TU SI POZRITE DOKONALE SEXI HANTUCHOVÚ V ÚLOHE MODERÁTORKY 

Počas víkendu skončil azda najslávnejší grandslam sezóny Wimbledon. Aké máte z tohto turnaja najlepšie spomienky?  

Celkovo tráva bola môj najobľúbenejší povrch a Wimbledon najobľúbenejší turnaj. Už len tá atmosféra, každý deň vstúpiť do toho klubu, je pre podľa mňa pre každého hráča niečím výnimočným. Byť vôbec súčasťou Wimbledonu bolo pre mňa vždy obrovské privilégium. Ak by som však mala niečo vypichnúť, tak určite atmosféru. Je úplne iná ako na iných grandslamoch. Celkovo je však Wimbledon premyslený do posledných detailov. Od kvetov až po jedlo.  

Čo všetko ste mali počas tohtoročného Wimbledonu na starosti?  

Vždy pred zápasom máme polhodinovú alebo hodinovú šou, v ktorej rozoberáme, čo sa dialo deň predtým a ako vidíme dnešné zápasy. Sú tam aj rôzne analýzy a rozbory zápasov. Keď pavúk postupuje, tak je to vždy lepšie, pretože zápasov je menej a môžete sa im venovať viac do hĺbky. Je to teda štúdio pred a po zápase a samotné komentovanie zápasu.  

Na tohtoročnom Wimledone ste komentovali z Bratislavy. Je to výhoda? 

Samozrejme, veľmi si užívam, že vďaka dnešným technológiám môžem komentovať z pohodlia domova a nemusím byť priamo v dejisku. Tento rok som nebola na Wimledone preto, lebo Fox Sports nemalo tento rok štúdio pre veľké obštrukcie v súvislosti s koronavírusom. Tým, že sa to musí plánovať pol roka predtým a vtedy sme nevedeli, čo sa bude diať, tak sa rozhodli, že to budeme robiť formou online. Výhodou je, že nemusím cestovať.  

Aký bol pre vás najväčší zážitok z Wimbledonu?  

Asi to, keď ma prvýkrát pozvali do kráľovského boxu. Bolo to niečo neuveriteľné. Odtiaľ si vychutnávať celý tenisový deň bolo niečo úžasné. Úžasné to bolo aj preto, lebo do kráľovského boxu len výnimočne pozvú bývalých tenistov. Začína sa to tam takým skorším obedom ešte predtým, ako sa začnú zápasy. A je tam obrovské množstvo známych ľudí.  

Nemrzí vás, že ste Wimbledon nedokázali nikdy vyhrať?  

Keď si zoberieme to, v akej ére tenistiek som hrala a čo sa dialo v prvej desiatke, tak štvrťfinále, ktoré som dosiahla v roku 2002, bolo, akoby som bola až vo finále alebo celý turnaj vyhrala. Plus mala som ešte smolu, že som vtedy narazila vo štvrťfinále na Serenu.