Saganovi svokrovci tajomstvom zahalenú situáciu okolo prominentného páru zatiaľ nechcú veľmi komentovať ani hodnotiť. Svoje k tomu povedia až potom, keď sa k všetkému vyjadrí ich dcéra, ktorá sa momentálne nachádza aj so synom Marlonom v Monaku.

EXKLUZÍVNE FOTO Sagana po prevalení jeho rozchodu s manželkou: Prvá reakcia Petra!

„Najprv sa v tom musíme sami zorientovať. Nevieme, čo sa medzi nimi stalo,“ povedal na úvod Pavol Smolka. Spoločne s manželkou Ivetou tvrdia, že sa nikdy nestarali do vzťahu ich dcéry s Petrom. Bolo to vraj ich výslovné prianie a toho sa chcú striktne držať aj v týchto dňoch. „Ozaj sa vám k tomu ťažko vyjadríme, keď ešte stále nič nevieme. A myslím si, že až do skončenia Tour sa k tomu ani nikto nebude vyjadrovať. Berte to ako status, s ktorým teraz nič neurobíme,“ zahmlieval naďalej Pavol Smolka. 

Katku odprevadil k oltáru počas svadby jej otec Pavol. Petra Sagana zas mama.
Katku odprevadil k oltáru počas svadby jej otec Pavol. Petra Sagana zas mama.
Zdroj: Michal Smrčok

Na otázku, či by mohol byť za rozpadom vzťahu niekto tretí, pani Smolková iba záporne zakrútila hlavou. „To nie. Ale v tomto prípade to neprišlo ako blesk z jasného neba. Ak ste dlhšie sledovali vývoj medzi nimi, bolo jasné, že to tam už dlhšie nie je v poriadku,“ naznačila aspoň niečo pani Smolková. O tom, že rodinné vzťahy v poslednom čase naozaj ochladli, svedčí aj fakt, že svokrovci videli naposledy Petra Sagana na Vianoce. 

Príbeh Petra a Kataríny Saganovcov so smutným koncom si môžete pozrieť TU!

Mohlo by vás zaujímať:

Rozchod Sagana rozdelil Slovensko: Fanúšikovia mu za to poriadne nakladajú!

Príbeh stroskotanej lásky Saganovcov vo FOTO: Od náhody až po šokujúci koniec v tom najlepšom!

EXKLUZÍVNE Saganov rozchod s manželkou šokoval cyklistický svet: Môže za to táto žena?