Sexi hviezda UFC zbila do krvi zlodeja: Nebojí sa nahoty a jej šteklivé zábery vás dostanú

BRATISLAVA – Krásna brazílska bojovníčka Polyana Vianaová (27) sa len tak niečoho nezľakne. Hviezdu najprestížnejšej MMA organizácie UFC prepadol ozbrojený zlodej, ktorý však svoj čin neskôr poriadne ľutoval. Odvážna bojovníčka sa ubránila a navyše z neho takmer vymlátila dušu. Okrem toho, že je drsná je sexi a svojich fanúšikov pravidelne dráždi šteklivými fotografiami.

Pozrite sa na sexi krivky nekompromisnej brazílskej zápasníčky

O Brazílii je všeobecne známe, že je nebezpečnou krajinou a ozbrojené prepady tam nie sú ničím výnimočným. Osobnú skúsenosť s tým má aj elitná zápasníčka UFC Vianaová. Šampiónku dvoch váhových kategórií v najprestížnejšej bojovej organizácii sa minulý týždeň snažil okradnúť ozbrojený zlodej. To však nemal robiť.

Brazílska MMA bojovníčka sa nielenže dokázala ubrániť, ale útočníka dobila takým spôsobom, že svoj úmysel oľutoval o niekoľko sekúnd. „Dala som mu dve rýchle rany a kop. Keď spadol na zem, tak som mu nasadila škrtenia rear-naked choke, posadila ho na miesto, kde sme predtým sedeli, a povedala, že počkáme na políciu,“ opísala nepríjemnú situáciu Vianaová.

Celú situáciu dokonca brala s úsmevom. Zabávala sa na tom, že ju násilník prosil, aby na neho zavolala políciu. „Asi sa bál, že ho zbijem ešte viac," smiala sa.

Brazílčanka si týmto počinom vyslúžila obrovskú popularitu. O niekoľko dní po incidente sa jej fanúšikovia na sociálnej sieti Instagram zvýšil na dvojnásobok. V súčasnosti má vyše 415-tisíc sledovateľov. Tí sa veru majú na čo pozerať.

Okrem toho, že je Vianaová hviezdnou MMA zápasníčkou a k zemi bez problémov zloží aj silných chlapov, tak je aj poriadne sexi. Polyana sa totiž rada chváli svoju krásnu tvárou a pevne vyšportovaným telom. Nezdieľa len fotky v plavkách, ale dokonca sa pochválila aj snímkou ​​s len ľahko zahaleným poprsím.

Mohlo by vás zaujímať 

VIDEO Slzy v očiach, pohľad do neba: Z víťaznej hymny v podaní Vlhovej budete mať zimomriavky!

ROZHOVOR s fenomenálnou Petrou Vlhovou, ktorá sa vzoprela chorobe: Stačilo málo, a mohlo sa stať TOTO!

FOTO Neuveriteľné Vlhovej víťazstvo malo šialenú bodku: Pozrite, čo vyvádzala Slovenka v cieli!

FOTO Škandalózna dohra víťazstva Vlhovej! Čo sa stalo v cieli, nemá obdobu: Slzy a plač!

 

Autor: lum
Video
Diskusia