Ožierala sa a fetovala... Teraz je fitness bohyňou, ktorej nahé FOTO vás šokujú!

Nemá dosť? Krissy Mae Cagney je vo svete fitness veľkým pojmom. Vlastní niekoľko značiek s pomôckami na cvičenie či stravu pre športovcov, vydáva knihy a pri tom neváha svoje potetované telo ukázať v plnej nahej kráse.

Krissy sa narodila na Havaji v triatlonovej rodine. Jej rodičia patrili medzi špičkových pretekárov, ale ona sa najprv vybrala smerom kolektívnych športov. „To mi príliš nešlo,“ priznala Cagney.

FOTO Modelka z Playboya sa počas zápasu Furyho s Wilderom postarala o rozruch: Preboha, veď prišla nahá!

V puberte však prišli ťažké časy. Začala holdovať alkoholu a drogám. Dokonca má kvôli ním aj záznam v registri trestov. Problémy s narkotikami sa ňou vliekli po strednej aj na vysokej škole. Napriek tomu stále snívala, že sa stane právničkou. Popritom robila osobnú fitnesstrénerku, ale malo to len na zaplatenie účtov. Prelom prišiel, keď pomohla jednému klientovi schudnúť 50 kíl.

Začala organizovať fitnesskempy a postovať svoje fotografie na Instagram.  Tam sa stala zo dňa na deň. Jej potetované telo obdivujú tisícky fanúšikov. Na trhu je úspešná a vlastní niekoľko značiek s pomôckami na cvičenie či stravu pre športovcov. Všetkych svojich zákazníkov si váži a tí ju taktiež zbožňujú. Jej potetované telo majú ešte radšej po tom, čo sa nafotila nahá.

Pikantné zábery kontroverznej fitnessky si pozrite TU!


Mohlo by vás zaujímať:

FOTO Šokujúce odhalenie, ktoré vás zarazí: Koľko zarobia futbalisti na Slovensku?

FOTO Unikli detaily z Ronaldovho análneho znásilňovania: Držala ma za penis a...

FOTO Modelka z Playboya sa počas zápasu Furyho s Wilderom postarala o rozruch: Preboha, veď prišla nahá!

Autor: Šport24.sk
Video
Diskusia