Drift je vlastne jazda riadeným šmykom. Ninu odmalička fascinovali autá, a preto jej voľba bola jasná. „Vždy som mala rada autá, chodila som na zrazy autičkárov, na rôzne okruhy, kde som raz videla, ako driftovali.  Okamžite som sa do toho zamilovala a bolo mi jasné, čo chcem robiť,“ prezradila sexi blondínka a zároveň priateľka Martina Jakúbeka, ktorý si v minulej sezóne obliekal dres extraligových Nových Zámkov.

Zábery pretekárky Niny si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Nie je to však vôbec lacný špás. „Moje prvé auto bolo BMW a stálo niekoľko tisíc eur. Momentálne mám Nissan 350 Z, ktorý má motor z Toyoty Supra 2 JZ so silou 640 koní a 900 newtonmetrov. Odborníci vedia, o čom hovorím. Tento tátoš má cenu zhruba dvojizbového bytu v Bratislave. A len tak pre zaujímavosť poviem, že na jedny preteky miniem 10 párov, čiže 20 kusov gúm,“ prezradila Nina.

A či sa nebojí? „Nie, nie je to zase nič také extrémne, že by som sa mala zahlušiť. Mala som doteraz pár „ťukancov“ na aute, ale nič vážne to nebolo. Mňa to nesmierne baví a žijem tým,“ uzavrela Nina.

Krásnej Nine učarovali rýchle autá.
Krásnej Nine učarovali rýchle autá.
Zdroj: MATEJ KALINA

„Ničenie áut“ ho nebaví

Martin Jakúbek, ktorý je synovcom legendárneho Pavla Demitru († 36), je takisto veľkým milovníkov áut a hoci svoju priateľku v jej záľube podporuje, slovenský hokejista nie je najväčším fanúšikom driftovania. „Chodím s ňou na preteky, ale mňa drift nebaví, pretože sa tam ničia autá,“ prezradil.