vedia to aj moji chlapci, ktorých trénujem. Keď počujem, že sa jeden z nich bil, tak ich hneď vylúčim z tréningu, lebo to je šport, ktorý treba brať ako robotu,“ zdôveril sa bojovník, ktorý tiež získal Európsky titul v asociácii World Free Fight.

Zaujímavosťou pred súbojom Végha s Čechom Karlosom Vémolom je, že partnerky oboch bojovníkov sú momentálne tehotné.
Zaujímavosťou pred súbojom Végha s Čechom Karlosom Vémolom je, že partnerky oboch bojovníkov sú momentálne tehotné.
Zdroj: instagram Natália Végh

 

Vždy usmiatý rodák z Gabčíkova nám tiež zdôveril, že ho tento rok čaká dôležitá životná udalosť. V auguste si zoberie za ženu svoju sexi priateľku Natáliu. Ako však dokázal byť bez svojej lásky pred dôležitými zápasmi, ktoré mal v zahraničí? „Priateľku veľakrát pred zápasmi obmedzujem hlavne kvôli tomu, že nie sme spolu. Zápasím stále inde a väčšinou som na tom mieste zápasu, napríklad v Rusku, alebo v Poľsku týždeň. Takže nie sme vôbec spolu. Priznám sa ale, že to nie je až taký problém, pretože toľko testosterónu ešte mám, aby som sa vedel sám uspokojiť,“ zakončil Attila Végh s potmehúckym úsmevom.

Zápas storočia Oktagon 15 - Karlos Vémola vs Attila Végh
Karlos Vémola
 • Vek: 34
 • Národnosť: česká
 • Výška: 188 cm
 • Váha: 93 kg
 • Prezývka: Terminátor
 • Bitky: 27 výhier, 5 prehier
Attila Végh
 • Vek: 34
 • Národnosť: slovenská
 • Výška: 188 cm
 • Váha: 94 kg
 • Prezývka: Pumukli
 • Bitky: 32 výhier, 9 prehier

Začiatok Oktagon 15 dnes o 18.00 h. Predpkladaný štart duelu Végh vs Vémola 23:00 h. Online prenos na ww.šport24.sk