Pozrite si v GALÉRII prvé foto Cibulkovej po odchode z pôrodnice!

Cibulková sa prvýkrát po pôrode ukázala na verejnosti z balkóna súkromnej kliniky vo Viedni  približne o 14:00, keď s manželom Michalom vyšli a zamávali zvedavým fotografom, ktorí stáli pod oknami. Dominika mala široký úsmev na tvári a žiarila šťastím. Po pár sekundách sa však obaja stratili v útrobách súkromnej viedenskej nemocnice. 

Všetci netrpezlivo očakávali, čo sa bude diať ďalej. Po približne hodine im dala Dominika Cibulková odpoveď sama. Na piaty deň po pôrode vyšla hlavným vchodom z pôrodnice von v sprievode manžela, ktorý držal ich synčeka Jakubka vo vaničke od kočíka. „Som trošku ešte akoby vyplašená zo všetkého. Je to prvá ceste domov, tak sme nad tým s Michalom lamentovali asi dve hodiny a bolo to všetko také úplne nové. Určite si však na to rýchlo zvykneme a hovorím, bude to úplne nový svet a veľmi sa na to teším,“ povedala nadšene Cibulková pre náš portál bezprostredne po tom, ako vyšli z pôrodnice.

Na novopečenej matke bolo vidieť veľkú radosť. Úsmevy rozdávala na každú stranu. Najviac sa však aj napriek tomu tešila, kedy bude mať konečne Jakubka doma. „Pobyt na klinike bol úplne super, ale už sa teším domov. Je to presne tak, že a keď je človek v nejakom peknom zariadení, alebo hoteli, tak doma je stále doma,“ zdôraznila spokojne novopečená matka.

Cibulková si so zamestnancami kliniky stihla pred odchodom zavtipkovať o tom, kedy sa tam vráti. „Uvidíme. Presne sa ma tu na to pýtali, že kedy ma tu znovu uvidia. Dúfam, že keď sa nám to podarí,“ dodala so širokým úsmevom na perách Dominika Cibulková. Tá po krátkom rozhovore, ktorý poskytla médiám nasadla aj s manželom do svojho luxusného auta a s malým Jakubkom s to namierili domov do Bratislavy. Z Viedne odchádzali pred 16:00. 

Pozrite si v GALÉRII prvé foto Cibulkovej po odchode z pôrodnice!