Mladá kráska priťahuje na preteky v plávaní čoraz väčšie publikum a získava si stále viac a viac priaznivcov. Teší ju, že na, nie príliš populárny šport začali v poslednej dobe chodiť ľudia vo väčších počtoch. Myslím si, že teraz sa to podarilo plávanie viac spopularizovať a je väčší záujem aj zo strany médií, čo je super, že sa to dostáva viac do povedomia ľudí. Napríklad za pár rokov bude plávanie zase úplne inde,“ povedala pre iSport.cz česká reprezentantka.

Rodáčka z Prahy si však nepripúšťa, že by ľudia začali viac chodiť na preteky v plávaní preto, že obdivujú sexi telá plavkýň. Svojim vyjadrením doslova pobavila. Pár ľudí si zo mňa robilo srandu, že nechápu, prečo na to ľudia pozerajú, že veď smevšetky v rovnakých plavkách a nie je nič vidieť. Hlavne dievčatá väčšinou vyzerajú trošku ako chlapi. Majú veľké ramená a veľa svalov,“ smiala sa Seemanová.

Kráska sa prekvapujúco nepovažuje za sexicu a prirovnáva sa skôr k chlapom.
Kráska sa prekvapujúco nepovažuje za sexicu a prirovnáva sa skôr k chlapom.
Zdroj: Instagram B.S.

19-ročná športovkyňa tiež prezradila aj niečo z temnej stránky profesionálneho plávania. Vrcholový šport jej zobral veľa osobného života. „Chcela by som s rodičmi tráviť viac času aj celkovo s rodinou a kamarátmi. Keď som teraz dokončila strednú školu, tak sa zapíjala maturita, chodilo sa na rôzne oslavy a ja sa vždy musela ospravedlniť, že niekam odlietam. V tomto smere ma to mrzí, ale hovorím si, že na to bude čas neskôr,“ dodala sexi plavkyňa.

Mohlo by vás zaujímať 

Takáto je pravda: Vieme, prečo nebude hrať futbalová repre s Chorvátskom na Tehelnom poli

VIDEO Legendárna Dukátová sa vrátila po materskej dovolenke medzi elitu: Lívia mi zmenila život

FOTO Najsexi hokejová brankárka sveta: Svojimi prsiami roztápa ľady

TOP 15 Zlých mužov a darebákov slovenského športu: Majú na rováši doping, problémy i zločiny!