Hoci sa relácia Boris a Brambor sa na obrazovkách RTVS neobjavila už vyše roka, tak nie je vylúčené, že sa tak v dohľadnej dobe opäť stane. „Nie je žiadne tajomstvo, že sa veľa vecí pomenilo v politike a takisto aj v RTVS. Tá je závislá na podpore štátu. Plne rozumiem tomu, že si nové vedenie najskôr musí spraviť poriadok vo svojom vnútri a až potom začnú riešiť natáčanie relácií. Myslím si, že nielen náš projekt nateraz pozastavili, ale je ich viac,“ pokračoval Valábik.
 
Ten je pozitívny a verí, že sa čoskoro začne opäť natáčať. „Mám indície priamo od kompetentných, že záujem o našu reláciu je a že ju budeme natáčať ďalej. Sú to čerstvé informácie. Kedy to ale bude, tak to zatiaľ neviem. O to viac som bol prekvapený, že sa v Novom Čase písalo, že sme s Majom skončili,“ nechal sa počuť.
 
O možnej obnove relácie uvažuje aj samotná televízia. „RTVS uvažuje pokračovať v natáčaní nových premiérových epizód relácie Boris a Brambor, v súčasnej situácii však hľadá vhodné riešenie na finančné pokrytie ďalšej výroby. RTVS má záujem aj naďalej pokračovať v spolupráci s Mariánom Gáboríkom a Borisom Valábikom ako hokejovými expertmi, najmä pri vysielaní športových podujatí, ako sú napríklad MS v ľadovom hokeji 2023,“ povedal pre Šport24.sk hovorca RTVS Filip Púchovský.