Naši bývalí hokejisti získali na obrazovkách RTVS v roku 2020 priestor v šou Boris a Brambor, kde sa zhostili úlohy moderátorov. Diváci ju mali radi a s obľubou ju sledovali. Po úspešnom štarte sa však neobjavila táto relácia na obrazovkách verejnoprávnej televízie už takmer rok. Denník Nový Čas priniesol informácie, že Gáborík s Valábikom kývli na účinkovanie v tanečnej šou televízie Markíza vzhľadom na to, že sa v dohľadnej dobe nebudú natáčať nové časti ich šou.

Zároveň uviedli, že spomínaní páni údajne nadobro končia v RTVS. „Vôbec neviem, odkiaľ tento plátok dostal takéto informácie. Ak mám byť úprimný, tak veľa vecí, ktoré si tam prečítam, tak sú nepravdivé, alebo sú to polopravdy. Posielali sme si to aj s Majom Gáboríkom a smiali sme sa. Naozaj by ma zaujímalo, že odkiaľ takéto informácie niekedy dotyční redaktori zoberú. Je to čisté klamstvo a zostal som z toho veľmi prekvapený,“ prezradil nahnevane pre Šport24.sk Boris Valábik.
 
Bývalý hokejový obranca tak vyvrátil špekulácie, že odchádza z RTVS aj ako hokejový expert. „Táto ponuka od Markízy na účinkovanie v Let’s Dance mi prišla ako veľká výzva. Sám neviem, čo mám od toho očakávať a ak mám pravdu povedať, mám z nej tak trochu aj strach. Uvidíme, ako si aj s Majom povedieme. Zároveň, rozhodne sa nechytám končiť kvôli tomu v RTVS a naďalej budem spolukomentovať hokejové zápasy, či zápasy na MS,“ uviedolpre náš portál Valábik.

Bude pokračovať relácia Boris a Bambor? Na ďalšej strane viac