Pozrite sa na sexi krivky nekompromisnej brazílskej zápasníčky

O Brazílii je všeobecne známe, že je nebezpečnou krajinou a ozbrojené prepady tam nie sú ničím výnimočným. Osobnú skúsenosť s tým má aj elitná zápasníčka UFC Vianaová. Šampiónku dvoch váhových kategórií v najprestížnejšej bojovej organizácii sa minulý týždeň snažil okradnúť ozbrojený zlodej. To však nemal robiť.

Brazílska MMA bojovníčka sa nielenže dokázala ubrániť, ale útočníka dobila takým spôsobom, že svoj úmysel oľutoval o niekoľko sekúnd. „Dala som mu dve rýchle rany a kop. Keď spadol na zem, tak som mu nasadila škrtenia rear-naked choke, posadila ho na miesto, kde sme predtým sedeli, a povedala, že počkáme na políciu,“ opísala nepríjemnú situáciu Vianaová.

Celú situáciu dokonca brala s úsmevom. Zabávala sa na tom, že ju násilník prosil, aby na neho zavolala políciu. „Asi sa bál, že ho zbijem ešte viac," smiala sa.

Zlodej, ktorý napadol hviezdnu bojovníčku UFC Polyanu Vianaovú dopadol po jej obrane veľmi zle.
Zlodej, ktorý napadol hviezdnu bojovníčku UFC Polyanu Vianaovú dopadol po jej obrane veľmi zle.
Zdroj: Instagram

Brazílčanka si týmto počinom vyslúžila obrovskú popularitu. O niekoľko dní po incidente sa jej fanúšikovia na sociálnej sieti Instagram zvýšil na dvojnásobok. V súčasnosti má vyše 415-tisíc sledovateľov. Tí sa veru majú na čo pozerať.

Okrem toho, že je Vianaová hviezdnou MMA zápasníčkou a k zemi bez problémov zloží aj silných chlapov, tak je aj poriadne sexi. Polyana sa totiž rada chváli svoju krásnu tvárou a pevne vyšportovaným telom. Nezdieľa len fotky v plavkách, ale dokonca sa pochválila aj snímkou ​​s len ľahko zahaleným poprsím.

Mohlo by vás zaujímať 

VIDEO Slzy v očiach, pohľad do neba: Z víťaznej hymny v podaní Vlhovej budete mať zimomriavky!

ROZHOVOR s fenomenálnou Petrou Vlhovou, ktorá sa vzoprela chorobe: Stačilo málo, a mohlo sa stať TOTO!

FOTO Neuveriteľné Vlhovej víťazstvo malo šialenú bodku: Pozrite, čo vyvádzala Slovenka v cieli!

FOTO Škandalózna dohra víťazstva Vlhovej! Čo sa stalo v cieli, nemá obdobu: Slzy a plač!