TU si pozrite najlepšie a najbláznivešie a najluxusnejšie outfity športovcov na VIANOCE

Na Vianoce mali všetko doslova tip-top. Honosne vyzdobené domácnosti, krásne vianočné stromčeky, či plné stoly dobrôt od výmyslu sveta. Najmä však boli pokope s rodinami, vyžarovala z nich veľká láska a pokoj.

 

Reč je o hviezdnych športovcoch z celého sveta. My sme sa však rozhodli zamerať aj na ich vianočné outfity. Posvietili sme si na to, či dodržali tradície, tak, ako ich poznáme my na Slovensku. Drvivá väčšina sa ich držala, no niektorí prekvapili aj v negatívnom svetle.

Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková ukázala okrem tehotenského bruška aj svojich najbližších, ktorí s ňou trávili Vianoce. Futbalista Lobotka sa dokonale zladil so svojou milovanou Danielou, s ktorou čakajú bábätko. Lyžiarka Vlhová prvýkrát nesviatkovala doma a s priateľom Michalom si „hrkútajú“ v talianskych Alpách.

Krásne zladení boli aj Lindsey Vonnová a PK Subban. Legendárna americká lyžiarka navyše šokovala, keď hviezdneho hokejistu požiadala o ruku.
Krásne zladení boli aj Lindsey Vonnová a PK Subban. Legendárna americká lyžiarka navyše šokovala, keď hviezdneho hokejistu požiadala o ruku.
Zdroj: Instagram

Slovenskí športovci pôsobili veľmi elegantne a príjemne, to sa však nedá povedať o zahraničných športových hviezdach. Azda najbláznivejší outfit predviedol americký basketbalista Stephen Curry, ktorý na Štedrý deň pobehoval v smiešnom kostýme Gryncha. Pobavila aj kanadská tenistka Genie Bouchardová, z ktorej sa stal škriatok.

Viac bláznivých outfitov nájdete v našej galérii