Zábery Holly vhodné od 18 rokov si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Ku golfu ju priviedla mama a jej snom sa hneď stalo byť najlepšou na svete. Ako 14-ročná vyhrala americké majstrovstvá junioriek a ako 19-ročná už trápila aj omnoho staršie a skúsenejšie súperky. Lenže, keď mala 20 rokov a jej profesionálna kariéra išla hore, tak ju zastavilo zranenie kolena. Odvtedy sa zúčastňuje golfových turnajov len exhibične.

 

Napriek trpkému osudu na šport nezanevrela a pri golfe zostala. Ako študentka žurnalistiky chytila Sondersová do rúk miesto palice mikrofón. Hneď sa aj vďaka svojmu pôvabu stala hviezdou relácii, ktoré radili začínajúcim golfistom. Keď prerástla možnosti golfu, zamestnala ju jedna z najväčších športových televízii sveta Fox Sports. Tu sa jej otvorili omnoho širšie možnosti. Bola moderátorkou na tenisovom US Open či pri Superbowle.

Ak má Holly toľko talentu na prácu pred kamerou, ako vyzerá, tak je jasné, že sa dokáže presadiť pri najväčších športových podujatiach. Svoju slávu živí aj na sociálnych sieťach. Aj pikantnými zábermi si dokázala na Instagrame nazbierať takmer pol milióna. Jej sláva však pôjde ešte hore. Na internet totiž unikli jej nahé zábery.  

Zábery Holly vhodné od 18 rokov si pozrite vo FOTOGALÉRII!