Obaja už spolu dvakrát zápasili a obaja raz vyhrali. Po poslednom súboji však Američan pripravil Attilu o pás šampióna a ten skončil dokonca v organizácii Bellator. Ako sa na budúci zápas pozerá hviezda z Ameriky? ,,Neletím cez pol planéty len tak pre zápas na body. Letím na knockout a ten Attilovi tiež venujem. Toto nie je ani tanečná súťaž a ani Instagram. Toto je reálny život a reálny knockout," odkázal z Californie Emanuel Newton.
 
 Teraz tak dorazí Američan Emanuel Newton na Slovensko, aby spoločne s Attilou zavŕšili trilógiu: ,,Áno, je to tak. Bol to môj vysnívaný zápas. On bol svetovým šampiónom v Amerike, ja tiež... Čo sa presne stalo a ako to vtedy bolo s mojou prehrou poviem podrobne na akcii Noc s legendou, ktorá sa konečne predstaví v Trnave, kde som doma... Pozývam všetkých mojich fanúšikov a Trnavákov, aby za mnou dorazili 27. mája do kina Hviezda. Uvidí tam aj exkluzívne druhé pokračovanie môjho filmu ako prvé, užijeme si skvelú show a bude tiež mete and greet", odtajnil Végh svoje plány.
 
Noc s legendou sa koná skutočne 27.5. 2022 v Trnave a nadviaže na Noc s legendou, ktorú si kedysi pod promotérom Petrom Větrovským odbili Mike Tyson, Tyson Fury, Jaromír Jágr alebo napríklad Rytmus.Vstupenky s už predávajú v sieti TicketPortal.