POZRITE SI ZÁBERY z romantických zásnub Kováčika a missky

Kováčik poňal zásnuby so svojou životnou láskou, s ktorou tvoria oficiálne pár vyše dvoch rokov vo veľkom štýle. Koncom júna sa spoločne rozhodli vycestovať do Chorvátska za teplom k moru.  Neďaleko Zadaru je malý ostrov Iži, na ktorom vlastní šéf slovenského futbalu vilu.

Práve tam Kováčik požiadal sexi čiernovlásku z nenazdajky o ruku. Prezident SFZ si kľakol, Petríková povedala áno a tak jej na prst navliekol zásnubný prsteň. Natália sa krátko na to s radostnou správou podelila so všetkými na Instagrame. Prsteň, ktorý jej známy slovenský podnikateľ zadovážil jej musel vyčariť úsmev na tvári. 

Snažili sme sa dopátrať k cene, ktorú musel Ján Kováčik vysoliť za tento kúsok. Oslovili sme najpovolanejšiu osobu, ktorá sa šperkom venuje prakticky celý život. Poradiť si s tým však nevedela ani ona. „Je veľmi ťažké povedať presnú sumu prsteňa. Musela by som ho vidieť osobne a pozrieť sa na neho pod lupou. Musela by som si pozrieť čistotu, jas a mnoho iných vlastností, ktoré rozhodujú o cene. Tipujem však, že ide o 5 karátový diamant. Cena sa môže skutočne pohybovať v rozmedzí niekoľko tisíc eur. Netrúfam si to odhadnúť, pretože ho fyzciky nemám pred sebou,“ zdôraznila pre náš portál odborníčka na luxusné šperky. I keď sme sa nedopátrali k presnej cene prsteňa, jedno je isté. Kováčik sa ukázal, že v ňom drieme veľký romantik. 

POZRITE SI ZÁBERY z romantických zásnub Kováčika a missky

Svadba v Kaštieli v Čereňanoch

Iba niekoľko týždňov po zásnubách sa uskutočnila svadba. Obrad a hostina sa konala minulú sobotu v prekrásnom prostredí kaštieľa Čereňany. Šéf slovenského futbalového zväzu sa inšpiroval možno práve kapitánom našej reprezentácie Marekom Hamšíkom, ktorý tam mal tiež svadbu. Kováčik ju však na rozdiel od našej futbalovej hviezdy poňal o niečo skromnejšie.